Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?
W dółStrona: 123
TEMAT: Algol w horarnej
*
Re: Algol w horarnej 10 lat(a) temu  
Beata Kibil napisał:
Ok, dzięki za wyjaśnienie. Tak, takie pytanie jest właściwie zadane.
Beata, mam problem z pytaniami typu – czy stracę pracę, czyli pytaniami negatywnymi. Jeżeli ktoś pyta, czy znajdzie, to szukam, czy nastąpi aspekt między władcą I i X domu, to jest dla mnie jasne. Ale jak to 'ugryźć', gdy ktoś pyta, czy nastąpi jakaś strata?

Na przykład tutaj miałem takie pytanie: czy zwolnią mnie z pracy? Pytał ktoś, kto w pracy narozrabiał i bał się, że szefostwo podejmie decyzję o zwolnieniu. Zwolnienie nie nastąpiło. Zastanawiałem się przy tym horoskopie, jak podejść do tego typu pytań.

Pzdr.
panTo
Admin
graph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
astrolabium.pl
Ostatnio zmieniany: 2010/06/10 11:31 Przez panTo.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Re: Algol w horarnej 9 lat(a), 10 mies. temu  
hm ... chyba trzeba przyjąć założenie że silnijeszy sygnifikator "wygrywa" ...

ASC - kwerent - Wenus w Byku jest we władaniu i chyba pogardza pracą (Mars na wygnaniu w Byku)

wierzchołek X domu - praca - Mars we Lwie w peregrinum

Wenus silniejsza, więc kwerent nie stracił pracy

ale czy moje rozumowanie jest właściwe to nie wiem ...

pozdr Lucyna

ps. teraz mi sie skojarzyło ... brak aspektów oznacza że nie będzie okazji do zaistnienia okoliczności ... więc może brak aspektu pomiędzy Wenus i Marsem potwierdza że do zwolnienia nie dojdzie?
lucy
graphgraph
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Re: Algol w horarnej 9 lat(a), 6 mies. temu  
lucy napisał:
... postawiłam pytanie: Czy odejdę w tym roku z tej pracy? ...
na koniec roku napiszę czy jednak odeszłam ;)

5.06.2010 godz 11.19 Gdańsk

po korekcie Beaty ... dodam, że chodziło o to czy zostanę zmuszona do odejścia z tej pracy?

dla celów dydaktycznych ... poczatek nowego roku ... nadal w tej samej pracy

jakby ktos znalazł czas i ochotę to chętnie wysłucham jak dojść do takiej odpowiedzi, bo we własnej sprawie trudno o obiektywizm ;)

pozdr Lucy
lucy
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2011/01/01 23:57 Przez lucy.

Re: Algol w horarnej 9 lat(a), 6 mies. temu  
panTo napisał:

4. Beata Kibil na swoich warsztatach pokazywała horoskop, gdzie Algol była na Ascendencie. Pytanie dotyczyło związku i Beata zinterpretowała to w ten sposób, że osoba pytająca 'straciła głowę' w tej sprawie.

jako ciekawostkę powiem, że dzis podczas zaćmienia Słońca podano do publicznej wiadomości ze dyr odchodzi z mojej pracy... awansował

patrzę, że Algol w poblizu MC, władca X domu - Wenus na Gwieżdzie Stałej Adara ... Węzeł południowy na Gwieżdzie Sirius ... hm ... ktos ma jakiś pomysł jak to odczytać?
lucy
graphgraph

praca: horarna a fakty 9 lat(a), 4 mies. temu  
awansowałam ... zrobiły się roszady w pracy ... a ja awansowałam ... czy to wskazywał horoskop horarny?

pozdrawiam ciekawa Waszego zdania Lucy
lucy
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2011/07/18 15:35 Przez lucy.

Re: Algol w horarnej 9 lat(a), 4 mies. temu  
awansowałam ... zrobiły się roszady w pracy ... a ja awansowałam ... w kwestiach merytorycznych jestem druga po dyrektorze ... czy to wskazywał horoskop horarny?

Ciebie oznacza Księżyc (emocje) i Merkury ( rozum ). Twoja praca to władca 10d. czyli Wenus.

Księżyc i Wenus w trygonie, gdzie Wenus przyjmuje Księżyc, a Księżyc wywyższa Wenus – twoja praca cię bardzo lubi, a ty ją wywyższasz, przeceniasz.
Merkury w sekstylu do Wenus i Księżyca, zbliża się do MC – zbliżasz się do wysokiej pozycji w pracy.

Merkury także lubi Wenus, a więc twoja głowa i twoje serce zakochane są w twojej pracy.

Twoja głowa lubi brać pod uwagę serce, natomiast emocje zmniejszają rozsądek – Merkury przyjmuje Księżyc, a Księżyc przyjmuje w upadek Merkurego.

Księżyc w Byku jest wywyższony, a więc wysokie stanowisko może zanadto nakręcić cię emocjonalnie i przez to, Merkury ,zbliża się do Algola, może stracić głowę.

Wenus na Adarze www.constellationsofwords.com/stars/Adara.html - to praca, która ozdabia, schlebia, daje koronę kobiecie. I serce i głowa są z tego zadowolone ale serce za bardzo się ekscytuje.

Łatwo znaleźć coś, co się już wydarzyło, niż sporzeć w przyszłość.. a Księżyc zbliża się do 3 planet w stopniach krytycznych. Trzeba będzie jeszcze wiele starych spraw zakończyć. Będzie wzrost, przy jednoczesnym hamowaniu – opozycja Księżyca z Saturnem i koniunkcja z Jowiszem.

Księżyc w h. horarnym umieszcza cię w domu partnerstwa, kontaktow z innymi ludźmi ale nie podwładnymi, raczej z rownymi sobie. Znak Ryb wskazuje na empatię i współczucie.
neptis
graphgraph

praca: horarny a fakty 9 lat(a), 4 mies. temu  
Neptis ... dziekuję za interpretację ... w swojej sprawie naprawde trudno wydaje się wyroki ;) ...

opis zgadza się ze stanem faktycznym ... ja zakochana po uszy w tej pracy ... Księżyc (emocje) w domu partnerstwa (równych sobie) ale Merkury (rozum) na MC ...

wczoraj miałam spotkanie z superwizorem, powiedziałam, ze mam poważne watpliwości jak mam się zachować ... dostałam wiele cennych wskazówek ... w tym, że powinnam zapomnieć o równości ;P i stanąć ponad tym jako "zarządzająca" ... tak jak dziecko potrzebuje rodzica, który nie przekracza granic ... tak zespół potrzebuje koordynatora który bezstronnie ogarnie cały zespół ... i gdy będzie trzeba podejmie nawet niepopularne decyzje biorąc odpowiedzialnośc na siebie ...

Wenus na Adarze www.constellationsofwords.com/stars/Adara.html - to praca, która ozdabia, schlebia, daje koronę kobiecie. I serce i głowa są z tego zadowolone ale serce za bardzo się ekscytuje.

no serce sie ekscytuje dlatego że zaskoczenie pełne ... i raczej zastanawiam się czy tu nie ma jakiegoś haczyka :P i jednak obawy i strach są ... podpisanie umowy przeciągałam ile sie tylko dało ... przeglądałam ją na wszystkie strony ... no tak kwadratura Księzyca do Słońca (władca X domu - ukrytych wrogów)

pozdr Lucy
lucy
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2011/03/04 07:04 Przez lucy.

Do góryStrona: 123