Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Samolot Suchoj Superjet 100
(1 wejść) (1) Gość
Komentujemy tu bieżące wydarzenia w świetle aktualnych konfiguracji planetarnych. Omawiamy również horoskopy państw.
W dółStrona: 1234
TEMAT: Samolot Suchoj Superjet 100
Re: Samolot Suchoj Superjet 100 7 lat(a), 5 mies. temu  
Frawley pisze, że Lilly podaje dwie sprzeczne tabele.

Związane jest to z wolą: Wola może uczynić dom kątowy szybkim, a upadający wolnym.
lucy
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2012/05/13 05:29 Przez lucy.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Od kogoś, kto chciałby od innych precyzyjniejszych odnośników, oczekiwałabym tego samego.

Piszesz "Związane jest to z wolą: ". Co oznacza dla Ciebie w tym zdaniu "to"?
Bona
graphgraph
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Bona napisał:
Od kogoś, kto chciałby od innych precyzyjniejszych odnośników, oczekiwałabym tego samego.

Piszesz "Związane jest to z wolą: ". Co oznacza dla Ciebie w tym zdaniu "to"?

Polecam lekturę Frawleya - horarną s. 140 (tam bardzo szczegółowo wyjaśnia co autor miał na myśli)
lucy
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2012/05/13 12:18 Przez lucy.

No wiesz bez cudzysłowu to pomyślałam, że to Twoje słowa.
Jaki to rozdział, bo nie mam wersji polskiej?
Bona
graphgraph

Bona napisał:
No wiesz bez cudzysłowu to pomyślałam, że to Twoje słowa.
Jaki to rozdział, bo nie mam wersji polskiej?

Droga Bono, nie wiem czy zauważyłaś, ale w poście powołałam się na autora słów. A ponieważ tekst nie jest "całkowicie" zerżnięty, bo całościowo mieści się w tabelce, to nie użyłam cudzysłowu. To zdaje się jest poprawne pod względem technicznym.

Odnośnie "to" jak przeczytasz całość mojej wypowiedzi we wspomnianym poście to zrozumiesz że chodzi o dwie wersje czasu.

Zastanów się, rozmawiamy o "wyznaczaniu czasu" jaki to może być rozdział? ;)

pozdr

ps.
Bona
Czy Ty masz coś do mnie osobiście? Jeżeli tak, to może podam Ci swojego meila, wygarniesz mi w nim co do mnie masz i dzięki temu oszczędzimy forum mało wartościowych dyskusji?

Hm, a może tylko mi się "coś" wydaje ...
lucy
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2012/05/13 14:39 Przez lucy.

Lucy,
to jest wątek o wypadku lotniczym.
Jak na razie nie dodałaś w tym wątku ani jednego postu na temat.

Nie rozmawiamy o wyznaczaniu czasu.
Bona
graphgraph

Hm, chyba prawie 20 postów jestesmy w temacie "wyznaczenia czasu". Mylę się?

a zaczęło się chyba od tego:
Bona napisał:

Nie wiem czy dobrze, ale patrzę w horoskopach na to kiedy jakaś planeta dochodzi do istotnego punktu. Czy Jowisz albo Mars po tych dwudziestu minutach dochodzą do czegoś? Jeśli nie dochodzą to jak mamy określić kiedy coś się wydarzy? Ten wypadek wydarzył się w 21 min. po wystartowaniu. Dlaczego akurat 21 a nie 35 albo 43 min?
W 1 horoskopie po 21 minutach Merkury przesuwa się do pozycji w trygonie do IC.
W 2 horoskopie po 21 minutach Księżyc przesuwa się na IC jednocześnie w kwadraturze do Asc. (sekstyl z Neptunem)

Jowisz i Mars nie uściślają (niestety, bo Mars jako wł. 8 w 1hor. pasowałby) żadnych aspektów w tak krótkim czasie.
Dyrekcje, progresje tranzyty odpadają. Zostaje tylko ruch wokół osi. Ma ktoś jeszcze jakiś pomysł?www.astrolabium.pl/forum/23-astrologia-w...j-superjet-100#14960

i dalej
Bona napisał:
W horarnej jeśli planeta znajduje się w domu upadającym(12) to bierzemy dłuższą jednostkę czasu niż w domu kątowym(1). Tak więc nie mogę pogodzić jednostki minutowej. Jaka jednostka byłaby, gdyby planeta była w 10 domu? Dlaczego akurat taka jednostka?www.astrolabium.pl/forum/23-astrologia-w...j-superjet-100#14962

pozdrawiam
lucy
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2012/05/13 20:10 Przez lucy.

Do góryStrona: 1234