Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?
W dółStrona: 123456
TEMAT: Naturalni władcy domów
Re: Naturalni władcy domów 9 lat(a), 3 mies. temu  
Neptis, ja mam bardzo silnie obsadzonego Saturna na ASC w XII domu - np jesli chodzi o moj wyglad zawsze wygladalam powazniej niz inni i zachowywalam sie jak dorosla jak bylam mala, teraz to wyglada troche inaczej,ale napewno jestem bardzo wymagajaca ( w pracy mowili na mnie CzarnaMamba)i nie kazdego dopuszczam do swojego grona - mam duzy dystans do ludzi i raczej tez zauwazylam ze moge ta umiejetnosc wykorzystywac kiedy chce. Jak nie chce miec z kims do czynienia to po prostu uzywam "Saturna", robie powazna mine, jestem zdystansowana, robie wrazenie surowej.....
na pewno cos w tym musi byc...
nowa77
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Happiness is the by-product of an effort to make someone else happy

nowa77 napisał:
Neptis, ja mam bardzo silnie obsadzonego Saturna na ASC w XII domu - np jesli chodzi o moj wyglad zawsze wygladalam powazniej niz inni i zachowywalam sie jak dorosla jak bylam mala, teraz to wyglada troche inaczej,ale napewno jestem bardzo wymagajaca ( w pracy mowili na mnie CzarnaMamba)i nie kazdego dopuszczam do swojego grona - mam duzy dystans do ludzi i raczej tez zauwazylam ze moge ta umiejetnosc wykorzystywac kiedy chce. Jak nie chce miec z kims do czynienia to po prostu uzywam "Saturna", robie powazna mine, jestem zdystansowana, robie wrazenie surowej.....
na pewno cos w tym musi byc...

Nowa77 ... jeżeli godz ur jest właściwa to Twój Satrun nie leży na ASC ... Saturn jest w 11* podczas gdy ASC w 20* ... margines jaki dodajemy do domów to zdaje się max 6* ... o większej granicy osobiście nie czytałam nigdy ... więc masz Saturna XII domowego

pozdrawiam Lucy
lucy
graphgraph
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

neptis napisał:
[quote]właśnie dlatego ja od jakiegoś czasu zrezygnowałam z Urana, Plutona i Neptuna w horosokpie urodzeniowym
ja też przestałam zwracać na nich uwagę :)

w takim razie moze i ja powinnam nie zwracac uwagi na urana:)
jesli nie zwracac uwagi na urana neptuna plutona to w takim razie jak zrobic kołko bez tych planet, czy jest jakis program? moze na astro.com? tylko trzeba wiedziec co wcisnac?:)
nowa77
graphgraph

nowa77
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2011/02/21 17:31 Przez nowa77.

lucy napisał:
nowa77 napisał:
Neptis, ja mam bardzo silnie obsadzonego Saturna na ASC w XII domu -

Nowa77 ... jeżeli godz ur jest właściwa to Twój Satrun nie leży na ASC ... Saturn jest w 11* podczas gdy ASC w 20* ... margines jaki dodajemy do domów to zdaje się max 6* ... o większej granicy osobiście nie czytałam nigdy ... więc masz Saturna XII domowego

pozdrawiam Lucy

moj Saturn ma koniunkcje z ASC i faktycznie jest w XII domu
nowa77
graphgraph

nowa77 napisał:
lucy napisał:
nowa77 napisał:
Neptis, ja mam bardzo silnie obsadzonego Saturna na ASC w XII domu -

pozdrawiam Lucy

moj Saturn ma koniunkcje z ASC i faktycznie jest w XII domu

Nowa77 bardzo chetnie poszerzę swoje horyzonty ... możesz podać źródło (mam na mysli literaturę przedmiotu ew link do strony internetowej) wg którego Twój Saturn jest na ASC?

pozdr Lucy
lucy
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2011/02/21 18:02 Przez lucy.

swoje kółko wykreślam na www.astro.com i jakby nie patrzec tak Saturna mam w XII domu i jest on w koniunkcji z ASC. Z uporem maniaka piszesz ze moj Saturn jest na ASC, a ja pisze z wiekszym uporem ze ma on koniunkcje do ASC.
Nie rozumiem zupelnie do czego potrzebna jest literatura:)
Prawdę powiedziawszy przez chwile moj kosmogram był na tapecie i nie wierze, ze go nie ogladalas:) a moze faktycznie ja laik jestem i nie wiem o co w tym chodzi, wybaczcie...
nowa77
graphgraph

Do góryStrona: 123456