Witamy, Gościu Serdeczny
ProszÄ™ zaloguj siÄ™ albo zarejestruj.    Nie pamiÄ™tasz hasÅ‚a?

Wenus w Lwie u mê¿czyzny
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 12
TEMAT: Wenus w Lwie u mê¿czyzny
#5248
16 lat(a), 10 mies. temu  
Hmm...Co prawda nie jestem mezczyzna, ale mam Wenus w Lwie....Wydaje mi sie, iz rzeczywiscie, tego mezczyzne bedzie pociagal typ gwiazdy, dumnej, o kocich ruchach, emanujacej blaskiem....Nieco ekstrawaganckiej, ale i ekstarwertycznej.!Wenus w znakach ognia to przeciez wrecz erupcja zmyslowosci, sexualnosci, intensywnosci, az do "samospalenia".Nie czas na gry, strategie, udawanie.Kiedys przeczytalam, ze (w przeciwienstwie do wiekszosci mezczyzn) posiadac owej konfiguracjii, lubi "awantury" i dasy kobiece.Sytuacja taka bawi go i podnieca.! Rzadny zaru......ha ha .
liru vivis sisy
Posty: 31
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5249
16 lat(a), 10 mies. temu  

Ja mam Wenus i Marsa we Lwie.Co do upodoban w stosunku do kobiet...Mysle, ze to bardzo indywidualne, dlatego wypowiadam sie za siebie, a nie za wszystkich mezczyzn z Wenus we Lwie.Jesli chodzi o ubior.Pierwsze na co patrze to buty.Musza byc na obcasie, elegandzkie i troszke prowokujace.Uwielbiam gdy nosi wysokie obcisle kozaki.Kobieta jest zdyskwalifikowana gdy chodzi po ulicy w jakis "kapciach", czy wlasnie sportowych butach.Adidasy ok, ale tylko na rower.Wogole jestem wariatem jesli chodzi o kobiece stopy.Lancuszki na nodze, wzorzyste ponczochy-dziala to na mnie w sposob niesamowity.Nie lubie kobiet bez makijazu.Nie preferuje "tapet", ale musi byc wymalowana.Niesamowicie wazne jest dla mnie jak kobieta sie porusza.Sadze, ze najpiekniej poruszaja sie Japonki.Tak powinna poruszac sie moja idealna kobieta.Wlosy powinny byc geste, dlugie i proste.Krotkie wlosy u kobiet odpadaja.Najogolniej, lubie kobiety wyzywajace,pewne siebie,emanujace kobiecoscia i seksualnoscia.Takie za ktorymi sie obracaja wszyscy na ulicy, nawet inne kobiety...Lew zawsze, wszystko co do niego nalezy, jakosciowo musi reprezentowac najwyzszy poziom, partner rowniez.Zawsze dazy do znalezienia idealu i jest wybredny.Takze jesli masz na oku kogos z takim polozeniem wenus, staraj sie byc zawsze atrakcyjna seksualnie i pewna siebie.Pozdrawiam.<
zaczarowana
Posty: 42
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta vedaaa Miejsce: Urodziny: 07/04
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5250
16 lat(a), 10 mies. temu  
Kinga
Posty: 45
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5257
16 lat(a), 10 mies. temu  
tele
Posty: 17
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5796
16 lat(a), 3 mies. temu  
<
emma
Posty: 4
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11990
12 lat(a), 11 mies. temu  
she*
Posty: 18
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Urodziny: 07/12
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 12
Moderatorzy: panTo