Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Kwadratura Nr 1
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 123
TEMAT: Kwadratura Nr 1
Re: Kwadratura Nr 1 10 lat(a), 11 mies. temu  
lucy: cóż za insynuacja! :)

Mgr. inż. dr. hab. Irina Jekaterina Analia Jezoteryczna astrologią zajmuje się tritzat' liet, tylko ośrodek Moskiewski ciągle tłamsi prawdę o jej epokowych dokonaniach. :) Wiemy, że wszędzie są szpiedzy z Moskwy, którzy próbują zdyskredytować naszą pracę, ale nie ufajcie im. :)

A poważnie: myślę że trudno byłoby stworzyć wszystko, co stworzyliśmy, bazując na jakichś informacjach które "gdzies tam w świecie krążą". :) Przynajmniej mam taką nadzieję, że jest czytelne, iż nie nabijamy się z astrologii jako takiej.
Obywatel
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Super!

Obywatelu, czy mogę prosic o karykaturę mojego radixu? Dla zachęty dodam, że posiadam całkiem niezłą kwadraturę...

pierwsza! ;)
mucha
graphgraph
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

mucha: pomyślimy, pomyślimy. :)
Obywatel
graphgraph

Kwadratura Nr 1 10 lat(a), 10 mies. temu  
Uwaga uwaga, prosimy o cierpliwość, albowiem niebawem się pojawi wyczekiwany z dawna czerwcowy numer "Kwadratury"! Jeśli Irina dogada się tym razem z Drukarnią Dziełową, należy oczekiwać przyspieszenia kursu i dzięki temu numer sierpniowy pojawi się JUŻ w grudniu! :)
Obywatel
graphgraph

Do góryStrona: 123