Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Świetny portal i forum (+ jedna propozycja: Prywatne Wiadomości)
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 12345678...12
TEMAT: Świetny portal i forum (+ jedna propozycja: Prywatne Wiadomości)
*
Re: Świetny portal i forum (+ jedna propozycja: Prywatne Wiadomości) 12 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Zapoznałem się z powyższymi treściami, choć na razie niczego nie obiecuję, gdyż znudziła mnie już ta webmasterka. Z chęcią zająłbym się muzykowaniem, wystrugał sobie fujarkę i grał, kupił harmonijkę ustną i grał, odnoszę wrażenie, że każde muzykowanie zaoszczędza mi nieustannie tracony czas...

www.astrolabium.pl/mp3/panto/blogo.mp3

:)

Pzdr.

PS. Innymi słowy: wybaczcie, ale nie teraz...
panTo
Admin
graph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
astrolabium.pl
Ostatnio zmieniany: 2010/07/21 17:11 Przez panTo.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Re: Świetny portal i forum (+ jedna propozycja: Prywatne Wiadomości) 12 lat(a), 1 Miesiąc temu  
a pomysł z wódką ?
lula322
graphgraph
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

lula322 napisał:
a pomysł z wódką ?

Pzdr. :)
panTo
Admin
graph
astrolabium.pl

panTo doskonale to rozumiem. Einstein np . mawiał, że gdyby miał zacząć od początku rzuciłby całą fizykę i zajął się muzykowaniem- no ale on sporo grał na skrzypcach- właśnie dla przyjemności
lula322
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2010/07/21 17:44 Przez lula322.Powód: o jedno "to" za dużo ; rokokoko :) mój komp to obłęd

Nie otworzę tego filmiku :) Jestem daleka od jakichkolwiek stanów depresyjnych , mam zdrowe i radosne podejscie do wszelkich używek:)
lula322
graphgraph

panTo napisał:
Zapoznałem się z powyższymi treściami, choć na razie niczego nie obiecuję, gdyż znudziła mnie już ta webmasterka. Z chęcią zająłbym się muzykowaniem, wystrugał sobie fujarkę i grał, kupił harmonijkę ustną i grał, odnoszę wrażenie, że każde muzykowanie zaoszczędza mi nieustannie tracony czas...

www.astrolabium.pl/mp3/panto/blogo.mp3

Pzdr.

PS. Innymi słowy: wybaczcie, ale nie teraz...

Dobrze Cię rozumiem. Mnie również parę lat temu kręcił znacznie bardziej, niż na chwilę obecną, webmastering. Nie jedną stronkę miałem i niejedno forum prowadziłem. A swoją drogą - jakby co, to ewentualnie mógłbym pomóc w instalacji i konfiguracji skryptu forum, etc - bo jestem obeznany w temacie. :)

lula322 napisała:
a pomysł z wódką ?
Ja jestem za. :)

Pozdrawiam. :)
Mytoin
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2010/07/22 11:32 Przez Mytoin.

Wiesz co , Mytoin- przemyśl, czy chcesz zostawić w swym poście ten filmik, takiego cudeńka tu jeszcze nie było ( przynajmniej nie za mojej kadencji :)

Obejrzalam początek i z wrażenia siadł mi net

Za drugim razem tez , :) dla mnie to racze j argument by nie pić skuteczniejszy niż ten od panTo:)
lula322
graphgraph

Do góryStrona: 12345678...12