Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?
W dółStrona: 1234
TEMAT: zaginiona temperówka
zaginiona temperówka 7 lat(a), 3 mies. temu  
Hej.

Rzecz błaha i mało cenna, ale czasami zaginięcie takiej ,zwłaszcza w domu, potrafi niezle wkurzyć. Poza tym obiecałam bliskiej mi osobie, że ją znajdę. ;).

Temperówka zaginęła w domu, ostatnie miejsce pobytu - kuchnia. Temperówka jest czerwona.
Postawiłam horarny.

Za sygnifikator temperówki przyjęłam władcę domu 4, czyli Marsa (temperówka - ostrze). Lepiej pasuje moim zdaniem niż Merkury - władca domu 2. Ale moge się mylić.

Mars leży w 8 domu, wskazuje to na łazienkę - tam temperówki nie ma. Poza tym w rybach, czyli tam, gdzie jest mokro albo przytulnie. Przeszukałam cały dom - i nic.

Jakieś wskazówki?

Pozdrawiam
Plik załącznika:
Nazwa pliku: horarny-20130303.gif
Wielkość pliku: 107970
Lisiecka
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Re: zaginiona temperówka 7 lat(a), 3 mies. temu  
Temperówka wpadła do akwarium. Trzeba policzyć ryby i pomacać kota.
Michor
graphgraph
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Nie mam akwarium. W ogóle nie mam żadnego zwierzęcia domowego ;).
Lisiecka
graphgraph

Temperówka właśnie się znalazła.
W pokoju przeznaczonym do pracy, w szufladzie komody a dokładnie na jej dnie, pod różnymi dokumentami. Nie wiem, może obrałam zły sygnifikator tej temperówki ;)?
Lisiecka
graphgraph

No widzisz. Szukałaś ołówka do wykreślenia horarnego i znalazłaś temperówkę. Astrologia znowu pomogła :)
Michor
graphgraph

Dobrze ,że się temperówka znalazła.Ja patrzę na władców II i IV domu oraz Księżyc.Wszystkie sygnifikatory: Merkury ,Mars i Księżyc są w znakach wodnych. A to są miejsca blisko wody ale i tam gdzie wygodnie,w zamkniętym sekretnym miejscu.
Myślę ,że czas odnalezienia temperówki pokazuje ascendent ,który ma do pokonania 0,45 jednostek do zmiany znaku . Wtedy też IC znajdzie się w koniunkcji z węzłem wschodzącym.
genny19
graphgraph

Re: zaginiona temperówka 7 lat(a), 2 mies. temu  
Lisiecka napisała:
W pokoju przeznaczonym do pracy, w szufladzie komody a dokładnie na jej dnie, pod różnymi dokumentami. Nie wiem, może obrałam zły sygnifikator tej temperówki ;)?
A może po prostu astrologia szwankuje...
panTo
Admin
graph
astrolabium.pl

Do góryStrona: 1234