Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

I zaczęło się...
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 123456789
TEMAT: I zaczęło się...
#2663
NIE TAKI DIABEŁ STRASZNY... 19 lat(a), 2 mies. temu  
Rozumiem :)
Mialem Saturna na Sloncu i wlasnie niedawno Uran opozycja Mars, ale powiem Ci, ze to pozwolilo mi dynamicznie uporzadkowac wiele spraw, a Ty dodatkowo mozesz zmodernizowac swoj status i porzadek rodzinny. (sprawdz tranzyty do progresji)
Nie mowiac juz (a propos olbrzymiej energii i potencji Urano Marsa - podobnie mial Freddie Mercury) o mozliwosciach seksualnych...

Pozdrawiam

Artur Laskowski
www.avernus.pl
www.avernus.pl
Posty: 46
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#2797
Szok ! 19 lat(a), 2 mies. temu  
:ohmy:

W takim stanie zawieszenia trwałem po przeczytaniu postów z tego tematu i skonfrontowaniu ich (na razie pobieżnie) ze swoimi doświadczeniami.
Jestem początkującym forumowiczem, astrologia olśniła mnie niecały rok temu. Od tego czasu kroczę po ścieżce utkanej z różowej mgły, niepewności i zadziwienia. Przede wszystkim ilością obiektywnej prawdy jakiej nigdy nie spodziewałbym się odnaleźć.
Tak się składa, że jestem urodzeniowym cholernym bliźniakiem, więc chciałem nawiązać do doświadczeń koleżanki "po znaku" (jeśli da się tak powiedzieć ;)
Dokładnie w tej chwili mam opozycję plutona (dom 4 - strzelec) do urodzeniowego słońca (MC - bliźnięta). Czuję się dziwnie, trochę jakby odwrócił się u mnie hierarchia uczeń-nauczyciel (bliżnięta-strzelec) ale nie o tym chciałem pisać.
Otóż jakieś 4 lata temu żyłem sobie spokojnie, nie wadząc nikomu (no, może trochę upraszczam sprawę ;)) po czym wesoły pan pluton wynurzył się z hadesu i dzierżąc kosę w zgrzybiałej dłoni wkroczył dostojnie do 4 domu żeby zebrać swoje krwawe żniwo. Dokładnie pod koniec grudnia roku pańskiego 2000 (kiedy również słońce przebiegało 4 dom). Koniunkcja z uranem. Szast Prast. Pierwszy namacalny kontakt ze śmiercią 15-letniego chłopca. Utraciłem dziadka, a moje poczucie stabilizacji światopoglądowej zostało rozchwiane do maximum :blink:
Ledwie zdążyłem się otrząsnąć. Minął rok. Pluton wciąż w koniunkcji z uranem. Następna zima, może miesiąc później. Szast Prast. Ostrze kosy przecina kolejną pajęczynę życia. Mój drugi dziadek ... Bliższy, może nawet bardziej kochany (ale i koniunkcja była bardziej ścisła, więc ...)
Twój zegarek szwankuje ? Pluton pomoże ci go ustawić na właściwą porę ... Z lękiem oczekiwałem następnej zimy, ale tym razem pozostał tylko smutek. Opuszczony zimowy krajobraz, śnieg rozdmuchiwany przenikliwym wiatrem. W oddali majaczyło tylko niewyraźne ostrze kosy gotowej do kolejnego cięcia...
Zagadka śmierci wysunęła się na plan pierwszy wśród wielu bliźniaczych pytań...
Dziwnym trafem mój najlepszy przyjaciel - rówieśnik z Uranem w domu 7 związał się w tym samym czasie (jak się okazało - krótkotrwale) z nieuleczalnie chorą dziewczyną...
Cóż, zostawiam pole do rozmyślań.
Pozdrawiam serdecznie :),
Alias
Alias
Posty: 110
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#2798
Re: Szok ! 19 lat(a), 2 mies. temu  
Piękne.
michael
Admin
Posty: 829
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna kwinkunks23 Kwinkunks Blog Miejsce: Gdańsk Urodziny: 10/10
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
s1.polchat.pl/chat.php?_room=chat_astrolabium
"Jedyna wolność to zwycięstwo nad samym sobą."
Fiodor Dostojewski
"Wniosek to punkt w którym nie masz już siły dalej myśleć."
Eddie Murphy
 
#2800
Re: Szok ! 19 lat(a), 2 mies. temu  
Tak zupełnie niechcący,chciałam potwierdzic twoje smutne przypuszczenia
tranzyt Plutona w czwartym zamanifestował się i w moim zyciu śmiercią dziadka /a co ciekawe miałam wtedy 15lat/
dorin
Posty: 44
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#2801
Re: Szok ! 19 lat(a), 2 mies. temu  
Zastanawiam się - czy mozliwy jest tranzyt Plutona - taki znaczący, mający odwołanie w radixie czy progresjach - bez motywu śmierci?
Czy ktos zna?
mucha
Posty: 468
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#2802
Re: Szok ! 19 lat(a), 2 mies. temu  
Masz niewątpliwie talent literacki. Pozdrawiam Lilith :)
Lilith
Posty: 39
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#2804
Re: Szok ! 19 lat(a), 2 mies. temu  
Dorin i Alias, potwierdzam. Mój dziadek także odszedł przy tranzycie Plutona przez Urana w IV domu. Miałem wtedy 7 lat.
Astromarket
Posty: 72
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 123456789