Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Horoskop a sytuacja materialna (finanse) oraz uczucia
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 1234567
TEMAT: Horoskop a sytuacja materialna (finanse) oraz uczucia
#15318
Re: Horoskop a sytuacja materialna (finanse) 11 lat(a), 3 mies. temu  
Powiem Ci że aż tak dobrze się nie tym nie znam jednakże horoskop z Astrologa był diametralnie inny od tych z zetki, uranii czy innych programów. Wszystko było poprzesuwane, miałem innych władców domów, inne planety w domach. Wyjaśnić nie wyjaśnił nic. Powiedział tylko że podważam jego kompetencje i że on się na tym lepiej zna niż ja a horoskop jest zrobiony prawidłowo bo on zawsze tak robi i wszystko jest dobrze. ... jak on zawsze tak robi to ja współczuję jego klientom ...
lukpio
Posty: 54
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15320
Re: Horoskop a sytuacja materialna (finanse) 11 lat(a), 3 mies. temu  
Ale Ascendent był w tym samym miejscu? Bo jesli tak, to mógł zastosować inny system domów. Większość osób stosuje system Placidusa, ale funkcjonuje kilka czy kilkanaście innych, mniej lub bardziej popularnych. Trudno powiedzieć, który jest najlepszy - każdy stosuje to, co mu działa :) Ale tak czy inaczej, astrolog powinien był wyjaśnić, co robi i skąd ta różnica.
stargazer
Admin
Posty: 728
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Urodziny: 07/03
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15321
Re: Horoskop a sytuacja materialna (finanse) 11 lat(a), 3 mies. temu  
Ojj nie, Ascendent miałem w tamtym horoskopie w bliźniętach. Zresztą mam go nawet, proszę oto on:

lukpio
Posty: 54
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15322
Re: Horoskop a sytuacja materialna (finanse) 11 lat(a), 3 mies. temu  
Ten horoskop nie jest po rektyfikacji, wygląda na to ze współrzedne sa zle wpisane.
Czy mozesz przyblizyc jaka była interpretacja astrologa u którego byłes?
jagna108
Posty: 114
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Ostatnio zmieniany: 2012/12/08 19:49 Przez jagna108.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15323
Re: Horoskop a sytuacja materialna (finanse) 11 lat(a), 3 mies. temu  
Ojj Kochana, bardzo chętnie bym Ci podał interpretację ale kompletnie tego nie pamiętam. To było ponad rok temu, dokładnie w październiku 2011r. Zrobiłem błąd że sobie nie robiłem notatek i nie zapisywałem tego wszystkiego. Powiedzieć mogę tylko tyle że interpretacja była bardzo taka sucha, lakoniczna, ogólnikowa. Trwała ok 15minut. Dlatego właśnie później wiele kwestii wydawało mi się nie jasnych, astrolog chciał za dodatkową interpretację 70zł, więc wstawiłem swój kosmogram na któreś forum astrologiczne bo miałem jeszcze kilka pytań co do kosmogramu i właśnie na tym forum dowiedziałem się że mój horoskop jest źle zrobiony. Później zadzwoniłem do tego Pana poinformować go o tym, grzecznie kulturalnie no i się zaczęło. Dalej już wiesz co było :).
lukpio
Posty: 54
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15327
Re: Horoskop a sytuacja materialna (finanse) 11 lat(a), 3 mies. temu  
Mogę mieć już naprawdę ostatnie pytanie do horoskopu? :) Czy ja mam potencjał do prowadzenia własnej działalności?
lukpio
Posty: 54
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15369
Re: Horoskop a sytuacja materialna (finanse) 11 lat(a), 3 mies. temu  
Moim zdaniem zdecydowanie tak,poniewaz masz silnego marsa-przedsiebiorczosc,aktywnosc,odwaga,asertywnosc oraz władca asc(ksiezyc) jest w byku-dla finansów i interesów bardzo sprzyjające.
jagna108
Posty: 114
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 1234567