Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?
W dółStrona: 123456
TEMAT: Naturalni władcy domów
Re: Naturalni władcy domów 9 lat(a), 3 mies. temu  
nowa77 napisał:
Lucy!!!!
wobec powyzszego w takim razie napisz,dlaczego wiekszosc poleca astro.com jako dobry pomysl do wykreslania kolka, a tam w ramach pomocy w tabeli asc w koniun do saturna :(
i powiedz, czy ten saturn to jest "geniusz" mojego horoskopu????

bo to fajna strona, w Polsce póki co takiej nie ma ... tylko jak każdy program liczy a człowiek musi jeszcze do tego się odnieść ... przeanalizować ... i wyciagnąć odpowiednie wnioski

gdyby to była koniunkcja Saturna ze Słońcem to i owszem ... zresztą w astrologi klasycznej tej siedmioplanetarnej liczy sie inaczej orby ... tu orby posiadają planety a nie aspekty (jak jest humanistycznej)

ponadto prosze mi napisac, gdzie moge sobie wykreslic kolko nie uzywajac planet urana neptuna i plutona??
ja osobiście używam programu Urania i programu Zet ...
lucy
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

heh, czyli ja naprawde jestem laikiem;/ brakuje mi napewno kilku lat Twojej wiedzy:) pomieszalam astrologie klasyczna z humanistyczna - uzywam aspektow, zamiast orb ech musze to ogarnac
ponadto od dawna szukam info na temat uszkodzonych planet i domow - nie bardzo wiem na czym to polega i teraz to nie wiem na jakiej astrologii sie skupic:D :)
nowa77
graphgraph
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Happiness is the by-product of an effort to make someone else happy

nowa77 napisał:
heh, czyli ja naprawde jestem laikiem;/ brakuje mi napewno kilku lat Twojej wiedzy:) pomieszalam astrologie klasyczna z humanistyczna - uzywam aspektow, zamiast orb ech musze to ogarnac
ponadto od dawna szukam info na temat uszkodzonych planet i domow - nie bardzo wiem na czym to polega i teraz to nie wiem na jakiej astrologii sie skupic:D :)

hm ... zaczynam myślec że testujesz forum ;)
lucy
graphgraph

testuje forum? nie rozumiem?

piszę i czytam, pochłaniam wiedzę, sprawdzam, szukam, dociekam.... jeśli to nazywasz testowaniem....

bardzo cenię sobie ludzi, którzy maja juz wiedze na interesujący mnie temat.. czy to coś złego?
nowa77
graphgraph

do Lucy:)

ponieważ zabiłaś mi ćwieka moją koniunkcja Saturna do ASC, postanowilam doglebnie to sprawdzic - w KAŻDYM programie w ktorym wykreslalam kolko w tabelach aspektow byla zaznaczona ta koniunkcja (Zet, astro.com, astromart, program p.Konaszewskiej z plyty dostalam razem z ksiazakmi)myslalam ze jeden sie pomylil, ale wszystkie?? w fazie uczenia sie wyznaczania aspektow, sprawdzam sie
nie wiem czemu tak sie dzieje - owszem to program ktory wylicza
tylko w takim razie po co te programy wprowadzaja w blad??

ten post to taka ciekawostka; ja nie biore pod uwage tej koniunkcji bo ona w interpretacji jest dla mnie obca...

pozdrawiam serdecznie
nowa77
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2011/02/25 22:33 Przez nowa77.

nowa77 napisał:
do Lucy:)

ponieważ zabiłaś mi ćwieka moją koniunkcja Saturna do ASC, postanowilam doglebnie to sprawdzic - w KAŻDYM programie w ktorym wykreslalam kolko w tabelach aspektow byla zaznaczona ta koniunkcja (Zet, astro.com, astromart, program p.Konaszewskiej z plyty dostalam razem z ksiazakmi)myslalam ze jeden sie pomylil, ale wszystkie?? w fazie uczenia sie wyznaczania aspektow, sprawdzam sie
nie wiem czemu tak sie dzieje - owszem to program ktory wylicza
tylko w takim razie po co te programy wprowadzaja w blad??

ten post to taka ciekawostka; ja nie biore pod uwage tej koniunkcji bo ona w interpretacji jest dla mnie obca...

pozdrawiam serdecznie

nie chodzi o to co pokazuje program ... tylko o to jak to sie interpretuje ... jak ustawisz w programie "orbę" do koniunkcji 20* to i 20stopniową koniunkcje Ci pokaże ...

zamiast wklepywać do kolejnych programów swoją date urodzenia to poczytaj nt orb w poszczególnych aspektach ... jak sie je interpretuje ... jak wylicza itp
lucy
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2011/02/25 23:58 Przez lucy.

dziękuję za wskazówki, pozdrawiam
nowa77
graphgraph

Do góryStrona: 123456