Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Horoskop a sytuacja materialna (finanse) oraz uczucia
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 1234567
TEMAT: Horoskop a sytuacja materialna (finanse) oraz uczucia
Re: Horoskop a sytuacja materialna (finanse) 7 lat(a), 7 mies. temu  
Czyli rozumiem że generalnie czeka mnie życia na nieco wyższym poziomie, zgadza się? :)

Uwazam,ze tak.

Władcą domu 10 jest jowisz w w 12 w bliznaku.Mysli ze to cos zwiazanego z komunikacją ,wymiana informacji i raczej praca solo niż w grupie(dom 12).
Praca raczej intelektualna.
jagna108
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2012/12/07 23:13 Przez jagna108.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

A czy praca informatyka pasowała by do tego? Moja specjalizacja to sieci komputerowe. Hmmm, czy to ma jakiś związek z wymianą informacji .... Wydaje mi się że tak. Chyba że czeka mnie praca w innym zupełnie zawodzie.
lukpio
graphgraph
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

lukpio napisał:
A czy praca informatyka pasowała by do tego? Moja specjalizacja to sieci komputerowe. Hmmm, czy to ma jakiś związek z wymianą informacji .... Wydaje mi się że tak. Chyba że czeka mnie praca w innym zupełnie zawodzie.

Nie potrafie powiedziec czy bedzie to zupełnie inny zawód.
jagna108
graphgraph

Nie no jasne, to oczywiste że w horoskopie takich rzeczy nie będzie. Ale powiem Ci że jak stawiałem sobie karty na zawód to wychodziło mi identycznie to samo, czyli praca gdzie jest szybki przepływ informacji, szybkie myślenie, praca umysłowa no i też wychodziło mi że będę pracował w pojedynkę. Mam teraz tylko potwierdzenie tego co mówiły karty.

A te moje finanse to będzie taka huśtawka czyli raz lepiej raz gorzej czy raczej stopniowo będę osiągał co i raz to wyższą pozycję materialną? Będę tą pozycję zdobywał poprzez pracę czy tak jak wspominałaś, będzie miała coś z tym wspólnego moja rodzina?
lukpio
graphgraph

Mysle ze przypływy finansowe(rak) bedą zmienne,ale to co juz wypracujesz(dorobisz sie) solidne(znak byka-stały).
Ogólnie nie ma co sie martwic,moim zdaniem sprawy zawodowo-finansowe wygladają przyzwoicie.Stopien 2 w którym masz wł.Asc ,dom 2 i władce domu 10 sprzyja pozycji zawodowej,o innych rzeczach wczesniej pisałam.

Znam horoskop osoby,której sam horoskop nie obiecywał dobrej pozycji społecznej,władce domu 10 miał w zniszczeniui w 6 domu(nie miał jakis specjalnych układów w horoskopie),a zawodowo stał bardzo wysoko, miał on słonce na 2 stopniu w rybach.
jagna108
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2012/12/08 01:18 Przez jagna108.

A u mnie słońce jest w dobrym położeniu, prawda?

Wszystko zatem jasne, horoskop fajnie pokrywa się z tym co pokazywały karty. Jeszcze będę musiał kiedyś przeanalizować inne aspekty swojego życia. Przeszło rok temu wykonałem sobie horoskop u astrologa, zapłaciłem 250zł, wszystko super, zinterpretował mi go. Miesiąc po tym okazało się że horoskop robił mi on w programie który źle tworzy kosmogram. Był to program Astrolog Pullena o ile dobrze pamiętam. Kosmogramu z uranii, zet czy astro dniesta pokrywają się ze sobą natomiast ten z astrologa jest zupełnie inny, wszystko przesunięte. Powiedziałem mu o tym z prośbą aby mi zinterpretował właściwy kosmogram który mu przesłałem to się na mnie wydarł że podważam jego kompetencje, że to on jest profesjonalistą a nie ja i w ogóle zmieszał mnie z błotem uważając za ciemniaka. Jak widać trzeba bardzo uważać ...
lukpio
graphgraph

Re: Horoskop a sytuacja materialna (finanse) 7 lat(a), 6 mies. temu  
A może po prostu zrobił rektyfikację horoskopu? Ale tak czy inaczej, powinien był wyjaśnić, co robi. Natomiast Astrolog Pullena nie musi pokazywać złych danych, o ile się je odpowiednio wprowadzi. Trzeba zwracać uwagę na współrzędne geograficzne i wprowadzenie czasu letniego, bo o ile pamiętam, w odróżnieniu od większości innych programów nie robi tego z automatu.
stargazer
Admin
graphgraph

Do góryStrona: 1234567