Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?
Komentujemy tu bieżące wydarzenia w świetle aktualnych konfiguracji planetarnych. Omawiamy również horoskopy państw.
W dółStrona: 123456
TEMAT: Śmierc Andrzeja Leppera
#13719
Re: Śmierc Andrzeja Leppera 12 lat(a), 7 mies. temu  
Proponuję dla relaksu przestudiowanie horoskopu 13.06.1954 g. 21.02 Stowięcino.

Pozdrawiam
B.
Bona
Posty: 364
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13720
Re: Śmierc Andrzeja Leppera 12 lat(a), 7 mies. temu  
Dobry wieczor, Jestescie naprawde kochani, tak mysle ze to forum nadaje sie na super powiesc , a pozniej sfilmowanie.
Jest duzo szlachetnych , ale tez bardzo glebokich emocji.
Musialam lenia wyrzucic z siebie , bo dzisiaj przed ranem nie ide spac.
A wiec do polnocy musze racjonalnie wykorzystac czas ( jestem rasowy koziorozec)
Jak nie zrobie tego co musze , rozchoruje sie.
Kochani zycze wam dobrej nocy , pieknych snow, i bardzo pieknej pogody jutro.
A jak cos madrego wymysle . to Wam napisze. Pozdrowiinka i usciski. Antares
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14404
Re: Śmierc Andrzeja Leppera 12 lat(a), 3 mies. temu  
lucy napisał:
[quote]Trzykrotnie startował w wyborach prezydenckich, mimo iż powszechnie było wiadomo, że nie ma szansy. Pojawił sie praktycznie znikąd i chciał zostac odrazu prezydentem. Koziorożec na MC zachowuje się inaczej. Stopniowo zdobywa sczyty, krok po kroku/quote]

Lucy przyjmujesz złe założenia. Ja Leppera obserwowałem wiele lat - jestem dziennikarzem. Andrzej Lepper swoją pozycję zdobył bardzo długą i mozolna pracą. Wielu ludzi za to właśnie go podziwiało za konsekwencję w dążeniu do celu. Andrzej Lepper nie pojawił się nagle, swoja pozycję budował latami. Więc wydaje mi się, że MC w Koziorożcu jest jak najbardziej na miejscu. Pozycję swoją zdobył w późniejszym okresie życia. Patrzysz na niego przez pryzmat pierwszo domowego Baran.
Kronic
Posty: 30
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2011/12/27 16:28 Przez Kronic.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14405
Re: Śmierc Andrzeja Leppera 12 lat(a), 3 mies. temu  
Kto go znał jak startował do wyborów prezydenckich?

Długa i mozolna praca jest wtedy, gdy wszyscy wokół cie znają, znają wartośc twojej pracy i wybory prezydenckie są tylko konsekwencją tego co już dawno "się należy". Tak rozumiem MC w Koziorożcu - a sama jestem właścicielem tak ustawionego MC.
lucy
Posty: 1178
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2011/12/27 16:11 Przez lucy.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14407
Re: Śmierc Andrzeja Leppera 12 lat(a), 3 mies. temu  
nie przesadzajmy, że Koziorożec to "wszyscy". Wszyscy, którzy Cię znają ..dokładnie tak było w przypadku Leppera. Leppera znało bardzo dużo ludzi. Jeździł po kraju, to było tysiące spotkań po wsiach i małych miasteczkach, budował swoja pozycję latami. To o Palikocie można powiedzieć, ze jego Ruch wyskoczył jak Filip z konopi a nie "Samoobrona" Leppera. To, że sporo osób się nie zgadzało z jego poglądami to inna sprawa - wśród dziennikarzy uchodził za tytana pracy.

Rozumiem, że tak rozumiesz tak ustawione MC. Ale czy to oznacza, że jest to wykładnia ;)
Kronic
Posty: 30
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2011/12/27 16:27 Przez Kronic.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14408
Re: Śmierc Andrzeja Leppera 12 lat(a), 3 mies. temu  
nie przesadzajmy, że Koziorożec to "wszyscy". Wszyscy, którzy Cię znają

Wszyscy którzy dokonują wyboru


"wśród dziennikarzy uchodził za tytana pracy"

Mars w Koziorożcu w V domu (dom posłańców przekazujących wieści)

Rozumiem, że tak rozumiesz tak ustawione MC. Ale czy to oznacza, że jest to wykładnia ;)

Taka sama moja wykładnia jak i Twoja ;)
lucy
Posty: 1178
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2011/12/27 16:57 Przez lucy.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14409
Re: Śmierc Andrzeja Leppera 12 lat(a), 3 mies. temu  
Gdy się urodziłeś, na horyzoncie wschodził znak Lwa. Sprawiasz wrażenie dość pewnego siebie i masz magnetyczną osobowość, zwracającą uwagę otoczenia. Jesteś szczodry i wielkoduszny, czasem nawet do przesady. Może występować u Ciebie pewna próżność i koncentracja na własnej osobie. Wszystko chcesz robić otwarcie, a nawet na pokaz, nie znosisz sekretów i działań ukradkowych. W swej szczerości i nieumiejętności oszukiwania możesz się wydawać nawet nieco naiwny. Masz potrzebę twórczej ekspresji i skupiania uwagi na sobie. Jedno i drugie wynika ze skłonności do szukania odbicia siebie na zewnątrz – zarówno w różnie pojmowanych działaniach twórczych, jak i w opinii innych o sobie. W wielu swoich działaniach szukasz możliwości potwierdzenia siebie i uzyskania aprobaty.www.astrolabium.pl/horoskop/ascendent/53-lew


Jeżeli w chwili Twojego urodzenia na horyzoncie wschodził znak Barana, oznacza to, że jesteś bardzo aktywny i energiczny. Twoją specjalnością są nowe przedsięwzięcia i szybkie, bezpośrednie reakcje na to, co dzieje się wokół Ciebie. Jesteś skłonny do podejmowania ryzyka, wręcz nieostrożny, więc powinieneś uważać na skłonność do ulegania wypadkom. Wiecznie walczysz z kimś lub czymś. Walka ta jest Twoim żywiołem i nadaje sens Twojemu życiu. Czasem możesz wydawać się agresywny, lecz przeważnie jest to jedynie sposób kompensowania lub maskowania niepewności. Ponieważ dlugie przemyśliwanie nie jest Twoja mocną stroną, zdarza Ci się coś zrobić lub powiedzieć z rozpędu, bez zastanowienia, czy komuś tym zrobisz przykrość. Łatwo zaczynasz wiele nowych rzeczy, lecz masz trudności z ich kończeniem, gdyż wytrwałość w działaniu nie jest Twoją specjalnością.www.astrolabium.pl/horoskop/ascendent/49-baran
lucy
Posty: 1178
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 123456