Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?
W dółStrona: 123
TEMAT: Algol w horarnej
*
Re: praca: horarny a fakty 9 lat(a), 6 mies. temu  
Wenus(praca) w horoskopie pytania w Raku w dwadzie Skorpiona(transformacja). W horoskopie nomincji Wenus z Koziorożca przechodzi do Wodnika oraz descendent jest w Wodniku
genny19
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Re: Algol w horarnej 9 lat(a), 6 mies. temu  
no serce sie ekscytuje dlatego że zaskoczenie pełne ...

Horoskop horarny postawiony był na ubiegły rok, a wtedy jeszcze nie wiedziałaś o awansie.
Księżyc coś przeczuwał ale nie wiedział co i dlatego mącił rozum. Gdybyś myślała logicznie mogłabyś wydedukować roszady w pracy i zauważyć, że zbliżasz się do szczytu kariery.
Tu widać jak straciłaś głowę, przejscie ze skrajności w skrajność:
... no i chyba nie ma innej mozliwości jak niestety odejść..

..awansowałam ... zrobiły się roszady w pracy ... a ja awansowałam ...

Chociaż.. z horoskopu horarnego można przewidzieć dalsza przyszłość, patrzac gdzie podąża Księżyc.
Księżyc podąża m.in. do Marsa w 12d. , a z kolei Mars z horoskopu awansu, w porównawczym trafia na twój natalny 12d. tworzy kwadrature do natalnej Wenus i Jowisza.

Teraz tylko kwestia, co w którym horoskopie znaczy Mars? - juz sie wszystkiego nie dowiemy, bo skasowałas resztę wykresow

W horoskopie horarnym:
no tak kwadratura Księzyca do Słońca (władca XII domu - ukrytych wrogów)

Ukryci wrogowie ( Słońce ) lubią twój rozum ale sa w konflikcie z twoimi emocjami. Chociaz jak widac Księżyc separuje się od Słońca.

ja bym chciała zostać w pracy ale rozstać się z pewnymi osobami ...

Jedynie twoje emocje mogą się od nich odseparować.

Twoich ukrytych wrogów ( Słońce ) lubi Mars, który jest w domu ukrytych wrogów, i który atakuje kwadraturą, twój rozum. Niestety Merkury zbliża się do Marsa, wiec starcie nastapi ale Merkury poniży Marsa przyjmując go w znak Byka.

Twoi ukryci wrogowie wcale nie sa tacy ukryci albo po prostu się ujawnią, bo Słońce jest w d. kardynalnym wysoko w horoskopie. Ty masz nad nimi władzę, sa blisko Ciebie, bo w miejscu twojej pracy, na wysokich stanowiskach. Masz nad nimi władzę ale nie sa twoimi „niewolnikami”, bo nie maja nic wspolnego z 6d. Jeśli za bardzo się do nich zbliżysz, to Słońce Cie spali ( choc to chyba nie ma duzego znaczenia, bo za duza odleglosc od Słonca).

A co oznacza Mars w 12d. jako władca 9d. i 4d. ? – obecnosc Marsa w 12 d. raczej świadczy o agresywnych i napastliwych wrogach, związani są oni ze znakiem Lwa i Słońcem w 10d., a więc z wysokim, pełnym chwały stanowiskiem ale Mars w ostatnich stopniach wejdzie wkrotce do znaku Panny czyli znaku służby, a także pod władztwo Merkurego czyli twoje. Kwadratura oznacza, że chca ci zaszkodzic ale w tej walce Merkury jest silniejszy i bierze w detryment Marsa.
9 d. może oznaczać legalizację spraw, a 4 d. dom-biuro.

A Regulus na Marsie? – honor, sława, silny charakter o publicznym znaczeniu www.constellationsofwords.com/stars/Regulus.html
neptis
graphgraph
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

praca: horarny a fakty 9 lat(a), 6 mies. temu  
Chociaż.. z horoskopu horarnego można przewidzieć dalsza przyszłość, patrzac gdzie podąża Księżyc.
Księżyc podąża m.in. do Marsa w 12d. , a z kolei Mars z horoskopu awansu, w porównawczym trafia na twój natalny 12d. tworzy kwadrature do natalnej Wenus i Jowisza.

Teraz tylko kwestia, co w którym horoskopie znaczy Mars? - juz sie wszystkiego nie dowiemy, bo skasowałas resztę wykresow

no wykasowałam bo oświciło mnie że to dział horarnej i jakoś nie chciałam śmiecić :P

Horoskop horarny postawiony był na ubiegły rok, a wtedy jeszcze nie wiedziałaś o awansie.
Księżyc coś przeczuwał ale nie wiedział co i dlatego mącił rozum. Gdybyś myślała logicznie mogłabyś wydedukować roszady w pracy i zauważyć, że zbliżasz się do szczytu kariery.
Tu widać jak straciłaś głowę, przejscie ze skrajności w skrajność:

lucy cytat: ... no i chyba nie ma innej mozliwości jak niestety odejść..

..awansowałam ... zrobiły się roszady w pracy ... a ja awansowałam ..
.

no przewidziec tego nie mogłam ... bo z dyrektorem walczyłam ponad 7 lat ... z jego strażą przybocznych zreszta tez ... teraz dyrektor odszedł ... więc siła rzeczy trochę musi zmian zajść ...

mam nadzieję ze to nie szczyt mojej kariery :D

marzy mi się niezależnośc ... marzy sie bycie "wolnym strzelcem" ... mieć własna dziłalność ... dobierać sobie klientów ... pracować wtedy kiedy chcę i kiedy czuję ze jest odpowiedni do tego moment

zastanawiam się ... który moment jest wazny ... moment ogłoszenia oficjalnego ... czy moment propozycji (I propozycja - wycofano się z propozycji a właściwie zamrożono propozycję).. (II podejście -zmiana ) ... czy może jednak moment podpisania umowy ?

tylko na moment podpisania umowy miałam wpływ i to nieznaczny ... bo wiedziałam w który dzień tylko mogłam krecic kółkiem w obrębie kilku godzin między 9 a 14 ...

pozdr Lucy
lucy
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2011/07/18 15:41 Przez lucy.

Re: praca: horarny a fakty 9 lat(a), 6 mies. temu  
no i kolejna zmiana warunków współpracy ... eh
lucy
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2011/07/18 15:41 Przez lucy.

Do góryStrona: 123