Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Praca - będzie, nie będzie?
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 1234
TEMAT: Praca - będzie, nie będzie?
Re: Praca - będzie, nie będzie? 6 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Skąd wzięłaś tę jedną sekundę?Mars jest 27°22´ Wagi a punkt lustrzany Słońca 24°08´Wagi.To daje różnicę ponad 3 stopnie aplikacji separacyjnej.Koniunkcja odbyła się na 24-tym stopniu Wagi.Tak samo jest odwrotnie.Słońce 5°52´ Ryb,antiscion Marsa 2°37´Ryb-ta sama różnica a nie tylko 1 sekunda jak podajesz.W dodatku pytanie zostało źle zrozumiane.Nie chodziło o pracę,ale o coś w rodzaju prośby.Oprócz wł.1.d.i 10.d.trzeba wziąć pod uwagę jeszcze wł.5.d.- prośby.W sumie to i tak nic nie daje.Tutaj moim zdaniem odpowiedź daje Księżyc w próżnym kursie na 29°53´ Strzelca.Próżny kurs Księżyca oznacza,że sytuacja może utknąć,w jakiś sposób nie będzie tak dynamiczna,jakbyśmy chcieli,nie korzystne dla pytań,które dotyczą rozwoju sytuacji,bardzo powoli się będzie sytuacja rozwijać albo wogóle nic się nie wydarzy.W końcu tak było.Odpowiedź dotarła po dłuższym czasie-za 2 miesiące.Księżyc tylko pokazał,że odpowiedź na wniosek może dotrzeć z opóźnieniem,nie tak szybko,jakby kwerent sobie życzył.

Jak słyszałem ma to być najnowsza książka Frawleya,więc niedostępna po polsku.
Bronek
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Urodziny: 04/02
Ostatnio zmieniany: 2014/04/30 16:46 Przez Bronek.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Bronek napisał:
Tutaj moim zdaniem odpowiedź daje Księżyc w próżnym kursie na 29°53´ Strzelca.
A mógłbyś to jeszcze z czasem wytłumaczyć? Dlaczego Obywatel dowiedział się o odpowiedzi 25 kwietnia?

Obywatel napisał:
Wczoraj otrzymałem pozytywną odpowiedź, [...]
Dostałeś list?

Pozdrawiam
B.
Bona
graphgraph
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

koniunkcja z punktem lustrzanym nastąpi przez marsa, który wchodzi w regradacje, oczywiscie przed opuszczeniem znaku, wczesniej popatrzyłam na inny horoskop i dlatego wynikła ta pomyłka z 1 sekundą, natomiast to opóznienie(pytajacy czekał 2 miesiące) wynika z tego ze jowisz, który reprezentuje prozbe jest w ruchu wstecznym i domu 12,Ksiezyc jest współwładcą pytającego w 29 stoniu strzelca i juz nie utworzy z inna planetą aspektu co oznacza, ze juz w tej sprawie pytajacy nie moze lub nic nie zrobi.
(
jagna108
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2014/05/06 01:01 Przez jagna108.

Re: Praca - będzie, nie będzie? 6 lat(a) temu  
Bona napisał:

Dostałeś list?

Pracodawca dostał, ale od razu mnie powiadomił - trzy dni później dopiero ja dostałem powiadomienie SMS-em z Urzędu Pracy. Ale czy to naprawdę ważne w tym kontekście? Myślałem że dla horarnego ważny jest moment pytania, a tu widzę jakieś figo-fago: "data rozpoczęcia wątku", "data odpowiedzi" i inne. Rozmiar buta też liczy się? :)

Jeśli widoczne były trudności, to się zgadza - na decyzję urzędu czekałem kilka miesięcy (od stycznia), a pytanie zadałem w sumie jakoś w środku tego czasu oczekiwania. Nie było tu żadnej obsuwy w komunikacji z urzędem. Oni po prostu tak długo rozpatrywali wnioski, a kiedy już rozpatrzyli, to ponoć niezwłocznie powiadamiali.

Bronek: wyjaśnij mi co to jest "aplikacja separacyjna". Jakiś tajny slang astrologów klasycznych? :)
Obywatel
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2014/05/05 22:42 Przez Obywatel.

Przepraszam,powinno być koniunkcja separacyjna.
Bronek
graphgraph
Urodziny: 04/02

Obywatel napisał:
Pracodawca dostał, ale od razu mnie powiadomił - trzy dni później dopiero ja dostałem powiadomienie SMS-em z Urzędu Pracy. Ale czy to naprawdę ważne w tym kontekście?

Dzięki,
Im więcej mam precyzyjniejszych danych tym lepiej.

Myślałem że dla horarnego ważny jest moment pytania, a tu widzę jakieś figo-fago: "data rozpoczęcia wątku", "data odpowiedzi" i inne. Rozmiar buta też liczy się? :)

:)
Pracodawca potrzebował rozmiar buta do liczenia się z kim?

Obywatel pokarze dokumenty.

Pozdrawiam :)
B.
Bona
graphgraph

Bona napisał:

Obywatel pokarze dokumenty.

No, nie wiem. A jeśli Obywatel ich nie pokaże, to czy urząd go pokarze?
Obywatel
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2014/05/06 22:21 Przez Obywatel.

Do góryStrona: 1234