Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Horoskop a sytuacja materialna (finanse) oraz uczucia
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 1234567
TEMAT: Horoskop a sytuacja materialna (finanse) oraz uczucia
Re: Horoskop a sytuacja materialna (finanse) 7 lat(a), 5 mies. temu  
Dziękuję Ci moja Kochana za odpowiedź. Czyli wszystko jasne. Już teraz wiem skąd mam takie ciśnienie i parcie na to aby prowadzić coś swojego. Cały czas mnie to męczy, szukam jakiegoś unikatowego pomysłu na coś w co trzeba by mało zainwestować o sporo zarabiać, oczywiście w miarę rozwoju inwestując w działalność bo nie da się otworzyć nic swojego i czerpać same korzyści, nie wkładając w to ani grosza. Chciałem się tylko upewnić w tym czy faktycznie coś jest na rzeczy że mnie tak męczy własna działalność czy tylko mi się wydaje. Jeszcze raz dziękuję.
lukpio
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Myślę, że w 2013 sprawy zawodowe ruszą się(może rozpoczniesz własną działalność) bo w progresjach mars robi trygon do słonca, księżyc tranzytuje dom 10, natomiast w tranzytach saturn 2 razy robi trygon do MC, a jowisz bedzie przechodził przez Asc.

Jeszcze inne rzeczy zauwazyłam,ale nie wiem czy inną tematykę poruszac.
jagna108
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2012/12/14 01:40 Przez jagna108.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Tak tak, oczywiście, bardzo chętnie dowiem się również o innych aspektach mojego życia ;)
lukpio
graphgraph

W progresjach sekundarnych prócz tego co napisałam, merkury bedzie robic kadrature do wenus, która jest w 12 domu i jest w blizniaku czyli jest natalnie władana przez merkurego oraz do saturna(wł 7) i urana,które są w opozycji do wenus.
Mysle,ze w tym okresie jesli pojawi sie kobieta to bedzie trudna relacja i moze ona w jakis sposób zaszkodzic lub sprawic wiele przykrosci i rozczarowania(natalnie wenus w 12).

Moze jeszcze tak byc ze ta relacja bedzie utrzymywana w tajemnicy i cała ta sytuacja bedzie przygnębiajaca i trudna.

Mam nadzieje, ze napiszesz jak sprawy bedą sie układac w najblizszym czasie by móc zweryfikowac z tym co napisałam.
jagna108
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2012/12/14 14:46 Przez jagna108.

Ooo, to bardzo ciekawe co powiedziałaś. Musze przyznać że już w jednej takiej relacji byłem, dokładnie takiej o jakiej piszesz. Też utrzymywana była w tajemnicy to kosztowała mnie ona sporo nerwów i troszeczkę podrujnowała finansowo bo Pani lubiła prezenty i to drogie prezenty .... Bardzo źle wspominam ten związek ...
lukpio
graphgraph

Przypuszczam, ze to o czym napisałes miało miejsce w przedziale czasowym od ok luty 2010 do połowy 2012 bo wtedy miałes w progresjach aktywny znak wagi, w którym zaczyna sie dom 5, a wenus jest w 12domu.
jagna108
graphgraph

Nie nie :). To o czym pisałem miało miejsce w latach 2006 - 2009. Na początku 2009r rozstałem się z tą Panią. A od 2006 to się zaczęło i była to taka szarpaniana, dopiero od 2008r zaczęliśmy być na dobre razem i po roku się rozpadło. Natomiast w latach o których piszesz czyli od 2010r dokładnie od października, zacząłem spotykać się z pewną Panią ale też było szarpanie się bo ona raz chciała, raz nie chciała. Początkowo normalnie rozmawiała, odzywała się, nagle ni z gruchy ni z pietruchy zrywała kontakt, później znowu się odzywała. W końcu podarowałem sobie ją bo szkoda czasu i nerwów na taką dziewczynę. Dodam jeszcze że ta ostatnia Pani urodziła się dzień przede mną czyli 3 sierpnia tego samego roku. Różnica była dosłownie paru godzin bo ja o 2.30 4.08 a ona jakoś koło 23 - 24, 3.08. Z tym że ona w innym mieście, nawet w innym państwie.
lukpio
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2012/12/14 15:05 Przez lukpio.

Do góryStrona: 1234567