Witamy, Gościu Serdeczny
ProszÄ™ zaloguj siÄ™ albo zarejestruj.    Nie pamiÄ™tasz hasÅ‚a?

Kwerent i kwezytor
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 123456
TEMAT: Kwerent i kwezytor
#8836
Re: Kwerent i kwezytor 13 lat(a), 7 mies. temu  
Wenus w trygonie do Ksiezyca wskazuje na mnie. Jesli dobrze mysle, poprawie sytuacje finansowa dzieki zarobionym przez siebie pieniadzom.
lubeka
Posty: 145
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta margayx01
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#8838
Re: Kwerent i kwezytor 13 lat(a), 7 mies. temu  
lucy
Posty: 1178
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2010/09/24 12:53 Przez lucy.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#8839
Re: Kwerent i kwezytor 13 lat(a), 7 mies. temu  
Wenus jest w aplikacyjnej koniunkcji z Marsem, wladca X domu, stad ewnentualne pieniadze powiazalam z praca a nie korzeniami, rodzina, czyli IV domem.
lubeka
Posty: 145
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta margayx01
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#8840
Re: Kwerent i kwezytor 13 lat(a), 7 mies. temu  
lucy
Posty: 1178
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2010/09/24 14:21 Przez lucy.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#8841
Re: Kwerent i kwezytor 13 lat(a), 7 mies. temu  
Lucy, nakierowalas mnie na Wenus, wiec tym tropem poszlam.
Do tego momentu zgadzam sie z Toba, ze moje pieniadze reperezentowane sa przez Wenus. Jednak jesli chodzi o zrodla zaczynamy sie rozmijac. Ja stawiam na IX dom powiazany koniunkcja aplikacyjna z wladca X domu Marsem, a Ty spogladasz na Wenus jako wladczynie IV domu, czyli moich korzeni.
Mozna pojsc albo jedna, albo druga sciezka, albo polaczyc je w jedna calosc. Z pewnego punktu widzenia jest mi latwiej interpretowac ten horoskop, bo znam fakty. Ty natomiast swoja wiedze opierasz wylacznie na doswiadczeniu w horarnej i tym, co widzisz w kolku.

Nie pochodze z bogatego domu, a moimi zrodlami utrzymania sa pieniadze zarobione za granica. Po przeprowadzce do narzeczonego zyje z jego pieniedzy, ktorych mi nie zaluje, a swoich oszczednosci nie ruszam. Spodziewam sie w najblizszym czasie dosc sporej gotowki pieniedzy, bo bede rozliczac sie z urzedem skarbowym, gdzie wczesniej pracowalam. Dlatego bardziej mi tu pasuje na Wenus jako wladczynie IX domu i Marsa powiazanego z domem X.
lubeka
Posty: 145
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta margayx01
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#8842
Re: Kwerent i kwezytor 13 lat(a), 7 mies. temu  
Co do aspektow miedzy Saturnem a Ksiezycem jest kwinkunks w separacji. Ksiezyc w trygonie separacyjnym do Wenus mowi byc moze o mieszkaniu, ktore jakis czas temu odziedziczylam, ale nie stanowi on zrodla moich dochodow.
lubeka
Posty: 145
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta margayx01
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#8843
Re: Kwerent i kwezytor 13 lat(a), 7 mies. temu  
Nie pochodze z bogatego domu, a moimi zrodlami utrzymania sa pieniadze zarobione za granica. Po przeprowadzce do narzeczonego zyje z jego pieniedzy, ktorych mi nie zaluje, a swoich oszczednosci nie ruszam. Spodziewam sie w najblizszym czasie dosc sporej gotowki pieniedzy, bo bede rozliczac sie z urzedem skarbowym, gdzie wczesniej pracowalam. Dlatego bardziej mi tu pasuje na Wenus jako wladczynie IX domu i Marsa powiazanego z domem X. <
lucy
Posty: 1178
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 123456