Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Internetowa baza ascendentów!
(1 wejść) (1) Gość
Forum dla astrologów i zaawansowanych, którzy chcą dzielić się swoimi spostrzeżeniami związanymi z astrologią. Forum zawiera kilka kategorii: astrologia wydarzeniowa, prognostyczna, wedyjska, czy studium horoskopów.
W dółStrona: 1234
TEMAT: Internetowa baza ascendentów!
#3578
Re: Internetowa baza ascendentów! 18 lat(a), 11 mies. temu  
Pomyślałam, że jeśli chodzi o zdjęcia dzieci, to z obu powodów byłoby to - jak piszesz - błędem.
Ale można by umieszczać obok dorosłych już postaci zdjęcia z ich dzieciństwa, dojrzewania, itd. I zaobserwować jak i czy ( w jakim stopniu) się ci ludzie zmieniają a jakie cechy cechy pozostają szczególnie charakterystyczne. Jak oglądam zdjęcia starych już ludzi, z całego ich życia to widzę jak potrafi się on zmienić, (rzecz jasna w granicach normy) ale teżsą ludzie, którzy mało się zmieniają.
ass
Posty: 108
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#3579
Re: Internetowa baza ascendentów! 18 lat(a), 11 mies. temu  
Ass, nie bedzie zdjec nieletnich dzieci. Za bardzo sie zmieniaja, a poza tym nie sa glownym klientem astrologow. Dzisiaj zmienie dzieci na "krewnych".
Co do umieszczania zdjec z dziecinstwa i wieku dojrzalego, to nie ma powodu robic tego na Ascendent.tk. Sprawa zmiany wygladu czlowieka w miare uplywu lat zostala gruntownie opisana przez medycyne, antropologie i wiele innych nauk. Wiadomo ze przybywa tkanki tluszczowej, wydluza sie nos i uszy, wlosy wypadaja. Nic to nie pomoze nam astrologom w rektyfikacji horoskopu.
Astromarket
Posty: 72
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#3580
Re: Internetowa baza ascendentów! 18 lat(a), 11 mies. temu  
He he, Chiron, fajnie to ująłeś: nie będzie zdjęć nieletnich dzieci!
Pedofilia szaleje i mogliby się Ciebie czepnąć ;)
Ale mnie nie chodzi o to co bada medycyna itd. tylko o pewne charakterystyczne cechy, które podkreśla Ascendent i ew. planety w pierwszym domu. No, to Twoja strona i tworzysz ją tak jak chcesz. Pomysł jak rzekłam - dobry. Mówiłam o danych dlatego, gdyż nie zawsze jest tak, że wygląd człowieka opisuje tylko planeta w 1 domu. Bywa, że silnie obsadzone Mc także potrafi coś dodać do wyglądu, albo Władca horoskopu, albo szczególnie silna planeta w radiksie.
ass
Posty: 108
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#3582
Re: Internetowa baza ascendentów! 18 lat(a), 11 mies. temu  
Taaaaaaaaaaaaaak, bardzo fajny pomysł z tą stronka... Mam tylko takie pytanie, bo jak zwykle piszę w biegu, bo tak późno, bo w podrózy i pewnie nie do-czytałam;-).
Po pierwsz, czy foto może być... niebieskie? Poważnie, bo tylko takie czarno-niebieskie posiadam. No chyba, ze jakimś cudownym sposobem (małe szanse na powodzenie), zmienię je na... czarno-białe...
Po drugie, czy ja też musze napisac jakie planety mam w jakich domach? Bo takie opisy sa także na stronie...
Pozdrawiam i jutro postaram sie umieścić zdjęcie;-).
Devine - ascendentowy Strzelec, solarny Byk i Księzycowy Koziorożec;-). :laugh:
Devine
Posty: 39
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#3583
Re: Internetowa baza ascendentów! 18 lat(a), 11 mies. temu  
Ass: to nie jest moja strona, ja pełnię tylko skromną funkcję administracyjną. To jest już teraz strona wszystkich astrologów. Możliwe że warto zbadać też planety na MC albo inne silne w horoskopie, ale to wiązałoby się z ujawnieniem daty urodzenia osób, które przesłały zdjęcie a przecież najważniejsza jest ich prywatność.
Devine: może być czarno-niebieskie zdjęcie. Nie pisz jakie planety są w jakim domu, tylko po prostu prześlij proszę datę i godzinę urodzenia. Pozwoli to wykluczyć ewentualne pomyłki.
Ogólna zasada jest taka, że badamy wygląd w zależności od Znaku i planety w pierwszym domu (ewentualnie w koniunkcji z ASC).
Napływa sporo zdjęć, ale przysyłają je same kobiety. Potrzebujemy więcej mężczyzn! :-)
Astromarket
Posty: 72
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#3584
Re: Internetowa baza ascendentów! 18 lat(a), 11 mies. temu  
Potwierdzam. Np. rude włosy może dać mars na ascendencie jak i merkury na MC.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#3589
Re: Internetowa baza ascendentów! 18 lat(a), 11 mies. temu  
witajcie...tak sie zastanawiam jak to będzie z tym wyglądem, choćby ze względu na makijaże, farby do włosów już nie wspomnę o wąsach i brodach.łysinach...hehehe....
a odnośnie dzieci...mam taki dylemat...do 6 roku życia byłam blondyneczką o włoskach jasnych jak słoma...niestety króregoś dnia pani pielęgniarka z przedszkola znalazła w nich "pewne"insekty i nozyczki poszły w ruch...
włosy odrosły ale już nie bląd tylko jakieś takie kasztanowe z rudym poblaskiem a obecnie kilkadziesiąt lat póżniej są czarne/ciemno brązowe/
dobrze że nie siwe/nie siwieją...hehehe
i co na te zmiany powie specjalista od ascendentów?
Asc też z nami wędruje przez życie...
dorin
Posty: 44
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 1234
Moderatorzy: panTo