Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Księżyc w okolicach MC
(1 wejść) (1) Gość
Forum dla astrologów i zaawansowanych, którzy chcą dzielić się swoimi spostrzeżeniami związanymi z astrologią. Forum zawiera kilka kategorii: astrologia wydarzeniowa, prognostyczna, wedyjska, czy studium horoskopów.
W dółStrona: 123
TEMAT: Księżyc w okolicach MC
#5024
Re: Księżyc w okolicach MC 17 lat(a) temu  
Witaj na forum

makao napisał[a]:
[...] księżyc na MC czy ASC wykazuje silne uzaleznienie od matki i przez całe życie matka ma bardzo silny wpływ na tego człowieka.
Tak z przekory powiem, że mam Księżyc na Ascendencie, a wpływ mojej matki na mnie można było obserwować jakiś czas temu, gdy cytując jej powiedzonko o suce i psie musiałem opuścić pewne forum astrologiczne. Więc przy tym stwierdzeniu bym się zgodził.

Taka osoba w pewnych obszarach życia może wykazywac niezależność czy obiektywizm ale nie w stosunku do matki.
Z tym nie mogę się zgodzić, przynajmniej to nie działa w moim przypadku.

Widziałam już przy trudnych aspektach do księżyca,że osoba jest zapatrzona w matkę bekrytycznie i w ogóle nie rozumie ile negatywnych doświadczeń w jej życiu ma zwiazek z rodzajem relacji z matką.
Tutaj zgodzę się po części. Nie jestem zapatrzony bezkrytycznie i rozumiem ile negatywnych doświadczeń w moim życiu jest wynikiem relacji z moją matką.

Tak to jakoś widzę...

Pozdrawiam
Tomasz
panTo
Admin
Posty: 1636
graph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
astrolabium.pl
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5026
Re: Księżyc w okolicach MC 17 lat(a) temu  
Panie Tomaszu ,a co powie Pan o mojej relacji z moja matką?
nikita
Posty: 1
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16429
Re: Księżyc w okolicach MC 8 lat(a), 10 mies. temu  
Ja posiadam ksiezyc w koniunkcji 4' do MC,w skorpionie/ dom Kozy oczywiscie.Jedna pewna rzecza jest ze bardzo skupiam sie na karierze, tam lezy jakby moje serce, nie zakladanie rodziny mi w glowie. Przezywam wszystko bardzo (skorpion) ale tego tez jestem twarda i ambitna (koza) ale jakos nikt tego nie dostrzega, bo tez nie lubie sie z tym obnosic. Wole towarzystwo ludzi starszych(ksiezyc w 10),ludzie u wladzy mnie pociagaja i lubie ludzi silnych i ambitnych. Jesli chodzi o publicznosc i wieksze grona ludzi, to chyba to ze jak cos zrobie glupiego/fajnego to w wielkim gronie ludzi, tak ze kazdy od razu o tym wie, ale to nie gwarantuje ani sukcesu ani stabilizacji - taki krotki moment w naszym zyciu. Wybieram zawody typowe kobiece- czyli najpierw gastronomia teraz ogrodnictwo i mysle juz o czyms nowym i tez w kobiecym zawodzie bo ksiezyc to Matka ktora sie wszystkimi opiekuje. Jesli chodzi o kobiety to jakos nie moge sie z nimi za bardzo dogadac, wole towarzystwo mezczyzn, latwiej przychodzi mi sie przed nimi otworzyc. Mama moja jest wazna- jak to mama -no i moja o 7 lat starsza przyjaciolka- to wszystko jesli chodzi o kobiece kontakty. Chociaz przyznam ze to mama wplynela na moj brak przyjacielskich kontaktow z kobietami Jesli chodzi o wybor kariery, to moja mama nie ma na to zadnego wplywu. Nie mam z nia za cudownych kontaktow- polepszaja sie ,ale kiedys,bylo marnie. Wlasciwie to nie bylo jej przy mnie przez pierwsze 20 lat, mialam zal i chyba w jakims stopniu uwazalam ze jest winna tego ze jestem taka a nie inna. I moze przez ten brak milosci za dziecinstwa, teraz ja mam potrzebe jakby matkowania i (okazywania uczuc) ale mojej karierze.
Fenix07
Posty: 2
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 123
Moderatorzy: panTo