Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Wężownik i Wąż – gwiazdozbiory
(1 wejść) (1) Gość
Gwiazdy stałe w astrologii. Opisy znaczeń gwiazd i gwiazdozbiorów. Gwiazdy stałe w horoskopach vipów. Techniki astrologiczne wykorzystujące gwiazdy stałe.
W dółStrona: 12
TEMAT: Wężownik i Wąż – gwiazdozbiory
Re: Wężownik i Wąż – gwiazdozbiory 9 lat(a), 5 mies. temu  
no coz panTo zadal mi prace domowa na (przypuszczam ) kilka miesiecy . Jak na solidna uczennice przystalo zabieram sie do pracy . Tylko trudno jest to wszystko pojac bez niczyjej pomocy . Pozdrawiam
bilancia
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Może ten artykuł okaże się przydatny:

strefatajemnic.onet.pl/ezoteryka/rewoluc...4118333,artykul.html
stargazer
Admin
graphgraph
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

dziekuje Stargazer za link. Przeczytalam . Tylko , ze mnie nie chodzi o wezownika . Osobiscie przyjmuje "prawde " te o ktorej mowia astrologowie i nawet niektorzy astronomowie z tego co wyczytalam na stronach internetowych . Dziwi mnie dlaczego astrologowie mowia o 13 gwiazdozbiorach a nie o 88 . ?
bilancia
graphgraph

bilancia napisała:
Dziwi mnie dlaczego astrologowie mowia o 13 gwiazdozbiorach a nie o 88?
1. Wg. konwencji Międzynarodowej Unii Astronomicznej z 1928 roku gwiazdozbiorów jest 88.

2. Ekliptyka to linia na sferze niebieskiej, po której w ciągu roku pozornie porusza się Słońce obserwowane z Ziemi. Podział ekliptyki na 12 części daje znaki Zodiaku.

1 + 2 = 3. Ekliptyka przecina 13 gwiazdozbiorów, których granice wyznaczyła Międzynarodowa Unia Astronomiczna w 1928 roku. Co dobrze widać na poniższym rysunku:

Kliknij obrazek, aby powiększyć. Źródło: www.lunarplanner.com/SkyChart/Constellations-Ec.html

Zwróć uwagę, na to, co się dzieje w okolicach napisu Galactic Center.

Jasne?
panTo
Admin
graph
astrolabium.pl
Ostatnio zmieniany: 2011/01/22 15:00 Przez panTo.

ooooooooo! wrescie ! Teraz juz rozumie ! Serdeczne dzieki . O to mi wlasnie chodzilo .
bilancia
graphgraph

Do góryStrona: 12