Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Zaćmienie Słońca (15 stycznia 2009)
(1 wejść) (1) Gość
Komentujemy tu bieżące wydarzenia w świetle aktualnych konfiguracji planetarnych. Omawiamy również horoskopy państw.
W dółStrona: 12
TEMAT: Zaćmienie Słońca (15 stycznia 2009)
*
Re: Zaćmienie Słońca 8 lat(a), 9 mies. temu  
bliska mi osoba popełniła samobójstwo (skutecznie) w dniu zaćmienia 3.10.2005 ... zaćmienie wypadało dokładnie na końcu VIII domu (wg Krusińskiego) jej natawnika ...

ps. sprawdziłam wg Placidusa wierzchołek VIII domu
lucy
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2011/01/13 10:20 Przez lucy.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Re: Zaćmienie Słońca 8 lat(a), 9 mies. temu  
panTo napisał:
Tak na marginesie. Mojej znajomej zaćmienie Słońca wypadło w VII domu i jej chłopak na 2 dni zniknął. Później się odnalazł...

Ale jak to zniknął? W jakim sensie? Wyszedł z domu nic nie mówiąc i przez 2 dni nie dawał znaku życia?
stargazer
Admin
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2011/01/12 21:00 Przez stargazer.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Re: Zaćmienie Słońca (15 stycznia 2009) 8 lat(a), 9 mies. temu  
Lucy napisała :

bliska mi osoba popełniła samobójstwo (skutecznie) w dniu zaćmienia 3.10.2005 ... zaćmienie wypadało dokładnie na końcu VIII domu (wg Krusińskiego) jej natawnika

Lucy a można popełnić samobójstwo nieskutecznie ?

Pozdrawiam:)
lula322
:)
graphgraph

Re: Zaćmienie Słońca (15 stycznia 2009) 8 lat(a), 9 mies. temu  
lula322 napisał:
Lucy napisała :

bliska mi osoba popełniła samobójstwo (skutecznie) w dniu zaćmienia 3.10.2005 ... zaćmienie wypadało dokładnie na końcu VIII domu (wg Krusińskiego) jej natawnika

Lucy a można popełnić samobójstwo nieskutecznie ?

Pozdrawiam:)

żle się wyraziłam .. bo można tez podjąć próbę samobójczą ... a swoją drogą nie sądziłam że przy takim ciężarze informacji wypada się bawić w polonistkę ...
lucy
graphgraph

Re: Zaćmienie Słońca (15 stycznia 2009) 8 lat(a), 4 mies. temu  
Kwietniowe zacmienie w 2005 roku wypadlo na moim Ic-rewolucja w domu byla znaczaca, w ciagu dwoch miesiecy spakowalam walizki i wynioslam sie na koniec swiata :)Nie wiem czy to zacmienie czy now progresywny bo tez w tej okolicy wypadal i w tym samym roku-czy kombinacja tych dwoch podobnych w sumie znaczeniowo aspektow wplynelo na skale tego zyciowego "przemeblowania"?
Magnolia
graphgraph
Urodziny: 03/01

Do góryStrona: 12