Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

praca kolejne moje pytanie
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 123
TEMAT: praca kolejne moje pytanie
Re: praca kolejne moje pytanie 7 lat(a), 8 mies. temu  
lucy napisał:
Lisiecka napisał:

Księżyc tworzy luzną opozycję z Marsem. Aspekt się uściśla. Przeszkód nie zauważyłam.

Dla mnie odpowiedz tak, ale z oporami

Podręcznik astrologii horarnej. JF: ""czy dostanę pracę?" z opozycją pomiędzy władcą I i X domu: tak, ale wolałbyś jej nie dostać lub nie zagrzejesz w niej długo miejsca" (str. 99)

Myślę, ze można to odnieść również do współsygnifikatora czyli Księżyca.

Księżyc jest zawsze współsygnifikatorem pytajacego, takie są zasady astrologii horarnej.
F. jest dosyc niekonsekwetny w swoim podręczniku - najpierw pisze, że opozycja to niekorzystmy aspekt zeby zaraz dodac, że aspekty sa tak naprawdę nieistotne, liczą się godności i recepcje.
Nie sprawdziłam, ze Księżyc jest na Algolu..no i ta koniunkcja z węzłem południowym. Jednocześnie aspekt sygnifikatora pracy z węzłem północnym znosi negatywne działanie opozycji..?.
Aspekt jest aplikacyjny. Księzyc zmierza do ścisłej opozycji z Marsem.
Nie wiem juz jak podejsc do tego horoskopu. Pracę dostałabym ewentualnie gdzies tak w połowie/pod koniec listopada..moze tez i na poczatku grudnia, to mozliwe.
Lisiecka
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

F. jest dosyc niekonsekwetny w swoim podręczniku - najpierw pisze, że opozycja to niekorzystmy aspekt zeby zaraz dodac, że aspekty sa tak naprawdę nieistotne, liczą się godności i recepcje.
Ależ jest konsekwentny. Opozycja jest niekorzystnym aspektem bo zobacz co się dzieje w recepcjach. Mars pogardza Księżycem, Księżyc pogardza Marsem. Wartości sygnifikatorów są sprzeczne. To co jeden ceni, tym drugi pogardza.

Księżyc nie leży na Algolu. Aspekt Marsa z Węzłem jest separacyjny.

Moja odpowiedz:
"tak, ale wolałbyś jej nie dostać lub nie zagrzejesz w niej długo miejsca"

pozdr Lucy

ps.
Księżyc jest zawsze współsygnifikatorem pytajacego, takie są zasady astrologii horarnej.
Nie zawsze, ale to temat na inny wątek.
lucy
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2012/10/06 08:34 Przez lucy.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Lucy, Księżyc nie leży na Algolu, tylko się po nim przeszedł :)
Chodziło o tranzytującego Księżyca, który dochodząc do opozycji do Marsa jednocześnie będzie, a w zasadzie to już był w koniunkcji z Algolem.

Ja rozumiem wypowiedź Lisieckiej tak: niekonsekwencja polega na tym, że JF raz pisze używajcie aspekty w jakiś tam sposób, a później pisze, żeby ich nie używać. Ty Lucy piszesz, że akurat w tym horoskopie wyniki analizy aspektów i godności są zgodne. To nie to samo co ma na myśli Lisiecka. Ja to tak przynajmniej rozumiem.
Bona
graphgraph

Tak zgadzam się w pełni z Boną, to miałam na myśli. Oczywiście też zgadzam się z interpretacją Lucy w tym przypadku . :)

Zmartwił mnie ten horoskop, bo pracę tak czy siak muszę zmienić a innej alternatywy niestety nie mam. :(
Faktycznie niepokojąca ta opozycja plus nieciekawe recepcje, mimo że same sygnifikatory są mocne. :(

Tak na marginesie - zastanawiam się czy jakieś znaczenie ma to, że Mars jest w separacyjnej koniunkcji z Węzłem Północnym. Skoro Węzeł pokazuje właściwość a nie wydarzenie, to separacja w tym przypadku może nie mieć znaczenia. Ważne , że aspekt jest. Z drugiej strony może to też oznaczać, że praca była wartościowa ale przestaje/ przestanie nią być. Co sądzicie na ten temat?
Lisiecka
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2012/10/06 15:35 Przez Lisiecka.

Moje doświadczenia z węzłami ograniczają się jak na razie do sytuacji:
tr. węzeł płn. w koniunkcji z Mc - gościu dostaje nagrodę za dokonania naukowe, przez co zostaje sławny.
tr. węzeł płn. w trygonie do Urana wł. 4 domu - zatrzęsienie telefonami z powodu artykułu prasowego.

Luźne pytanie: czy nowy szef stał się w jakiś sposób znany? miał kontakt z dużą ilością nowych osób, poznał nowe osoby? przed: tu mam dwie wersje 9 miesiącami lub 9 latami.
Hmm i 9dni . Sama znalazłaś tę pracę czy było jakieś ogłoszenie? 9 dni temu?
Bona
graphgraph

9dni licząc od momentu zadania pytania, znaczy się :)
Bona
graphgraph

Poznałam potencjalnego szefa osobiście ale na 2-3 dni przed zadaniem pytania. Konkurentów paru mam ale dostałam wstępna obietnice czyt sugestie, ze mam duże szanse. Zresztą jest tam miejsce dla kilku nowych osób
To specyficzna praca, posada panstwowa ściśle związana z koniecznoscia szkolenia. O istnieniu tej jednostki wiem od dawna tylko wcześniej nie brałam jej pod uwagę.
Lisiecka
graphgraph

Do góryStrona: 123