Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Świetny portal i forum (+ jedna propozycja: Prywatne Wiadomości)
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 1...56789101112
TEMAT: Świetny portal i forum (+ jedna propozycja: Prywatne Wiadomości)
*
Re: Świetny portal i forum (+ jedna propozycja: Prywatne Wiadomości) 8 lat(a), 10 mies. temu  
Przydałaby się tu opcja " Prywatne wiadomości" chociażby, żeby komuś przekazać info

- Wpadnij na chat~! albo Przemyciłeś orta w poście :) albo cokolwiek :)

To faktycznie ważny moduł i powinien tu być :)

Mytoin czy stworzenie takiej opcji na forum ( prywatne wiadomości ) to bardzo zaawansowana sprawa ? Czy jest jakaś droga " na skróty" by tą funkcję stworzyć?
Pewnie mogłabym takich info poszukać w necie - ale być może Ty to już wiesz teraz- trzeba coś zasugerować panTO - z możliwością wysyłania prywatnych info to forum byłoby jeszcze ciekawsze

Pozdrawiam!
Miłego dnia!

Chmurnie dziś jest więc , życzę słońca na buzi :)

P.S 2

Miło mi Was widzieć dzieciaki :)
lula322
:)
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2010/07/29 12:42 Przez lula322.Powód: dodalam P.S :)
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Re: Świetny portal i forum (+ jedna propozycja: Prywatne Wiadomości) 8 lat(a), 10 mies. temu  
Oj przydałaby się, przydała :) Jednak z tego co wiem, panTo obecnie kiepsko "stoi" z czasem, a ja nie mam takich umiejętności. Potrafię dodawać i edytować artykuły, kasować posty oraz blokować spamboty i ewentualne trolle ;) Natomiast nie umiem ingerować w komponenty strony.
stargazer
Admin
graphgraph
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

lula322 napisała:
Przydałaby się tu opcja " Prywatne wiadomości" chociażby, żeby komuś przekazać info

- Wpadnij na chat~! albo Przemyciłeś orta w poście :) albo cokolwiek :)

To faktycznie ważny moduł i powinien tu być :)

Mytoin czy stworzenie takiej opcji na forum ( prywatne wiadomości ) to bardzo zaawansowana sprawa ? Czy jest jakaś droga " na skróty" by tą funkcję stworzyć?
Pewnie mogłabym takich info poszukać w necie - ale być może Ty to już wiesz teraz- trzeba coś zasugerować panTO - z możliwością wysyłania prywatnych info to forum byłoby jeszcze ciekawsze

Pozdrawiam!
Miłego dnia!

Chmurnie dziś jest więc , życzę słońca na buzi :)

Pierwsza opcja: Ja bym sugerował postawienie forum na phpBB: www.phpbb.com Ja osobiście preferuję modyfikację phpBB by Przemo, bo ma wiele opcji i możliwości. Następnie można zintegrować forum phpBB ze stroną, aczkolwiek nie jest to konieczne.

Druga opcja: Obecnie forum i ogólnie portal jest na Joomli - to taki CMS - czyli "gotowy" system zarządzania contentem. A zatem - jeśli nie phpBB, to do Joomli moduł do obsługi prywatnych wiadomości do tegoż CMS'a: www.joomlapl.com/content/view/133/27

Pozdrawiam i wzajemnie życzę miłego dnia. :)
Mytoin
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2010/07/29 12:54 Przez Mytoin.

Stargazer spoko rozumiem :)

Myślę, że stworzenie tu tej opcji leży bardziej w gestii panTo - moja wiedza o projektowaniu stronek jest znikoma, nie jestem pewna, czy stworzenie tych " prywatnych wiadomości " to faktycznie taki żmudny i czasochłonny proces.
lula322
graphgraph

lula322 napisała:

Myślę, że stworzenie tu tej opcji leży bardziej w gestii panTo - moja wiedza o projektowaniu stronek jest znikoma, nie jestem pewna, czy stworzenie tych " prywatnych wiadomości " to faktycznie taki żmudny i czasochłonny proces.

W przypadku tego modułu do Joomli, to raczej szybki i łatwy proces. W przypadku forum na innym skrypcie troszkę dłużej by to trwało, ale efekt byłby jeszcze lepszy. :)
Mytoin
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2010/07/29 12:58 Przez Mytoin.

Mytoin napisał :

Pierwsza opcja: Ja bym sugerował postawienie forum na phpBB: www.phpbb.com Ja osobiście preferuję modyfikację phpBB by Przemo, bo ma wiele opcji i możliwości. Następnie można zintegrować forum phpBB ze stroną, aczkolwiek nie jest to konieczne.

Druga opcja: Obecnie forum i ogólnie portal jest na Joomli - to taki CMS - czyli "gotowy" system zarządzania contentem. A zatem - jeśli nie phpBB, to do Joomli moduł do obsługi prywatnych wiadomości do tegoż CMS'a: www.joomlapl.com/content/view/133/27

Czarna magia ! czarna magia ! jakie to życie jest niesamowite ale jeszcze wdrożę się w temat :)

Obiecuję:)

P.S

Muszę lecieć ! Na razie ! :)
lula322
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2010/07/29 13:02 Przez lula322.Powód: P.S

a propo’s przyjaźni przypomniał mi się dziś film „ Moja ulubiona pora roku”, który oglądałam jeszcze w liceum ( godzinami wtedy przesiadywałam w dkf-ach)

koniec filmu i scena gdy Emilie (Catherine Deneuve ) deklamuje wiersz
moment zaczyna się około piątej minuty , niestety nie znalazłam polskiego tłumaczenia

Więcej tutaj : pl.wikipedia.org/wiki/Moja_ulubiona_pora_roku

P.S

Ta końcówka to chyba klucz do filmu.
lula322
graphgraph

Do góryStrona: 1...56789101112