Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Horoskop a sytuacja materialna (finanse) oraz uczucia
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 1234567
TEMAT: Horoskop a sytuacja materialna (finanse) oraz uczucia
#15390
Re: Horoskop a sytuacja materialna (finanse) 11 lat(a), 3 mies. temu  
Z jednego nie. To by było tak jakby widząc tylko palec miałoby się powiedzieć czy to kobieta czy mężczyzna. I to masz większe prawdopodobieństwo trafienia :)
Bona
Posty: 364
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15394
Re: Horoskop a sytuacja materialna (finanse) 11 lat(a), 3 mies. temu  
Rozumiem :). Tak tylko z ciekawości zapytałem :). Bo zdecydowanie lepiej dogaduję się z kobietami spod ziemskich znaków :). Jeszcze chciałbym Was prosić, o takie ogólne zerknięcie na mój kosmogram i pewnej dziewczyny (załączam jej kosmogram poniżej) i króciutką informację czy dla nas zaczął się jakiś okres w którym np możemy stworzyć związek? Poznaliśmy się nie dawno, znajomość się rozwija aczkolwiek nie wiem czy to z tego będzie coś więcej czyli związek czy tylko koleżeństwo. Z tym że w jej przypadku nie znam niestety godziny urodzenia :(. Miejsce i datę znam ale robiłem kosmogram bez godziny. Co prawda temat dotyczy finansów ale już zmieniam nazwę :). Pozdrawiam i życzę wszystkim spokojnej nocki i miłego początku tygodnia :).

lukpio
Posty: 54
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15395
Re: Horoskop a sytuacja materialna (finanse) 11 lat(a), 3 mies. temu  
W progresjach teraz i najblizszy rok sprawy damsko-meskie(partnerskie) są aktywne,ale relacje czy zwiazek bedzie trudny, rozczarowujący.Pisałam o tym wczesniej.
Mysle,ze ta relacja bardzo szybko rozwinie sie w cos wiecej niz kolezenstwo.
jagna108
Posty: 114
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15397
Re: Horoskop a sytuacja materialna (finanse) 11 lat(a), 3 mies. temu  
Relacja będzie trudna, albo rozwinie się w coś więcej. 100% sprawdzalności przepowiedni ;)
Michor
Posty: 360
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15398
Re: Horoskop a sytuacja materialna (finanse) oraz uczucia 11 lat(a), 3 mies. temu  
Myślę (po spotkaniu z tą panią) że chyba jednak nie za bardzo coś z tego wyjdzie. Ja w sumie to bym chciał ją bliżej poznać bo bardzo ładna dziewczyna i w ogóle ale ja jej chyba nie za bardzo przypasowałem. Oczywiście nie powiedziała mi tego ani nie dała po sobie poznać ale takie mam przeczucia.
lukpio
Posty: 54
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 1234567