Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?
W dółStrona: 123456
TEMAT: Kwerent i kwezytor
Re: Kwerent i kwezytor 9 lat(a), 9 mies. temu  
Wenus w trygonie do Ksiezyca wskazuje na mnie. Jesli dobrze mysle, poprawie sytuacje finansowa dzieki zarobionym przez siebie pieniadzom.
lubeka
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

a skąd pomysł że pieniądze zarobione przez Ciebie?

ja bym raczej skłaniała sie ku pieniądzom z IV domu, korzenie

poza tym zdaje się że to trygon separacyjny?

jeszcze jedno ... Wenus ma bardzo słabą godność podstwawową
lucy
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2010/09/24 12:53 Przez lucy.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Wenus jest w aplikacyjnej koniunkcji z Marsem, wladca X domu, stad ewnentualne pieniadze powiazalam z praca a nie korzeniami, rodzina, czyli IV domem.
lubeka
graphgraph

hm ... ale po co nam aspekt Wenus?

wg mnie Wenus włada Twoją kasą, a Wenus to dom rodzinny ... czyli ja bym to odczytała, że jesteś "bogata" z domu ... trygon Wenus i Księzyca separacyjny, więc żrodło rodowe ma się ku końcowi, ...

siłą rozpędu "rodzina" jest na szczycie, ale jest bardzo słaba (detryment Wenus w Skorpionie)

Saturn w wywyższeniu, więc przeceniasz wartośc swojego "bogactwa"

z racji upadku Słonca w Wadze, pogardzasz kasa partnera, i prawdopodobnie przeliczyłaś się bo myślałaś że ma dużo więcej? a może nie chce się podzielić?

co robi Saturn i Księżyc? ... robią jakieś aspekty?

ps. nie pędz tak ... horarną robi sie krok po kroku ... nie omija sie poszczególnych etapów ... sprawdza się kolejne możliwości, aż otrzyma sie odpowiedz
lucy
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2010/09/24 14:21 Przez lucy.

Lucy, nakierowalas mnie na Wenus, wiec tym tropem poszlam.
Do tego momentu zgadzam sie z Toba, ze moje pieniadze reperezentowane sa przez Wenus. Jednak jesli chodzi o zrodla zaczynamy sie rozmijac. Ja stawiam na IX dom powiazany koniunkcja aplikacyjna z wladca X domu Marsem, a Ty spogladasz na Wenus jako wladczynie IV domu, czyli moich korzeni.
Mozna pojsc albo jedna, albo druga sciezka, albo polaczyc je w jedna calosc. Z pewnego punktu widzenia jest mi latwiej interpretowac ten horoskop, bo znam fakty. Ty natomiast swoja wiedze opierasz wylacznie na doswiadczeniu w horarnej i tym, co widzisz w kolku.

Nie pochodze z bogatego domu, a moimi zrodlami utrzymania sa pieniadze zarobione za granica. Po przeprowadzce do narzeczonego zyje z jego pieniedzy, ktorych mi nie zaluje, a swoich oszczednosci nie ruszam. Spodziewam sie w najblizszym czasie dosc sporej gotowki pieniedzy, bo bede rozliczac sie z urzedem skarbowym, gdzie wczesniej pracowalam. Dlatego bardziej mi tu pasuje na Wenus jako wladczynie IX domu i Marsa powiazanego z domem X.
lubeka
graphgraph

Co do aspektow miedzy Saturnem a Ksiezycem jest kwinkunks w separacji. Ksiezyc w trygonie separacyjnym do Wenus mowi byc moze o mieszkaniu, ktore jakis czas temu odziedziczylam, ale nie stanowi on zrodla moich dochodow.
lubeka
graphgraph

nie ma kwinkusów w horarnej

nigdzie nie powiedziałam że Wenus reprezentuje Twoje pieniądze

Wenus rządzi Saturnem ... a to nie to samo co reprezentuje Twoje pieniądze ...

Twoje pieniądze reprezentuje Saturn .. i wokół tego trzeba szukac zalezności i to mieć stale na uwadze

Nie pochodze z bogatego domu, a moimi zrodlami utrzymania sa pieniadze zarobione za granica. Po przeprowadzce do narzeczonego zyje z jego pieniedzy, ktorych mi nie zaluje, a swoich oszczednosci nie ruszam. Spodziewam sie w najblizszym czasie dosc sporej gotowki pieniedzy, bo bede rozliczac sie z urzedem skarbowym, gdzie wczesniej pracowalam. Dlatego bardziej mi tu pasuje na Wenus jako wladczynie IX domu i Marsa powiazanego z domem X.

tak, to może wyjaśnić sytuację ... X dom - urząd, tylko pamiętaj że Mars jest silny, a Wenus wejdzie w koniunkcję gdy będzie w retro (stare sprawy?) i jednak w detrymencie

i teraz pytanie: czy "TO" poprawi twoją sytuację finansową? ... czy to sie łaczy w jakis spoósb z Saturen i Ksiezycem? ... czy są inne wskazówki ku poprawie sytuacji finasowej?

co robi Punkt Fortuny?
lucy
graphgraph

Do góryStrona: 123456