Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?
W dółStrona: 123456
TEMAT: Kwerent i kwezytor
Re: Kwerent i kwezytor 9 lat(a), 9 mies. temu  
Sprawdzilam Punkt Fortuny.
Ciekawe, znajduje sie na wierzcholku VI domu i jest w trygonie aplikacyjnym do Saturna.
lubeka
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

za K. Konaszewską:

o działaniu Punktu Fortuny wnioskuje się na podstawie dyspozytora, tj. planety która włada znakiem w którym leży ten punkt.

jezeli dyspozytorem jest Merkury - bogactwo może być dzieki własnej elokwencji lub przez rzemiosło/ handel

wg Lillego: (max ilość punktów: +5, min -5)

siła poprzez znak Bliznieta "+3"
słabe położenie w VI domu "-4"

zauważ jeszcze że Księżyc robi aspekt aplikacyjny do Punktu Fortuny (kwadraturę) i do Merkurego (opozycję) ... co raczej sugeruje trudności po drodze

..... widzę że skomplikowany ten horoskop (albo my go skomplikowałyśmy ;)) ... ale kiedyś słyszałam że jak sprawa oczywista to i odpowiedz oczywista :P

tak zerkam i zerkam ... wydaje się że reguła by NIE odczytywać horoskopu, gdy ASC jest w pierwszych stopniach tu sie sprawdza :)

pozdr

zerknę na ten horoskop z ciekawości za jakiś czas ... świezym okiem
lucy
graphgraph
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Mnie rowniez zmeczyl ten horoskop. Patrzylam na dyspozytora Pars Fortunae i jego aspekty do Saturna i Ksiezyca, i sa, jakie sa, niezbyt fortunne :)

Lucy, bardzo mi pomoglas i dziekuje za wiele cennych uwag odnosnie horarnej.
Mi jest ciezko na tym polu polemizowac, bo jest to dla mnie teren wciaz dziewiczy i nie zbadany. Bez ksiazek, a ich akurat o horarnej nie posiadam, moge jedynie poimprowizowac.

Bede niebawem w PL, wiec poczynie szturm na ksiegarnie.

Pozdrawiam Cie serdecznie!
lubeka
graphgraph

wg reguł horarnej
jeżeli ASC jest w pierwszych stopniach znaku (1-3) - horoskopu nie nalezy interpretować, gdyż pytanie jest zadane za wcześnie lub pytający stawia pytanie "dla zabawy"

uznajmy że to w celach poznawczych ;) analizowaliśmy ten horoskop :D

pozdr Lucy
lucy
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2010/09/25 18:38 Przez lucy.

Do góryStrona: 123456