Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?
Komentujemy tu bieżące wydarzenia w świetle aktualnych konfiguracji planetarnych. Omawiamy również horoskopy państw.
W dółStrona: 123456
TEMAT: Śmierc Andrzeja Leppera
Re: Śmierc Andrzeja Leppera 8 lat(a), 2 mies. temu  
Tak, widać taki czas: astroportal.pl/forum/viewtopic.php?f=12&p=15980
Decyzji o samobójstwie raczej nie podejmuje się z minuty na minutę.
Kuba
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna Blog Pod Nieboskłonem Miejsce: Gdańsk Urodziny: 03/19
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Kuba napisał:
"Planetoida" Hades(1°03') tworzyła koniunkcję z Marsem(1°28') w okolicach 15:00 5.08.2011 w pierwszych stopniach raka. Całkiem niedaleko ten tranzyt ma do natalnego Jowisza - 4°21'. Ponadto, księżyc w tym czasie tworzył aplikacyjną opozycję do urodzeniowej pozycji Hadesu.

Powyższe kąty dla daty podanej w pierwszym poście(godzina 1:00, Poznań)

Lucy napisała:
Kuba takie same kąty są dla godz 9, 13, 23 itp

Kuba napisał:
Tak, widać taki czas: astroportal.pl/forum/viewtopic.php?f=12&p=15980
Decyzji o samobójstwie raczej nie podejmuje się z minuty na minutę.

Ale ja mówię o godzinie ur, nie mówię o podejmowaniu decyzji. Szukając elementów wskazujacych na śmierć należałby szukać czegoś co może być wyróżnikiem pośród innych osób urodzonych tego samego dnia.

Zobacz jak przesunę godz ur na 8:30 co wychodzi w tranzytach (dodałam Hades)

"Seksafera" może sugerowac Marsa jednak w V domu. Podobnie jego sposób prezentacji wskazuje na raczej na "króla" w zwierciadla Plutona niż na Barana, który powie co ma do powiedzenia i idzie dalej, zapomninając o całej sprawie. Trzykrotnie startował w wyborach prezydenckich, mimo iż powszechnie było wiadomo, że nie ma szansy. Pojawił sie praktycznie znikąd i chciał zostac odrazu prezydentem. Koziorożec na MC zachowuje się inaczej. Stopniowo zdobywa sczyty, krok po kroku.
lucy
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2011/08/09 16:30 Przez lucy.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Halo Forum.
Godzina Pana Lepera jest 00.50

Czytam akurat ze szybko stracil ojca , w wieku 11 lat.
Widac to dokladnie w solarnych 1964,1965.
A wiec godzina jest zgodna.
Tak samo liczyl Pan Piotrowski.
I ja wiedzy Pana Piotrowskiego nie postawie nigdy pad znakiem zapytania.
Dla mnie , nie ma w Polsce zadnego lepszego astrologa jak on.
Jest to nie tylko wyksztalcony , mily, zgodny i przyjazdny ludziom czlowiek, to wielki humanista , cudownie pisze , mozna sie od niego bardzo, bardzo duzo nauczyc.
Jest to ktos , kto zasluguje na najwiekszy szacunek.
Dla mnie w tym momencie koniec dyskusji.
Pozdrawiam cale forum i tych co mnie czytaja. Antares
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
graphgraph

Godzina Pana Lepera jest 00.50

Czytam akurat ze szybko stracil ojca , w wieku 11 lat.
Widac to dokladnie w solarnych 1964,1965.

Jak to się objawia w solariuszach?

