Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Czy partner znajdzie lepiej płatną pracę w tym roku?
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 1234
TEMAT: Czy partner znajdzie lepiej płatną pracę w tym roku?
#10469
Re: horarny: Czy Ceres jest władcą znaku Panny? 13 lat(a) temu  
orginał:
www.goldenline.pl/forum/1429346/czy-cere...ranzyty-do-ceres/s/1
[b]horoskop horarny z pytaniem: "czy Ceres jest władcą znaku Panny?"


( ...) zastanawiam się jak należałoby to odczytać ... co wskazywałoby na odpowiedz "tak"? ... co by było sygnifikatorem Ceres w wersji klasycznej horoskopu horarnego


tak sobie myślę ... czy w tym przypadku ... ASC reprezentuje naszą bohaterkę pytania Ceres? ... władca ASC wskaże co się dzieje z Ceres?
lucy
Posty: 1178
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2011/03/20 22:27 Przez lucy.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10471
Re: horarny: Czy Ceres jest władcą znaku Panny? 13 lat(a) temu  
lucy napisał:
tak sobie myślę ... czy w tym przypadku ... ASC reprezentuje naszą bohaterkę pytania Ceres? ... władca ASC wskaże co się dzieje z Ceres?

Ja bym nie szukał sygnifiktora Ceres, tylko potraktowałbym ten horoskop jako typowy horoskop plotki i interpretowałbym go zgodnie z tymi regułami.

Pozdrawiam
Piotr Piotrowski
PiotrPiotrowski
Posty: 67
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10476
Re: Czy partner znajdzie lepiej płatną pracę w tym roku? 13 lat(a) temu  
Beata Kibil napisał:
Witajcie

Jeżeli mamy sytuację, że musimy rozróżnić między pracą terazniejszą i pracą przyszłą, to praca terazniejsza będzie reprezentowana przez władcę 10 domu a praca przyszła przez władcę następnego znaku po szczycie 10 domu (czyli może to być władca 11 domu albo jeżeli w domu 10 są dwa znaki, to bierzemy pod uwagę ten następny znak). Najczęściej jednak takie rozróżnienie nie jest konieczne, tylko np. w sytuacjach kiedy musimy porównać dwie prace: Czy mam zostać w obecnej pracy czy iść pracować dla X/ czy zaakceptować tę drugą pracę? Który władca jest silniejszy, sprawdzamy godności aby zadecydować, która praca jest lepsza.

Kolejną rzeczą jest to, że gdy osoba pyta o partnera, np.czy mój partner dostanie te pracę? John Frawley mówi, że powinniśmy wziać pod uwagę 10 dom podstawowy, a nie 10 od 7 domu. 10 od 7 bierzemy tylko pod uwagę kiedy analizujemy karierę, obecną pracę danej osoby. Przyszła praca partnera to władca radykalnego 10 domu.
Ja przy pytaniach czy mój partner/ czy moje dziecko znajdzie/dostanie pracę? sprawdzam zarówno władcę 10 radykalnego i władcę 10 od 7 domu (10 od 5 gdy pytanie dotyczy dziecka) gdyż z moich przykładów wynika, że czasami działa władca 10 radykalnego domu, a czasami władca 10 od 7 (5)domu.

Ale tak jak widzieliście w pytaniu"czy zmienię moją pracę?" musimy również sprawdzić czy władcy pierwszego albo dziesiątego domu zmienią wkrótce znaki.

Jak widzimy mamy tutaj bardzo dużo najróżniejszych opcji, wszystko zależy od tego o co tak naprawdę osoba pyta.

Mam nadzieję, że te informacje przydadzą Wam się.


Pozdrawiam,
Beata Kibil


Dzięki Beata :)
uranity
Posty: 95
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Astrologia dla każdego
Ostatnio zmieniany: 2011/03/21 21:08 Przez uranity.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10527
Re: horarny: pogłoska 13 lat(a) temu  
lucy napisał:
orginał:
www.goldenline.pl/forum/1429346/czy-cere...ranzyty-do-ceres/s/1
[b]horoskop horarny z pytaniem: "czy Ceres jest władcą znaku Panny?"


( ...) zastanawiam się jak należałoby to odczytać ... co wskazywałoby na odpowiedz "tak"? ... co by było sygnifikatorem Ceres w wersji klasycznej horoskopu horarnego


tak sobie myślę ... czy w tym przypadku ... ASC reprezentuje naszą bohaterkę pytania Ceres? ... władca ASC wskaże co się dzieje z Ceres?


PiotrPiotrowski napisał:

Ja bym nie szukał sygnifiktora Ceres, tylko potraktowałbym ten horoskop jako typowy horoskop plotki i interpretowałbym go zgodnie z tymi regułami.

Pozdrawiam
Piotr Piotrowski


wg Frawley:
szukamy wskaźników prawdy:
- osie w znakach stalych
- władca I i III domu oraz dyspozytor (!) Księzyca w znaku stałym i domach kątowych lub przynajmniej w znakach stałych i domach następujących

jezeli wskaźników prawdy będzie mało lub wcale wówczas pogłoska jest fałszywa

można jakoś inaczej podejść do tematu pogłoski?
lucy
Posty: 1178
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10530
Re: horarny: pogłoska 13 lat(a) temu  
lucy napisał:

można jakoś inaczej podejść do tematu pogłoski?

Akurat Frawley pisze o tym zdawkowo. W świetle reguł, które mi są znane, to horoskop daje odpowiedź negatywną.

Wkrótce ukaże się mój artykuł o tym, jak interpretować tego typu horoskopy.

Pozdrawiam
Piotr Piotrowski
PiotrPiotrowski
Posty: 67
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10536
Re: horarny: pogłoska 13 lat(a) temu  
PiotrPiotrowski napisał:
lucy napisał:

można jakoś inaczej podejść do tematu pogłoski?

Akurat Frawley pisze o tym zdawkowo. W świetle reguł, które mi są znane, to horoskop daje odpowiedź negatywną.

Wkrótce ukaże się mój artykuł o tym, jak interpretować tego typu horoskopy.

Pozdrawiam
Piotr Piotrowski


super :D ... czekam cierpliwie na artykuł ... każda sprawdzona wiedza na wagę złota ;)

co do interpretacji wg Frawleya

szukamy wskaźników prawdy:
- osie w znakach stalych

nie

- władca I i III domu oraz dyspozytor (!) Księzyca w znaku stałym i domach kątowych lub przynajmniej w znakach stałych i domach następujących
władca domu I - Wenus w Raku X dom
władca domu III - Jowisz w Koziorożcu III domu
dyspozytor Księżyca - Mars w Pannie XI dom

więc tylko Wenus spełnia częsciowo te kryteria będąc w X domu

jezeli wskaźników prawdy będzie mało lub wcale wówczas pogłoska jest fałszywa
w takich okolicznościach odpowiedz brzmi NIE

pozdrawiam Lucyna
lucy
Posty: 1178
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2011/03/29 21:43 Przez lucy.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 1234