Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Uran w opozycji do Saturna
(1 wejść) (1) Gość
Forum dla astrologów i zaawansowanych, którzy chcą dzielić się swoimi spostrzeżeniami związanymi z astrologią. Forum zawiera kilka kategorii: astrologia wydarzeniowa, prognostyczna, wedyjska, czy studium horoskopów.
W dółStrona: 123
TEMAT: Uran w opozycji do Saturna
Re: Uran w opozycji do Saturna 6 lat(a), 9 mies. temu  
Dzięki za udostępnienie Twoich info dla dobra nauki hehe :)
Zaraz sobie poszukam tego co mnie interesowało, w związku z tymi pytaniami.

Póki co podałbym Ci info o sobie, ale nie widzę tu możliwości wysyłania wiadomości na priv.
Na forum z kolei nie chętnie ujawniam swoje dane, więc proszę podaj maila, albo napisz do mnie (xnik AT wp.pl).
Jestem ciekawy Twoich odczytów, bo z mojej wstępnej obserwacji wynika, że masz talent do astrologii, a może nawet właściwości "mediumiczne" - jak podaje mi podręcznik :)
unj
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna Miejsce: poludniowa Polska Urodziny: 01/15
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Pozdrawiam
A

Ciekawe co to za podręcznik :) Gdzieś tu kiedyś było coś takiego, że można było pisać bez konieczności dzielenia się tym z resztą świata, ale może coś pomyliłam.
Teoretycznie jest tu opcja ukrywania tekstu, ale nie będę teraz się w to zagłębiać, po prostu wyślę maila.

pozdrawiam.
Dragonsheart
graphgraph
Urodziny: 09/11
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Dragonsheart napisał:
Gdzieś tu kiedyś było coś takiego, że można było pisać bez konieczności dzielenia się tym z resztą świata, ale może coś pomyliłam.

Było, na samym począktu istnienia Astrolabium :) Teraz jednak nie ma takiej możliwości i raczej nie ma szans, by wróciła.
stargazer
Admin
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2013/05/06 17:25 Przez stargazer.

No trudno :) Nie jest to jakiś wielki problem i ogólnie damy radę, ale mimo to szkoda że się nie da:)

Pozdrawiam.
Dragonsheart
graphgraph

Wracam do tematu Uran w opozycji do Saturna.

Prawdopodobnie ten tranzyt ma u mnie wyjątkowe znaczenie, bo Uran jest moim władcą horoskopu, a Saturn włada moim słońcem. Ponadto te planety są wyraźnie zaznaczone w moim horoskopie urodzeniowym.

Tranzyt ten odczuwam, jako zmianę systemu wartości w moim życiu. W pewnym sensie wywrócenie wielu rzeczy do góry nogami.
Ludzie i układy, na których dotychczas mogłem polegać odchodzą na dalszy plan. Część z nich mnie zawiodła, a z części po prostu rezygnuje - nie widząc nadziei na dalszą współpracę.

Fizycznie, odczuwam ten tranzyt w ciele, w formie silnego napięcia, zwłaszcza w górnej części pleców. Ale także i mięśnie ogólnie w tym okresie są bardziej spięte i to w całym ciele. Mało tego, w szczytowym momencie pojawiły się nawet problemy z trawieniem, wynikające ze zbyt dużego napięcia w ciele.

Do tego wiele nocy nie przespanych, tak jak należy. Ciało jest przemęczone, ale mózg nie chce się wyłączyć.

Tempo życia tak potwornie przyspieszyło, że czasem nie wiem za co się złapać. Tyle tego wszystkiego naraz, że nie ogarniam już grafika.

Natomiast w momencie, kiedy tranzyt już mija, odczuwam jakby rozluźnienie z każdym dniem. Chociaż to wszystko trwa już trzeci lub czwarty miesiąc.
unj
graphgraph
Pozdrawiam
A

Uran uderza w strukturę reprezentowaną przez Saturna. Saturn to także kościec i mięśnie podtrzymujące całość.
Uran jest w opozycji nie tylko do Saturna ale i do Jowisza - czyli wywrotowo działa również w sferze wartości, idei, światopoglądu.
I Saturn i Jowisz znajdują się w domu VII - czyli związki z innymi ludźmi, wszelkie partnerstwo z drugim człowiekiem też ulega wpływowi Urana.

Pozdrawiam.
Dragonsheart
graphgraph

Zgadza się wszystko co piszesz Dragonsheart.
Dzięki za obserwacje.

Do tego dochodzi też obniżona cierpliwość.
Czuję jak się we mnie wszystko gotuje, nawet na widok grzebiącego się sprzedawcy w sklepie.
A jak mi ktoś zaczyna stękać w telefonie, to szybko kończę rozmowę i rozłączam się.

Nie wiem skąd to sie bierze. Wcześniej nie przyciągałem aż tylu ludzi wkurzających mnie...
unj
graphgraph
Pozdrawiam
A

Do góryStrona: 123
Moderatorzy: panTo