Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?
W dółStrona: 123456
TEMAT: Naturalni władcy domów
Re: Naturalni władcy domów 9 lat(a), 3 mies. temu  
nowa77 napisał:
swoje kółko wykreślam na www.astro.com i jakby nie patrzec tak Saturna mam w XII domu i jest on w koniunkcji z ASC. Z uporem maniaka piszesz ze moj Saturn jest na ASC, a ja pisze z wiekszym uporem ze ma on koniunkcje do ASC.
Nie rozumiem zupelnie do czego potrzebna jest literatura:)
Prawdę powiedziawszy przez chwile moj kosmogram był na tapecie i nie wierze, ze go nie ogladalas:) a moze faktycznie ja laik jestem i nie wiem o co w tym chodzi, wybaczcie...

ja piszę że on nie jest na ASC i wyjasniłam dlaczego ... literatura jest potrzebna do określenia reguł wg której coś jest albo czegoś nie ma ... astrologia humanistyczna wyznacza dokładne granice domów ... natomiast astrologia klasyczna daje margines do 6* przed szczytem domu ... i jeżeli jest inaczej to chciałabym wiedzieć .. żeby dalej nie brnąć w niewiedzy

pozdrawiam Lucyna
lucy
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

bardzo bym chciała Ci pomóc Lucy, ale widocznie nie nadajemy na jednych falach, ale skoro tak twierdzisz, to chyba lepiej dla mnie ze nie ma koniunkcji ASC z Saturnem i to by mi się zgadzało, bo wg literatury konaszewskiej ludzie z takim aspektem na świat przychodzą żywi albo martwi.. moja matka nie przypomina sobie zeby miala trudny porod ze mna - krotki szybki i dziecko zdrowe :) pozdrawiam
nowa77
graphgraph
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Happiness is the by-product of an effort to make someone else happy

nowa77 napisał:
bardzo bym chciała Ci pomóc Lucy, ale widocznie nie nadajemy na jednych falach, ale skoro tak twierdzisz, to chyba lepiej dla mnie ze nie ma koniunkcji ASC z Saturnem i to by mi się zgadzało, bo wg literatury konaszewskiej ludzie z takim aspektem na świat przychodzą żywi albo martwi.. moja matka nie przypomina sobie zeby miala trudny porod ze mna - krotki szybki i dziecko zdrowe :) pozdrawiam

bardzo ubawiła mnie Twoja wypowiedz ;)

staram się uzmysłowić Ci, że są potrzebne reguły, które okreslają ... czy "coś" jest albo "czegoś" nie ma ... dopiero wówczas można iśc dalej w interpretacji ... bo truno interpretować "coś" czego nie ma poprostu ;D

jak sama widzisz ... jeżeli przyjmiesz błędne założenie że masz Saturna na ASC wówczas opis wg Konarzewskiej sie nie zgadza ... zgadzać się nie może, bo poprostu takowego aspektu u Ciebie nie ma ...

ale chyba faktycznie nie nadajemy na tych samych falach ;) bo Twój Merkury w koniunkcji z moim Saturnem ... więc faktycznie mogę Cię ograniczać w jakiś sposób ... więc już milczę
lucy
graphgraph

lucy napisał:
[quote]nowa77 napisał:
swoje kółko wykreślam na www.astro.com i jakby nie patrzec tak Saturna mam w XII domu i jest on w koniunkcji z ASC. Z uporem maniaka piszesz ze moj Saturn jest na ASC, a ja pisze z wiekszym uporem ze ma on koniunkcje do ASC.
Nie rozumiem zupelnie do czego potrzebna jest literatura:)
Prawdę powiedziawszy przez chwile moj kosmogram był na tapecie i nie wierze, ze go nie ogladalas:) a moze faktycznie ja laik jestem i nie wiem o co w tym chodzi, wybaczcie...

Hi hi hi - można by rzec. Też jestem laikiem. A czytając Waszą wymiane zdań i poglądów ubawiłam sie do łez. Droga Nowa 77: Nie widziałam Twojego horoskopu na oczy, a czytając co piszesz nijak nie potrafie sobie nawet go wyobrazić. Ja mam Urana na ASC - i nie mam wątpliwosci gdzie on jest - ASC 25 Sco 53', Uran 26 Sco 40' - jak widać różnica niewielka. U Ciebie odległosc jest ZA DUŻA i już, zgadzam sie z Lucy i nie ma tu nad czym dyskutować - nie ma koniunkcji, nie ma Saturna na ASC.
Ponadto Literatura jest potrzebna zawsze i wszędzie do wszystkiego. A Lucy chyba nie trzeba pomagać.....

Pozdrawiam
Dragonsheart
graphgraph
Urodziny: 09/11

Lucy, nie milcz:) ja bardzo lubię Ciebie czytać, myślę że nie ograniczasz mnie, tylko każesz mi myśleć, dziekuję:) prosze o wiecej
nowa77
graphgraph

Lucy!!!!
wobec powyzszego w takim razie napisz,dlaczego wiekszosc poleca astro.com jako dobry pomysl do wykreslania kolka, a tam w ramach pomocy w tabeli asc w koniun do saturna :(
i powiedz, czy ten saturn to jest "geniusz" mojego horoskopu????
nowa77
graphgraph

:D ale mi sie namieszalo, no wszedzie gdzie nie spojrze w kolko to mi pokazuje koniunkcje.... hhehehe

ale to chyba musze jednak patrzec na stopnie, nie na to co pokazuje program,
ponadto prosze mi napisac, gdzie moge sobie wykreslic kolko nie uzywajac planet urana neptuna i plutona?? bede wdzieczna za pomoc:)
nowa77
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2011/02/23 12:29 Przez nowa77.

Do góryStrona: 123456