Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Gdzie jest mój portfel ?
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 12345
TEMAT: Gdzie jest mój portfel ?
#15129
Gdzie jest mój portfel ? 11 lat(a), 7 mies. temu  
To był mój debiut w horarnej i poszło chyba bardzo dobrze, bo zguba się szybko znalazła :-)
Wrzucam to, zwracając się do starszych stażem forumowiczów, z prośbą o ocenę i wskazówki do kolejnych interpretacji.

OK, po pierwsze, kilka dni temu zauważyłem brak portfela. Przeszukawszy wszystkie miejsca, gdzie zazwyczaj leży, doszedłem do wniosku, że nie dam rady metodą konwencjonalnych poszukiwań i zabrałem się za przygotowanie horoskopu horarnego.

pytanie: gdzie jest mój portfel ?
godzina zadania pytania: 13:30

moja interpretacja:
Władcę 2.domu identyfikuję jako: Jowisz (wierzchołek 2d.w Strzelcu)
Jowisz leży w 7.domu w Bliźniętach.
Bliźnięta czyli komunikacja. Komunikacja czyli np. samochód
Tutaj dodam, że przeszukałem mój samochód wzdłuż i wszeż chyba z 10. razy. Bez skutku...
Ale... mamy tu też 7.dom. Kombinuję, główkuję... 7.dom, Bliźnięta, komunikacja, mam !
Samochód mojej żony ! Eureka !!
Portfel się odnalazł za siedzeniem pasażera w samochodzie mojej żony :)

Później zauważyłem jeszcze, że Jowisz aplikował trygon do Marsa (władcy ASC), co wróżyło odnalezienie zguby.
Tym oto sposobem moja pierwsza próba odnajdywania zagubionych rzeczy metodą astrologii horarnej, zakończyła się sukcesem.
Chyba dobrze, co ? Może ktoś chce coś dodać ?

Na koniec proszę o wskazówkę co zrobić z kolejną zagadką "Gdzie są moje okulary słoneczne".
Krótka historia: pół roku temu dostałem w prezencie bardzo cenne dla mnie okulary słoneczne. Niestety około trzy miesiące temu zaginęły one bez śladu. Ponieważ były trochę warte, podejrzewam tu trochę rękę jakiegoś kleptomana...
Zgubione czy ukradzione, nie wiem. Szukałem w każdym razie wszędzie.
W myślach zadawałem sobie pytanie gdzie mogą być ze 20 razy. Nie zrobiłem natomiast jeszcze hor. horarnego.
Prawdę mówiąc to już się pogodziłem z tym, że okulary się nie odnajdą.
I tutaj moje pytanie: czy po takim kilkutygodniowym odstępie czasu warto postawić horoskop ? Czy godzinę ustawić na moment, kiedy zdecyduję się na horoskop ?
(Momentu, kiedy pierwszy raz zadałem sobie pytanie gdzie są, już nie pamiętam.)
unj
Posty: 84
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna Miejsce: poludniowa Polska Urodziny: 01/15
Ostatnio zmieniany: 2012/08/05 20:25 Przez unj.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Pozdrawiam
A
 
#15131
Re: Gdzie jest mój portfel ? 11 lat(a), 7 mies. temu  
Hej :-)

Mars trygon Jupiter - aspekt separacyjny, sam zawieruszyles portfel
Ksiezyc kwadrat Mars - aspekt aplikacyjny, przeszkoda w znalezieniu portfela jestes Ty sam, niespojnosc miedzy logika a emocjami, Ksiezyc w Koziorozcu : nerwy, czarna wizja
Wenus trygon Saturn (jako wladca IV, tez uzywany do zagubionych przedmiotow, IV dom wskazuje rowniez na rezultat sprawy) - aspekt aplikacyjny, zona znajduje portfel
Merkury, wladca Jowisza jest retro - dodatkowy sygn zagubionych przedmiotow, jak jest w retro, to znaczy, ze jest duze prawdop., ze sie znajdzie i w IX - III od VII : samochod zony. Spalony Merkury nie rzuca sie latwo w oczy
Jowisz jest w VII, co wskazuje na to, ze zona moze wiedziec cos na temat zaginionego portfela/jest w jego posiadaniu

Ps. odnosnie drugiego pytania, to tak, mysle, ze mozesz je zadac na moment, kiedy zdecydujesz sie na analize tego pytania przez horarna

pozdrowienia :-)
Pani Świstak
Posty: 426
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2012/08/05 18:16 Przez Pani Świstak.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
"Take nothing on trust, see everything for yourself"
 
#15132
Re: Gdzie jest mój portfel ? 11 lat(a), 7 mies. temu  
wow ! Dzięki wielkie Pani Świstak :-)

Prawie wszystko się zgadza.
Ostatecznie portfel znalazłem sam - w samochodzie żony.
Ale fakt, ona coś wiedziała, bo podpowiadała że tam może być.
No i fakt - był trudny do zauważenia, czarny na podłodze za siedzeniem pasażera :)
Raz jeszcze dziękuję.

