Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Horoskop a sytuacja materialna (finanse) oraz uczucia
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 1234567
TEMAT: Horoskop a sytuacja materialna (finanse) oraz uczucia
#15304
Re: Horoskop a sytuacja materialna (finanse) 11 lat(a), 3 mies. temu  
Negatywnym wpłwem jest kwadratura świateł, natomiast pozytwne to dobra pozycja swiateł słonce we włactwie w 3 domu,a księzyc w egzaltacji i we własnym zywiole w byku w 11 domu.
Księzyc tworzy sekstyl do Asc i do Mc.
Mysle,że bieda Ci nie grozi.
Dom 2 w raku czyli wpływy finansowe zmienne związane z układami rodzinnymi lub jakimis wspólnotami.
Księzyc w 11 domu-mozesz liczyc na przyjaciół i protekcje.
Jesli posiadasz rodzenstwo to ono bedzie miało wpływ na dziedzine finasów,ale nie zawsze pozytywną.
Księzyc jest w 2 stopniu,który dobrze wrózy dla pozycji zawodowej i finansowej.
jagna108
Posty: 114
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Ostatnio zmieniany: 2012/12/07 14:20 Przez jagna108.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15305
Re: Horoskop a sytuacja materialna (finanse) 11 lat(a), 3 mies. temu  
Czyli powiedzmy w skali od 0 do 10 jak byś oceniła moja przyszła sytuację majątkowa? Dała byś mi np 5 czy mniej? 0 to bieda, 10 bogactwo, 5 to taki przeciętny poziom.
lukpio
Posty: 54
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15306
Re: Horoskop a sytuacja materialna (finanse) 11 lat(a), 3 mies. temu  
Mysle,ze to bedzie lepiej niz przecietny poziom natomiast bedzie sie to stopniowo realizowac bo jesli chodzi o poczatek i rodzine z której sie wywodzisz nie widac zamoznosci, raczej skromne warunki
jagna108
Posty: 114
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Ostatnio zmieniany: 2012/12/07 14:56 Przez jagna108.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15307
Re: Horoskop a sytuacja materialna (finanse) 11 lat(a), 3 mies. temu  
Sorki to co wczesniej napisałam nie bedzie sie do konca zgadza bo nie zuwazyłam ze masz sekstyl słonca(silnego) do domu 5 czyli finansów Twojej rodziny.
jagna108
Posty: 114
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Ostatnio zmieniany: 2012/12/07 15:02 Przez jagna108.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15308
Re: Horoskop a sytuacja materialna (finanse) 11 lat(a), 3 mies. temu  
Czyli co dokładnie się nie będzie zgadzało :). To że będę żył na poziomie powyżej przeciętnego czy to o tej rodzinie? Mogła byś troszeczkę to rozwinąć :). Pozdrawiam i jeszcze raz ślicznie dziękuję :).

A czy przypadkiem mój II dom nie jest w Lwie? Nie wiem, być może źle coś patrzę ale tak mi się wydaje. W raku mam chyba dom I a dom II w Lwie.
lukpio
Posty: 54
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2012/12/07 17:34 Przez lukpio.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15309
Re: Horoskop a sytuacja materialna (finanse) 11 lat(a), 3 mies. temu  
Asc i dom 2 masz w raku,stosuje domy Placidusa-czyli klasyczne,tradycyjne,z domem rodzinnym nie bedzie tak zle, sam wiesz z jakiej rodziny sie wywodzisz.
Mysle,ze bez tego słonca było by bardzo skromnie, a tak wydaje mi sie ze rodzina z której pochodzisz nie miała najgorzej, przecietne warunki.
jagna108
Posty: 114
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Ostatnio zmieniany: 2012/12/07 20:26 Przez jagna108.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15310
Re: Horoskop a sytuacja materialna (finanse) 11 lat(a), 3 mies. temu  
To znaczy moja rodzina z której się wywodzę kiedyś miała przeciętnie. Jak byłem mały to też żyliśmy na takim niższym poziomie. Dopiero teraz od ok 10 lat nam sie znacznie poprawiło i faktycznie teraz jest dobrze. A pracę da się jakoś określić? Np jako kto będę pracował (z czego będę czerpał korzyści materialne, czy mam predyspozycje do prowadzenia własnej firmy?)? Dodatkowo dodam że z wykształcenia jestem informatykiem, teraz pracuję niby zawodowo ale jest to praca która nie daje mi możliwości rozwoju i będę szukał czegoś innego, bo w tej tak jak wspomniałem, czeka mnie stagnacja i zarobki bardzo ale to bardzo słabe (można powiedzieć że najniższa krajowa, pracownicy fizyczni zarabiają więcej).

Czyli rozumiem że generalnie czeka mnie życia na nieco wyższym poziomie, zgadza się? :)
lukpio
Posty: 54
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 1234567