Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Węzły Księżycowe
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 12345678
TEMAT: Węzły Księżycowe
*
#11239
Re: Węzły Księżycowe 12 lat(a), 11 mies. temu  
A jak już przy marzeniach jesteśmy to moim jest Tybet. Chociaż ostatnio miałem dziwną historię. Poleciałem na urlop do anglii i coś nie chciało żebym stamtąd wrócił. Uciek mi samolot więc zostałe dłużej. Następny też mi chciał uciec ale go dogoniłem :D A poźniej jak spojrzałem na relokacje to się okazało że stellum mi się na asc przesunęło. Ale to akurat uznaje za przypadek bo relokacja tak szybko nie działa.
jelon
Posty: 332
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
jelongdynia
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Hane personam induisti: agenda est.
 
#11240
Re: Węzły Księżycowe 12 lat(a), 11 mies. temu  
jelon napisał:
A jak już przy marzeniach jesteśmy to moim jest Tybet. Chociaż ostatnio miałem dziwną historię. Poleciałem na urlop do anglii i coś nie chciało żebym stamtąd wrócił. Uciek mi samolot więc zostałe dłużej. Następny też mi chciał uciec ale go dogoniłem :D A poźniej jak spojrzałem na relokacje to się okazało że stellum mi się na asc przesunęło. Ale to akurat uznaje za przypadek bo relokacja tak szybko nie działa.

no własnie nie wiem czy tak odrazu nie działa ... przecież tak działają solariusze ... można się relokować by zmienić osie .... wyjeżdzając momentanie stajemy się kimś innym ... dlatego np niektórzy uwielbiają wyjeżdzać na zagraniczne urlopy daaaaleko od domu .... tam czują że ich życie jest inne


aż sobie po sprawdzam po znajomych "podróżnikach" czy im przypadkiem coś ważnego z osiami sie nie dzieje przy wyjazdach
lucy
Posty: 1178
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11241
Re: Węzły Księżycowe 12 lat(a), 11 mies. temu  
a u mnie podróże są na kolejnych miejscach listy marzeń

na czele ( lub wysoko w czołówce) natomiast jest : tworzyć niesamowite rzeczy:)
lula322
:)
Posty: 1043
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11242
Re: Węzły Księżycowe 12 lat(a), 11 mies. temu  
lula322 napisał:
a u mnie podróże są na kolejnych miejscach listy marzeń

na czele ( lub wysoko w czołówce) natomiast jest : tworzyć niesamowite rzeczy:)


ja generalnie nie marzę o podróżach ... wręcz mam obsesyjny lęk przed podróżami ... jak mam gdziej wyjechać (choćby do Warszawy) to 3 dni wczesniej juz choruję


ten Paryż to jakoś tak zawsze "z tyłu głowy" mam ... to własnie dla mnie jest niezrozumiałe ... bo ja nie mam takich ciągotek podróżniczych
lucy
Posty: 1178
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11244
Re: Węzły Księżycowe 12 lat(a), 11 mies. temu  
ja generalnie nie marzę o podróżach ... wręcz mam obsesyjny lęk przed podróżami ... jak mam gdziej wyjechać (choćby do Warszawy) to 3 dni wczesniej juz choruję


ten Paryż to jakoś tak zawsze "z tyłu głowy" mam ... to własnie dla mnie jest niezrozumiałe ... bo ja nie mam takich ciągotek podróżniczych


fobii w związku z podróżami nie mam

tyle że

jeśli ktoś mnie zapyta: wolałabyś Tybet czy namalować niezwykły obraz

to w ogóle bym się nie zastanawiała
lula322
:)
Posty: 1043
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11245
Re: Węzły Księżycowe 12 lat(a), 11 mies. temu  
lucy napisał:

no własnie nie wiem czy tak odrazu nie działa ...


Moim zdaniem chociaż rok musi minąć zanim zacznie to działać. Ale oczywiście mogę się mylić. Musiałbym bardziej chyba pobadać tą sprawe aby to sprawdzić.
jelon
Posty: 332
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
jelongdynia
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Hane personam induisti: agenda est.
 
#11246
Re: Węzły Księżycowe 12 lat(a), 11 mies. temu  
lula322 napisał:

jeśli ktoś mnie zapyta: wolałabyś Tybet czy namalować niezwykły obraz

to w ogóle bym się nie zastanawiała


I co byś wybrała??:P
jelon
Posty: 332
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
jelongdynia
Ostatnio zmieniany: 2011/04/23 22:27 Przez jelon.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Hane personam induisti: agenda est.
 
Do góryStrona: 12345678