Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Jowisz na Neptunie – odlot gwarantowany
(1 wejść) (1) Gość
Forum dla astrologów i zaawansowanych, którzy chcą dzielić się swoimi spostrzeżeniami związanymi z astrologią. Forum zawiera kilka kategorii: astrologia wydarzeniowa, prognostyczna, wedyjska, czy studium horoskopów.
W dółStrona: 1234567
TEMAT: Jowisz na Neptunie – odlot gwarantowany
#5427
Re: dodawanie własnych spostrzeżeń mile widziane:) 16 lat(a), 8 mies. temu  
Witaj Halino:)

Jeśli odniosłaś wrażenie że to jakaś osobista korespondencja to ja na pewno nie miałam takich intencji.
Spostrzeżenia innych są tu jak najbardziej mile widziane:))

A co do psów - to kiedyś byłam pańcią "niby-jamniczki" którą ubóstwiałam i molestowałam z miłości (czego ona miała czasem serdecznie dość)

Pozdrawiam:
coma
coma
Posty: 45
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5430
O nietykalnosci Panien 16 lat(a), 8 mies. temu  
Witaj Halino

Super ze piszesz Halino zapraszamy to wcale nieprywatne ot mamy podobne aspekty ;-)

Kontynuujac temat nietylalnosci ja tez dodam cos od siebie o psach. Mialam owczarzyce niemiecka i coocer spanielke (oczywiscie nie razem) i one mogly robic ze mna co chcialy. Spaly w lozku, wtulaly sie klakami i zionely. Zaden problem i dyskomfort - milosc. Oczywiscie przy zwierzeciu nie mozna mowic o sterylnosci, z reszta okropna ze mnie balaganiara (a tyle planet w Pannie hahhah choc nie Slonce). A moze jest jeszcze inna planetarna balaganiarska Panna? Oczywiscie czystosc uwielbiam ale nie znosze sprzatac.

Jesli chodzi o buziaczki typu `u cioci na imieninach` to buuuu dziekuje bardzo. Kolejny dysonans z dotykiem: wlasnie sie zegnalam z kolezanka po spotkaniu towarzyskim i ona celowala w usta, ja tradycyjnie w policzki na 3 razy a ona swoje. No dlaczego ja tak tego nie lubie...

Inne klimaty tego typu ktore mnie ruszaja: czyjas gestykulacja az mnie fizycznie dotykajaca lub jakakolwiek inna forma naruszania mojej strefy osobistej. No chybaze sama mam na to ochote ;-))))))

Pozdrawiam<br><br>Edytowany przez: Zaba, w: 04.08.07 23:19
Zaba
Posty: 11
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5431
Re: O nietykalnosci Panien 16 lat(a), 8 mies. temu  
to ja też dorzucę swoje pięć groszy: mam słońce w pannie (i tylko to)i nie znosze jak ktos nie "powołany" (nawet moja własna matka)mnie dotyka. aż mnie nosi, gdy ktoś próbuje!!!no chyba że jest to odpowiedni facet;)działa to tez w drugą stronę - dużo czasu mija zanim ja się zdecyduję kogoś dotknąć...<br><br>Edytowany przez: Dragonsheart, w: 05.08.07 02:01
Dragonsheart
Posty: 124
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Urodziny: 09/11
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5434
Re: O bałaganiarstwie Panien 16 lat(a), 8 mies. temu  
D.Zabo:)

Co do bałaganiarstwa to chyba nawet w tym gronie pisałyśmy juz kiedyś coś na ten temat więc się nie przejmuj - witaj w klubie Panna inaczej;). Pisałyśmy też o zgubach,roztrzepaniu i zapominalstwie może też cię to dotyczy? Widocznie w tym haosie musimy dopiero się nauczyć porządku.
Chociaż u mnie niezodiakalnej-Panny zjawisko 'artystycznego nieładu' postępuje wraz z upływem czasu-rozwijam je w swoim otoczeniu wprost proporcjonalnie do lat postępujacych na liczniku;/

Pzdr.
coma
coma
Posty: 45
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5435
Re: O nietykalnosci Panien 16 lat(a), 8 mies. temu  
Dragonsheart

Tylko taka drobna uwaga co do fizis.
Umieściłaś swój obrazek i muszę przyznać że na zdjęciu twój wygląd jest dość bliski moim wyobrażeniom o tobie (pod warunkiem ze to ty:)).
Może intuicja;&gt; chociaż nie zawsze konfrontacja wyobrażenia z obrazkiem jest u mnie trafna hmm.. powiedzmy w 90%:))

pozdr.
coma
coma
Posty: 45
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5436
Re: O nietykalnosci Panien 16 lat(a), 8 mies. temu  
Dragonsheart

Tylko taka drobna uwaga co do fizis.
Umieściłaś swój obrazek i muszę przyznać że na zdjęciu twój wygląd jest dość bliski moim wyobrażeniom o tobie (pod warunkiem ze to ty:)).
Może intuicja;&gt; chociaż nie zawsze konfrontacja wyobrażenia z obrazkiem jest u mnie trafna hmm.. powiedzmy w 90%:))

pozdr.
coma
coma
Posty: 45
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5437
Re: O nietykalnosci Panien 16 lat(a), 8 mies. temu  
Coma

Zaświadczam, ze to ja:) Ciekawe co piszesz i ciesze sie, ze odpowiadam twoim wyobrażeniom:)
Pozdrawiam
Ewa
Dragonsheart
Posty: 124
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Urodziny: 09/11
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 1234567
Moderatorzy: panTo