Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Rektyfikacja horoskopu
(1 wejść) (1) Gość
Forum dla astrologów i zaawansowanych, którzy chcą dzielić się swoimi spostrzeżeniami związanymi z astrologią. Forum zawiera kilka kategorii: astrologia wydarzeniowa, prognostyczna, wedyjska, czy studium horoskopów.
W dółStrona: 12
TEMAT: Rektyfikacja horoskopu
Re: Rektyfikacja horoskopu 7 lat(a) temu  
Dziękuję.
No...to będę dalej kombinować. Najgorsze że jeśli chodzi o ważne wydarzenia które wymienił Panto, jakie powinniśmy brać pod uwagę, już wiele z nich nie pamiętam dokładnie czasu ich wydarzeń (konkretnego dnia miesiąca czy godziny) jedynie miesiące i lata. A wiem że tak nie będzie to dokładne.

Próbowałam też uwzględniać tranzyty Jowisza (według opisu przeprowadzania rektyfikacji przez pana Woźniaka) ale też wychodzi mi podwójny wynik.
Kiedy Jowisz w 2009 był w 14 stopniu Wodnika otrzymałam spadek. Zadziałała wówczas opozycja tranzytów Słonce-Jowisz. Czy pieniądze wywalczone w sądzie po zmarłym rodzicu też zaliczymy do II domu własności? Bo jeśli tak to mam podziały domów? I wówczas II dom wypadnie mi w 7 stopniu Wodnika. O ile można przyjąć go za szczyt domu. Bo tego nie wiem.
Zauważyłam że przejścia planet działają po 1 stopniu. Np. Wenus w Bliźniętach w 8 stopniu po przejściu przez nią Jowisza zadziałała u pewnej osoby w kiedy Jowisz był w stopniu 9.
Przepraszam jeśli trochę pogmatwałam. (Neptun mi koniunkcją zaczyna działać na Księżyc.)
Lidia L
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

"pana Woźniaka" - chyba Jóźwiaka?

Podaj datę jeśli chcesz, będzie łatwiej.
michael
Admin
graphgraph
Płeć: Mężczyzna kwinkunks23 Kwinkunks Blog Miejsce: Gdańsk Urodziny: 10/10
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
s1.polchat.pl/chat.php?_room=chat_astrolabium
"Jedyna wolność to zwycięstwo nad samym sobą."
Fiodor Dostojewski
"Wniosek to punkt w którym nie masz już siły dalej myśleć."
Eddie Murphy

Jóźwiaka :) Tak.
Lidia L
graphgraph

datę urodzin jeśli dobrze rozumiem? - 15.11.1972 o godzinie 9:40 - według danych mamy, ale według mnie jest to przedział miedzy 9:30 a 10:07
Lidia L
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2013/03/22 22:19 Przez Lidia L.

Kierowałbym się w pierwszym odruchu interpretacją osi Mc/Ic - czy waga/baran, czy skorpion/byk? I na ile pasuje Mars na MC? Czy przepchnięcie Saturna w głąb VI domu?

Intuicja podpowiada mi że to 9:40. :)
michael
Admin
graphgraph
Płeć: Mężczyzna kwinkunks23 Kwinkunks Blog Miejsce: Gdańsk Urodziny: 10/10
s1.polchat.pl/chat.php?_room=chat_astrolabium
"Jedyna wolność to zwycięstwo nad samym sobą."
Fiodor Dostojewski
"Wniosek to punkt w którym nie masz już siły dalej myśleć."
Eddie Murphy

I chyba dobrze intuicja Ci podpowiada. Tak sobie przeanalizowałam tą wersję i wydaje się pasować do wydarzeń życiowych. Dziękuję bardzo za poświęcenie czasu mojej wątpliwości radixowej.
Lidia L
graphgraph

Do góryStrona: 12
Moderatorzy: panTo