Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?
Forum dla astrologów i zaawansowanych, którzy chcą dzielić się swoimi spostrzeżeniami związanymi z astrologią. Forum zawiera kilka kategorii: astrologia wydarzeniowa, prognostyczna, wedyjska, czy studium horoskopów.
W dółStrona: 12345678...10
TEMAT: 29*anareta
*
#8437
Re: 29*anareta 13 lat(a), 7 mies. temu  
Neptis napisała :

Znalazłam kilka horoskopów ze Słońcem w 29 stopniu


Dziekuję ślicznie :)



Napoleon ze Słońcem w Baranie to nie jest oczywiście ten Napoleon


Pozdrawiam :)
lula322
:)
Posty: 1043
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#8450
Re: 29*anareta 13 lat(a), 7 mies. temu  
Z historii jestem noga.

Napoleon Bonaparte I :
www.astro.com/astro-databank/Bonaparte,_Napoleon_I

Księżyc 28.56 Koziorożec

Syn Napoleona Bonaparte I :
www.astro.com/astro-databank/Bonaparte%2C_Napoleon_II

Słońce 28.52 Ryby

Syn brata Napoleona Bonaparte I :
www.astro.com/astro-databank/Bonaparte%2C_Napoleon_III

Słońce 29.45, Mars 29.53


O Napoleonie III znalazłam coś takiego:

Ernest Renan opisał go w następujący sposób (cytat z Jadwigi Dackiewicz, zob. Bibliografia) :":" Natura głęboka, marzycielska, pełna wiecznego zakłopotania, ale mocna i uparta, niezdolna pozbyć się własnej idée fixe, niezdolna też do zaakceptowania czegokolwiek z zewnątrz, jeśli powolny, mętny tok jego myśli nie pochwycił tego sam. Miał niezachwianą wolę wierzącego i brak zręczności uparciucha... Zamknięty na podobieństwo somnambulika w fantastycznym świecie, nawiedzany pewnego rodzaju halucynacją, fascynacją ducha Napoleona".

Można w tym dostrzec wpływ 29 stopnia: własna idee fixe i nawiedzenie halucynacją ducha Napoleona.
Poza tym oprócz znaku Barana wyczuwa się obecność Ryb. Dlatego, że 29 stopien Barana jest w dwadzie Ryb?

Napoleon III ma zakończyć lekcję życiową, którą zapoczątkował jego przodek Napoleon I.
Jest ostatnim Cesarzem Francuzów przed utworzeniem III Republiki.

Król Ludwik XVIII wygnał edyktem z roku 1816 wszystkich Bonapartów z Francji..

W latach 1836 (Strasburg) i 1840 (Boulogne) próbował przejąć rządy we Francji w drodze zamachów stanu. Po rewolucji lutowej 1848 r. został wybrany do Zgromadzenia, a w grudniu został wybrany prezydentem II Republiki.

W grudniu 1851 r. w drodze zamachu stanu prezydent uchylił konstytucję z 1848 r. i rozwiązał Zgromadzenie Prawodawcze. Nowa konstytucja, wzorująca się na konstytucji konsularnej z 1799 r., powierzyła Ludwikowi Napoleonowi funkcję prezydenta z dyktatorskim zakresem władzy

Jednak już 2 grudnia 1852 r, po uchwale Senatu i plebiscycie ludowym, którego wynik był podobny do poprzedniego, proklamował się dziedzicznym Cesarzem Francuzów z łaski Bożej i woli narodu, jako Napoleon III.

Przez pierwszych osiem lat swego panowania cesarz Napoleon III rządził bardzo autorytarnie. Reżim swej władzy oparł na wojsku, policji, administracji i Kościele katolickim..

Napoleon III zdecydował się po roku 1860 zliberalizować swój system rządzenia. Parlament otrzymał więcej uprawnień..

Napoleon III, po ogłoszeniu III Republiki we wrześniu 1870 r. (oficjalna detronizacja nastąpiła 1 marca 1871 r.) i po zakończeniu wojny z Prusami oraz powrocie z niewoli w Kassel emigrował do Anglii.


pl.wikipedia.org/wiki/Napoleon_III_Bonaparte
neptis
Posty: 243
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#8451
Re: 29*anareta 13 lat(a), 7 mies. temu  
Gdy ktoś ma Słońce w ostatnich stopniach zodiaku jego Słońce progresywne może przejść nawet przez 4 znaki i dojść do 5.

Może się zdarzyć, że w naszym życiu dotkniemy czterech znaków Zodiaku na drodze progresywnego Słońca. Nie chcę tworzyć nowych reguł, ale wydaje mi się, że takie osoby są szczególnie cenne dla społeczeństwa. Doświadczenie zdobyte na przestrzeni 4 znaków owocuje głębokim i pełnym zrozumieniem wielu procesów, zarówno dotyczących naszego wewnętrznego jak i zewnętrznego świata.astrogeneza.wordpress.com/2010/06/26/triada-progresywna-cz-3/
neptis
Posty: 243
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#8457
Re: 29*anareta 13 lat(a), 7 mies. temu  

Przypomina mi się , że na temat planety w ostatnim stopniu pisał w Astropsychologii Ramaz r. Zacharian.

Stwierdzał, że planeta w ostatnim stopniu to jedna z najbardziej znaczących wskazowek psychologicznych, obowiązkowo trzeba na nią zwrócić uwagę.
Kompleksy wypływające z planety w ostatnim stopniu, są wywoływane tym, ze człowiek wie, ile złego moze się wydarzyć.
Natomiast próby ich przepracowania powinny polegać głównie na zrozumieniu i pokonaniu tematów niesionych przez poszczególne planety

Każda planeta jest rozpisana


Dla mnie to jest tak, że większość polskich astrologów bierze kierunek astrologi psychoanalitycznej.. a tak na prawdę astrologia jest bardzo konkretna... jest jeszcze jeden problem...data urodzenia... bo ja ze swojej praktyki widzę, że godzina urodzenia jest bardzo dyskusyjna..i nie wielu ludzi tak na prawdę rodzi się o swojej godzinie :)
Kronic
Posty: 30
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#8461
Re: 29*anareta 13 lat(a), 7 mies. temu  
Ponawiam moje pytanie :


Co rozumieć przez określenie : anaretic degress?
P.S.

Kronic ten Twój gest ze zdjęcia jest serio groźny. Coś między gestem Kozakiewicza a karzącą ręką sprawiedliwości, może schowaj dłoń co ?:)Nie mogę od niej oderwać oczu :))
lula322
:)
Posty: 1043
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#8462
Re: 29*anareta 13 lat(a), 7 mies. temu  
Ponawiam moje pytanie :



Co rozumieć przez określenie : anaretic degress?


hm ... a to nie o tym ten wątek?

anaretic degress - dosłownie ostatni stopień znaku
lucy
Posty: 1178
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#8463
Re: 29*anareta 13 lat(a), 7 mies. temu  
Dzięki:)

Kiedyś otrzymałam wydruk horoskopu, w którym coś takiego było napisane - i żadnego tłumaczenia- nic.
No to mam rozwiązanie wielkiej zagadki:)
I w głowie jedno pytanie - gdzie ja upchnęłam ten horoskop ?
Spojrzałabym świeżym okiem :)

Pozdrawiam :)
Miłego dnia :)
lula322
:)
Posty: 1043
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 12345678...10
Moderatorzy: panTo