Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?
Forum dla astrologów i zaawansowanych, którzy chcą dzielić się swoimi spostrzeżeniami związanymi z astrologią. Forum zawiera kilka kategorii: astrologia wydarzeniowa, prognostyczna, wedyjska, czy studium horoskopów.
W dółStrona: 1...345678910
TEMAT: 29*anareta
*
Re: 29*anareta 9 lat(a), 3 mies. temu  
nowa77 napisał:
lucy napisał:

gdzieś czytałam że planeta w ostatnich stopniach jest "zmęczona" i wówczas podobnie jak czlowiek zmęczony ujawnia swoje "najgorsze cechy" ... kiedy już sił brakuje a iść trzeba dalej ...

takie coś jest zauważalne np. na pielgrzymkach ... ludzie idą w szczytnym celu, ale w pewnym momencie zmęczenie daje się we znaki i wówczas ludzie bezwiednie zdejmują z siebie "maski" i wychodzi ich "całe człowieczeństwo" ;) ... oczywiście potem się ogarniają kryzys mija i jest OK

wydaje mi sie że właśnie tak działa planeta w ostatnich stopniach znaku ... pokazuje najgorsze cechy znaku

pozdr

Lucyna

hmmmm to co ma powiedziec moje dziecko, ktore wszystkie planety w horoskopie ma w 28 - 30*, kazda planeta w domu horoskopowym jest na wylocie.....
wg Twojej teorii Lucy musialaby byc najgorsza z najgoroszych...
nie przepadam za Twoim teoriami Lucy wybacz mi i tak prawde powiedziawszy filozofujesz za bardzo wg mnie
pozdrawiam

Nowa77 mam do Ciebie prośbę ....

1. jak podajesz jakieś dane to podawaj zgodnie z prawdą ... Twoje dziecko ma z planet osobistych Księzyc, Słońce i Wenus w ostatnich stopniach, natomiast Marsa na w 20* a Merkurego w 4* ...

2. na "wylocie domu" jest tylko Pluton ... pozostałe planety sa posadowone różnie ale napewno nie na "wylotach domu"

3. za moimi teoriami nie musisz przepadać ... to nie jest kółko wzajemnej adoracji

4. odnośnie filozofowania ... chyba akurat mi wyjątkowo nie po drodze z "filozofowaniem" ... Merkury w Koziorożcu w X domu nie filozofuje ... to jest ostatnia cecha która można mi przypisać ;)

5. odnośnie TWOJEJ teorii, jakoby wg mojej teorii "Twoja córka była najgorsza z najgorszych" ... mam nadzieje że rozróżniasz "działanie pojedyńczej planety" od całości horoskopu? ... o całej reszcie pracy interpretacyjnej już nie wspomnę

Możesz się tylko cieszyć, że Twoje dziecko ma planety w ostatnich stopniach znaku. Wystarczy trochę zdrowego rozsądku i studiowanie horoskopów sławnych ludzi żeby zorientowac się, że ostatnie stopnie znaku dają dużo WłH. Metoda falsyfikacji jest dużo bardziej skuteczna niż filozofowanie i czary mary. Nowa nie słuchaj nawiedzonych teorii, radzę poczytać Carol Rushman (krytyczna panna zodiakalna), która wręcz utożsamia ostatnie stopnie z sukcesem. Ważniejsze jednak od klepania podręcznikowej wiedzy jest studiowanie radix osób znanych nam osobiście. W najbliższej rodzinie mam osoby z takim stopniami w zodiaku i nie sa one ani "zmęczone" ,ani tym bardziej nie objawiają "najgorszych cech znaku":) Za to "sukces sam ich szuka":) Nowa77, myśl samodzielnie, bo na forach sporo jest różnej maści kaznodziejów, którzy przelewają frustrację na innych.

żeby mysleć samodzielnie trzeba zacząć od podstaw ... choćby od umiejętności odnalezienia planet w stopniach i znakach ...

pozdrawiam
lucy
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2011/03/17 18:46 Przez lucy.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Nowa : Niestety, po przeczytaniu Twoich ostatnich postow jestem pewien, ze Saturn Ci wyjatkowo mocno kaleczy Merkurego... Pozdrawiam...
Satarn
graphgraph
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

hmm Lucy - wiem ze lubisz mocne dyskusje na tym forum i jak zdazylam doczytac nie tylko na tym. Odpusc sobie. dla uscislenia Pluton, Mars i Merkury są w pierwszych stopniach reszta slonce, ksiezyc, wenus jowisz saturn neptun i uran na 27*-30* to malo?

zaluje ze podalam daty urodzenia moich dzieci na tym forum, bo jak widze wpadly rowniez w niepowolane rece.
Staralam sie byc dla Ciebie uprzejma...
Frustruja mnie tacy ludzie jak Ty.

Mam wrazenie ze Ty nie musisz poznac czlowieka zeby go z gory ocenic po kosmogramie. To chore...
nowa77
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2011/03/17 21:28 Przez nowa77.
Happiness is the by-product of an effort to make someone else happy

Satarn napisał:
Nowa : Niestety, po przeczytaniu Twoich ostatnich postow jestem pewien, ze Saturn Ci wyjatkowo mocno kaleczy Merkurego... Pozdrawiam...

nie wiem czy to zaczepka - ale pozostawie to bez komentarza.
pozdrawiam
nowa77
graphgraph
Happiness is the by-product of an effort to make someone else happy

nowa77 napisał:
hmm Lucy - wiem ze lubisz mocne dyskusje na tym forum i jak zdazylam doczytac nie tylko na tym. Odpusc sobie. dla uscislenia Pluton, Mars i Merkury są w pierwszych stopniach reszta slonce, ksiezyc, wenus jowisz saturn neptun i uran na 27*-30* to malo?

zaluje ze podalam daty urodzenia moich dzieci na tym forum, bo jak widze wpadly rowniez w niepowolane rece.
Staralam sie byc dla Ciebie uprzejma...
Frustruja mnie tacy ludzie jak Ty.

Mam wrazenie ze Ty nie musisz poznac czlowieka zeby go z gory ocenic po kosmogramie. To chore...

Przykro to czytać, bo to jest zwykła agresja w stosunku do Lucyny..
Wydaje się, że Ty też jej nie poznałaś na tyle, żeby ją oceniać ( o ile sama chciałabyś być osądzana przez baardzo obce osoby)
Jeżeli jej nie lubisz to masz prawo i w takim razie najlepiej się do kogoś nie odzywać. Nie piszę tego żeby Cię pouczać, czy wyzłośliwiać się, ale dlatego, że Ja Ją poznałam i Lubię i boli mnie to co o niej piszesz, zwłaszcza, że ona w ogóle Cię nie zaczepia.
jagna
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2011/03/17 21:59 Przez jagna.Powód: poprawka

Ciagle zalujesz na tym forum, Nowa. Ile Ty krzywd musialas wyrzadzic w poprzednim wcieleniu, ze cala energia Twojego kosmogramu skupia sie na Saturnie w XII domu?
Satarn
graphgraph

"hmm Lucy - wiem ze lubisz mocne dyskusje na tym forum i jak zdazylam doczytac nie tylko na tym. "
Nowa77, ja nie znam Lucy ,ale czytam jej posty z zainteresowaniem i dużo się uczę.
genny19
graphgraph

Do góryStrona: 1...345678910
Moderatorzy: panTo