A teraz co zrobić z okularami słonecznymi ?
To było już ponad trzy miesiące temu.
Jak myślicie, Horarna pomoże ?
unj
Posty: 84
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna Miejsce: poludniowa Polska Urodziny: 01/15
Ostatnio zmieniany: 2012/08/05 18:17 Przez unj.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Pozdrawiam
A
 
#15133
Re: Gdzie jest mój portfel ? 11 lat(a), 7 mies. temu  
W horariuszach zazwyczaj używa się systemu domów Regiomontanusa. Z tym VII domem to nieźle posłużyła Ci intuicja. Dom ten reprezentuje bardziej Twoją żonę, niż jej samochód. Naturalnym władcą pieniędzy jest Wenus - ta znajduje się w VIII domu(II dom od VII) - własność żony :)
Pani Świstak, dlaczego samochód to III dom? Zajrzałbym do Frawleya, ale nie mam go pod ręką.


Unj, nie zaszkodzi spróbować ;-)
Kuba
Posty: 83
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna Blog Pod Nieboskłonem Miejsce: Gdańsk Urodziny: 03/19
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15134
Re: Gdzie jest mój portfel ? 11 lat(a), 7 mies. temu  
Witam wszystkich :)

Unj, Twoja własność - 2 dom - a w nim Księżyc
Księżyc w domu następującym - rzecz znajduje się nie w domu, ale niedaleko domu.
Księżyc w Koziorożcu - w ciemnym miejscu blisko ziemi lub podłogi.

Ostatni aspekt Księżyca to kwadratura z Uranem(5dom). Czy portfel mogło przełożyć dziecko? Czy mógł zostać zgubiony podczas zabawy? 4 dni przed zadaniem pytania.

Następny aspekt Księżyca to kwadratura z Marsem - wł. 1 domu - po 4 dniach od momentu zadania pytania.

Kto kupił samochód żony?

Pozdrawiam serdecznie :)
B.

Kuba,
nie można używać innego systemu domów? °.°
Bona
Posty: 364
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15135
Re: Gdzie jest mój portfel ? 11 lat(a), 7 mies. temu  
Nono, ależ się dyskusja rozkręciła. Cieszę się i uczę z każdym postem :)
Dzięki wszystkim !

Odpowiadam na pytania:
Samochód kupiła żona sama, zanim jeszcze się poznaliśmy.

Dziecko na pewno nie. Zresztą jestem pewien, że sam go tam upuściłem
przez nieuwagę podczas sobotniej przejażdżki. Czyli dokładnie trzy dni wcześniej, bo horoskop zrobiłem we wtorek.


Pani Świstak, ja też nie wiem za bardzo o co chodzi tutaj "jest duze prawdop., ze sie znajdzie i w IX - III od VII : samochod zony."
9.dom - jako trzeci z kolei od 7.domu ?? Sorry, nie mogę tego rozszyfrować
unj
Posty: 84
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna Miejsce: poludniowa Polska Urodziny: 01/15
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Pozdrawiam
A
 
#15136
a gdzie są moje okulary słoneczne ? 11 lat(a), 7 mies. temu  
Zachęciliście mnie do zbadania tych okularów sprzed trzech miesięcy, zwłaszcza Kuba :)
Zrobiłem więc horariusz, nawet w systemie Regiomontanus, zgodnie z zaleceniem.
Oto co wyszło:


wierzchołek 2.domu w Raku, czyli władca Księżyc
Księżyc jest w Rybach, w domu 10.
(kariera? praca zawodowa? To byłoby w moim przypadku: uczelnia wyższa. Ostatnio właśnie tam miałem ze sobą te okulary.)

No i jest ten Księżyc w wyraźnej kwadraturze do Wenus w 12.domu. Co to może oznaczać ?
unj
Posty: 84
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna Miejsce: poludniowa Polska Urodziny: 01/15
Ostatnio zmieniany: 2012/08/05 20:18 Przez unj.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Pozdrawiam
A
 
Do góryStrona: 12345