Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

czy mojej kuzynce przynadzą rentę? - interesujący wniosek
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 12
TEMAT: czy mojej kuzynce przynadzą rentę? - interesujący wniosek
Re: czy mojej kuzynce przynadzą rentę? - interesujący wniosek 9 lat(a), 8 mies. temu  
lucy napisał:
dziekuję ślicznie za wyczerpujące odpowiedzi

pozdrawiam Lucyna

Bardzo proszę, ale to zaledwie czubek góry lodowej teorii aspektów w astrologii horarnej.

Pozdrawiam
Piotr Piotrowski
PiotrPiotrowski
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Re: czy mojej kuzynce przynadzą rentę? - interesujący wniosek 9 lat(a), 8 mies. temu  
pisząc wyczerpujące mialam na myśli "gromadzenie światła" ;)

resztę nauk chętnie przyjmę :D

chętnie bym sie pouczyła na własnym przykładzie ;)
www.astrolabium.pl/forum/21-astrologia-h...886-algol-w-horarnej

pozdrawiam Lucyna
lucy
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2010/11/05 21:23 Przez lucy.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

PiotrPiotrowski napisał:
Witaj,

Twoją kuzynkę reprezentuje dom III, a więc Księżyc, renta to dom XI od III, czyli I, a więc Merkury. Zarówno Księżyc, jak i Merkury nie dążą do aspektu, bo właśnie się rozchodzą. Jakkolwiek obydwa sygnifikatory są bardzo silne, bo w godności: Księżyc w wywyższeniu, a Merkury w domicylu i też w wywyższeniu. I to jest bardzo pocieszające.

Księżyc zmierza do aspektu z Jowiszem (sekstyl), również Merkury zmierza do aspektu z Jowiszem (opozycja). Mamy tu więc do czynienia z gromadzeniem światła. Jowisz gromadzi świtała dwóch sygnifikatorów: Twojej kuzynki i renty, o którą się ubiega.

Gromadzenie światła w tradycyjnej astrologii traktuje się jak aspekt. A więc odpowiedź na Twoje pytanie jest twierdząca. Kuzynka otrzyma rentę.

Pozdrawiam
Piotr Piotrowski

Faktycznie, pominąłem tę kwestię. Dziękuję za zwrócenie uwagi.
Pozdrawiam
uranity
graphgraph
Astrologia dla każdego

Do góryStrona: 12