Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?
Forum dla astrologów i zaawansowanych, którzy chcą dzielić się swoimi spostrzeżeniami związanymi z astrologią. Forum zawiera kilka kategorii: astrologia wydarzeniowa, prognostyczna, wedyjska, czy studium horoskopów.
W dółStrona: 12
TEMAT: 8 dom
Re: 8 dom 11 lat(a), 9 mies. temu  
dzieki :)
alishe85
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Re: 8 dom 11 lat(a), 9 mies. temu  
Witam

Temat arcyciekawy z uwagi na trudność interpretacyjne planet położonych w domach mistycznych. Nie wiem czy to tylko w moim odczuciu tematyka związana z tymi domami jest tak "płynna" że ciężko o konkretne wnioski.
W zaprezentowanym tu opisie VIII domu zabrakło mi pomocy ze strony innych. Jest to przecież dom opozycyjny względem II a więc tego czym sami dysponujemy. W tym kontekście seks może być również rozumiany jak forma czerpania energii z drugiej osoby.
Sama jestem posiadaczką Merkurego w VIII domu bez żadnych poważniejszych aspektów poza koniunkcją z Chironem. Odwieczny problem z tym związany to poruszanie tematów które większość wolałaby przemilczeć ( często niewygodnych również dla mnie ), niemiłosierne drążenie spraw z każdej możliwej strony ( tu akurat także bliźniacza natura daje o sobie znać ). Śmierć ( raczej od strony fizycznej niż mistycznej ) zawsze była w kręgu moich zainteresowań, dobrze czuję się na cmentarzach, lubię ( choć nie wiem czy to akurat odpowiednie słowo ) święto zmarłych kiedyś też całkiem serio myślałam o pracy w zakładzie pogrzebowym. Tematów tabu nie uznaje ale nie lubię też wywlekania wszystkiego na zewnątrz. Uchodzę za osobę która ma trochę tajemnic.
Daniela
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2010/11/15 12:14 Przez Daniela.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Do góryStrona: 12
Moderatorzy: panTo