Witamy, Gościu Serdeczny
ProszÄ™ zaloguj siÄ™ albo zarejestruj.    Nie pamiÄ™tasz hasÅ‚a?

¦mierc Andrzeja Leppera
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 123456
TEMAT: ¦mierc Andrzeja Leppera
#13675
12 lat(a), 8 mies. temu  
Kochana Lucy , czy naprawde trzymala bys kociusia w worku ?Kociusie sa sliczne i milo mrucza.
Godzine mozna sie dowiedziec , albo poswiecic troche czasu i obliczyc.

Mamy profesjonalnych astrologow , napewno policza i tez wyjasnia przyczyne jego smierci. Bo dla mnie to bardzo szkoda tego milego czlowieka.
Tak , moim zdaniem , mial Pan Leper , takie trudne sytuacje i tak dzielnie walczyl,on robil rzeczy na ktore nikt inny by sie nie odwarzyl,
mial niesamowita energie, nie moge po prostu uwierzyc w to, co sie stalo.
To takie moje glosne mysli. Pozdrawiam Cie i Forum Antares
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13676
12 lat(a), 8 mies. temu  


Bo dla mnie to bardzo szkoda tego milego czlowieka.
Tak , moim zdaniem , mial Pan Leper , takie trudne sytuacje i tak dzielnie walczyl,on robil rzeczy na ktore nikt inny by sie nie odwarzyl,
mial niesamowita energie
, <
lucy
Posty: 1178
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13677
12 lat(a), 8 mies. temu  

<
lucy
Posty: 1178
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13678
12 lat(a), 8 mies. temu  
www.astrology-central.com/stars/Procyon.htm
It gives activity, violence, sudden and violent malevolence, sudden preferment by exertion, elevation ending in disaster, danger of dog bites and hydrophobia, and makes its natives petulant, saucy, giddy, weak-natured, timid, unfortunate, proud, easily angered, careless and violent.
lucy
Posty: 1178
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13694
12 lat(a), 8 mies. temu  
Kuba
Posty: 83
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna Miejsce: Urodziny: 03/19
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13695
12 lat(a), 8 mies. temu  
Witam Forum.
Chce sie jeszcze podzielic z moimi spostrzezeniami jakie nasunely mi sie po zbadaniu radixu Pana Lepera.Pod uwage wzielam tylko tranzyty i aspekty na dzien smierci i radix na godz. 12 .
A wiec rzuca sie w oczy Lilith w t-kwadracie do wezlow ksiezycowych, pd wezel koniunkcja merkury.
Tranzytujacy merkury tworzy opozycje do trantytujacego neptuna i chirona , wszystkie 3 sa w retrogracji. Kazdy poczatkujacy astrolog wie, ze nie zalatwia sie zadnych spraw przy retrogujacym merkurym , bo nie wyjdzie.Po za tym lilith radix tworzy sextil z tranzytujacym merkurym i trygonik do neptuna i chirona.
Neptun ( czarowanie i rozczarowanie) i Chiron w retrogracji (wyleczone sprawy) Mysle ze powinny wyjsc na jaw sprawy o ktorych narazie nie wiemy.
Slonce i wschodzaca Wenus ( silna i realna ) w tranzycie przygladaja sie temu calemu zdarzeniu.
Z przerazeniem i troska patrze na Moja Ojczyzne ,dlaczego tak i co jeszcze sie stanie o czym teraz nie wiemy.
Zaznaczam jeszcze raz, ze sa to moje osobiste rozwarzania, nie wiem wszystkiego , ale z telewizji i reportarzy ktore widzialam , Pan Leper byl mi osobiscie milym czlowiekiem, mial duzo energi , odwagi ale tez humoru. Mam nadzieje ze jego dusza znalazla teraz swoj spokoj.
Pozdrawiam forum. Antares
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13705
12 lat(a), 8 mies. temu  

<
lucy
Posty: 1178
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 123456