Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Astrolog horarny odpowiada na pytania o pracę – cz.1
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 1234567
TEMAT: Astrolog horarny odpowiada na pytania o pracę – cz.1
Re: horarna - pytanie - planeta w retrogradacji? 9 lat(a), 8 mies. temu  
Mam jeszcze jedno pytanie - odnośnie "jakości". Załóżmy, że pracę dostaję, ale jest ta niefajna recepcja Mars-Księżyc i retro Jowisz - jeśli dobrze zrozumiałam (a chciałabym uściślić), te dwie zmiennie wskazują, ze w tej pracy najfajniej mi nie będzie, czy tak?

jak znajdziesz odrobinę cierpliwości to zerknę jeszcze w to kółeczko ... to troche potrwa bo krążę pomiędzy kuchnią ... kompem ... a pokojem dziecinnym :D
lucy
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

pewnie :), nie spieszy się - rzeczona firma jeszcze nie zadzwoniła, więc to nie jest tak, ze do 14.00 muszę im dać odpowiedź :0)
Rachcik
graphgraph
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

praca - Mars 23*43' Skorpion: włada sam sobą (władzctwo), przyjażni się sam z sobą (żywioł) lubi Merkurego i Wenus (terma i dekanat).. ale też ma niechętny stosunek do Wenus i Księżyca

kwerent - Jowisz 25*0' Ryby: włada sam sobą (władzctwo), przecenia Wenus (egzaltacja), przyjazni się z Marsem (praca), lubi Marsa (terma i dekanat) ... niechętny stosunek ma do Merkurego

Księzyc który też reprezentuje kwerenta (zdaje się że tą bardziej emocjonalną sferę) 15*50' Ryby: włada nim Jowisz(kwerent włada sam sobą), przecenia (egzaltacja) Wenus, przyjażni się z Marsem (praca), lubi Merkurego(terma) i Jowisza .. niechętny stosunek ma do Merkurego (detryment i upadek)

ogólnie to z tego wynika że Ty masz bardzo pozytywne nastawienie do tej pracy i możesz się tam odnaleźć ... choć praca za Tobą nie przepada

należałoby się jeszcze zastanowić co sygnifikuje Merkury i Wenus
lucy
graphgraph

jeżeli Merkury sygnifikowałby władcę VII domu - Twoi partnerzy ... a Wenus władcę 7domu od X domu - partnerzy pracy (może osoby z zewnątrz którzy współpracują z firmą?) ... to

kwerent - Jowisz 25*0' Ryby: włada sam sobą (władzctwo), przecenia Wenus (egzaltacja), przyjazni się z Marsem (praca), lubi Marsa (terma i dekanat) ... niechętny stosunek ma do Merkurego

Księzyc który też reprezentuje kwerenta (zdaje się że tą bardziej emocjonalną sferę) 15*50' Ryby: włada nim Jowisz(kwerent włada sam sobą), przecenia (egzaltacja) Wenus, przyjażni się z Marsem (praca), lubi Merkurego(terma) i Jowisza .. niechętny stosunek ma do Merkurego (detryment i upadek)

tu słowo wyjaśnienia:
egzaltacja jest "dobra"... jeżeli chodzi o siłę to jest druga po władzctwie ... ale tez właśnie często daje efekt przecenienia czegoś, przeliczenia się

jak widać z recepcji Twój stosunek do partnerów jest mieszany ... Wenus (partnerzy pracy) są w egzaltacji ... Merkurego (Twoi partnerzy) trochę lubisz ... ale generalnie bardziej ich nie lubisz (upadek i detryment)

w ten sam sposób możesz odszukać recepcje Wenus i Merkurego ... czyli jak potencjalni partnerzy by Cię postrzegali
lucy
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2010/10/26 14:15 Przez lucy.

lucy napisał:
ogólnie to z tego wynika że Ty masz bardzo pozytywne nastawienie do tej pracy i możesz się tam odnaleźć ... choć praca za Tobą nie przepada

należałoby się jeszcze zastanowić co sygnifikuje Merkury i Wenus

"Praca za mną nie przepada" - czy to może oznaczać, że np przyjmą mnie "z braku laku", choć będą uważali, że ja tak sobie się nadaję na to stanowisko? tak to interpretowałam, bo moja konkurencja to DC w Bliźniętach, a więc Merkury, który co prawda nie tworzy aspektu z Marsem, ale jest blisko MC. A Wenus to może pieniądze dobre? - bo jest w aplikacyjnym półsekstylu z Saturnem w egzaltacji (władca 2 domu).

I tak - faktycznie, byłam pozytywnie nastawiona do tej pracy (zakres obowiązków - jak marzenie), ale teraz nie czuję się już tak pewnie. Mam b. złe doświadczenia z pracy na etacie (wykorzystywanie, okradanie pracowników, brak szacunku, paskudne traktowanie - nie tylko mnie, ale i pozostałych) - za żadne pieniądze nie chciałabym tego powtarzać. "Praca za mną nie przepada" - to nie brzmi dobrze....
Rachcik
graphgraph

A Wenus to może pieniądze dobre? - bo jest w aplikacyjnym półsekstylu z Saturnem w egzaltacji (władca 2 domu).
ja w horarnej nie używam małych aspektów ... tylko duże i w zgodnych z aspektem żywiołach ...

tu Wenus raczej nie sygnifikuje pieniędzy ... Twoje pieniądze to raczej Saturn bo jest władcą II domu ...

ale nie wiem czy już za daleko nie drązymy ...

Wenus może sygnifikować partnerów firmy ...czyli inaczej wspołpracowników z zewnątrz
lucy
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2010/10/26 14:34 Przez lucy.

A etat wchodzi w rachubę jedynie jeśli praca będzie tego warta - czyli rozwojowa i z fajnymi ludźmi wokół mnie

uogólniając
szansa na pracę jest
praca - sama w sobie Ci się spodoba
ale na fajnych ludzi to raczej nie masz co liczyć ...

pozdrawiam Lucy
lucy
graphgraph

Do góryStrona: 1234567