Tak samo liczyl Pan Piotrowski.
I ja wiedzy Pana Piotrowskiego nie postawie nigdy pad znakiem zapytania.
Dla mnie , nie ma w Polsce zadnego lepszego astrologa jak on.
Jest to nie tylko wyksztalcony , mily, zgodny i przyjazdny ludziom czlowiek, to wielki humanista , cudownie pisze , mozna sie od niego bardzo, bardzo duzo nauczyc.
Jest to ktos , kto zasluguje na najwiekszy szacunek.

www.astrolabium.pl/forum/23-astrologia-w...ina-urodzenia-#13702

Antares
Nie zamierzam podważać niczyjej wiedzy. Obu panów: P. Piotrowskiego i W. Jóźwiaka cenię jako astrologów. Obaj Panowie nie obstają przy swojej godzinie, a jedynie podają ją jako hipotetyczną. A ja w tym wszystkim próbuję znaleźć "COŚ" co będzie niepodważalne, co jasno wskaże śmierć tego dnia. Póki co ani Kuby argumenty ani Twoje nie przemawiają za żadną z tych godzin. Wszystkie dotychczas wymienione w wyjątkowo prosty sposób można podważyć, tak więc szukam dalej.

pozdrawiam Lucyna
lucy
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2011/08/09 18:25 Przez lucy.

Trzykrotnie startował w wyborach prezydenckich, mimo iż powszechnie było wiadomo, że nie ma szansy. Pojawił sie praktycznie znikąd i chciał zostac odrazu prezydentem.

Jeżeli na MC będzie Byk, wówczas władcą MC będzie Wenus a ta jest w natawniku w koniunkcji z Uranem.

Wydaje mi się, ze Mars na MC w wywyższeniu dałby mu lepszą karierę. Tranzyt Plutona by wzmocnił go i wyniósł na szczyty. Prawdopodobnie kosztem rodziny (opozycja do Jowisza), ale tak mocna planeta na MC wg mnie powinna dać sukces, a nie dała.

Chyba że potraktujemy MC jako punkt powołania a wówczas "seksafera" jest tym co zapisuje się w świadomości społeczeństwa i potomnych.
lucy
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2011/08/09 18:10 Przez lucy.

Kochana Lucynko , robisz to bardzo dobrze , bo tylko w praktyce mozna sie czegos nauczyc.
Wlasnie przywiozlam nowa ksiazke , ktora mowi o cyklach i planetach , gdzie mozna sprawdzic horoskop zrobiony na cykl wracajacej planety.
Np, wenus, ktora stoi w koniunkcji do samej siebie i na ta date i dokladny czas robi sie horoskop , tak jak solarny gdzie slonce wraca na swoja wlasna pozycje.
Jest to bardzo interesujace , bo zmienia sie oblicze tych planet.
Np , merkury , ktory przynosi wiadomosci , moze byc bardzo wredny i narobic tez klopotow.
Narazie poczytam , oczywiscie rzucam od razu te daty na program, zeby zobaczyc o co chodzi. Ksiazka ma 300 stron.
Mam caly kosz do prasowania, ogrod wyglada jak dzika puszcza, co i rusz pada deszcz,
prawdziwa jesien. Mowi sie ze klimat sie ociepla, mozliwe ale tutaj u mnie nie.
Ale moja nowa ksiazka rozgrzala moj umysl. Bardzo kocham ksiazki, za to nic nie robie w domu.Ale nienawidze sprzatac, wiec nie moge sie zmusic.
Pozdrawiam cie mocno i zycze ci duzo slonca i ciepla.
Antares
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
graphgraph

Lucy, masz rację. Nie miałem nawet na celu ustalać godziny urodzenia, bo się po prostu na tym jeszcze nie znam. Niemniej, chyba fajnie, że sprowokowałem tę rozmowę, bo sporo ciekawych rzeczy piszecie.

Antares, znajdź pozytywy w sprzątaniu. Dawniej różniej bardzo nie lubiłem zajmować się ogrodem czy sprzątać, jednak zmieniłem nastawienie i są to dla mnie czyste przyjemności. Można te czynności łączyć z medytacją, uświadamiać sobie połączenie z Ziemią... Natomiast podczas sprzątania włączyć dobrą muzykę lub audiobooki ;-)
Kuba
graphgraph
Płeć: Mężczyzna Blog Pod Nieboskłonem Miejsce: Gdańsk Urodziny: 03/19
Ostatnio zmieniany: 2011/08/09 20:50 Przez Kuba.

Do góryStrona: 123456