Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Prośba o pomoc w interpretacji.
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 12
TEMAT: Prośba o pomoc w interpretacji.
Re: Prośba o pomoc w interpretacji. 8 lat(a) temu  
Ale Merkury i Księżyc to moje sygnifikatory. Parą nie jestesmy, no chyba, ze w jego głowie :).
Lisiecka
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Twoje sygnifikatory to merkury w raku,wenus w blizniaku i ksiezyc w rybach,
merkury egzaltuje jowisza,wenus nie lubi jowisz ,a ksiezyc jest bardzo przychylny jowiszowi
tzn. ze twoje uczucia są mieszane(jego osobowość bardzo Ci odpowiada,ale jako mężczyzna nie bardzo),
natomiast(on) jowisz jest przy koncu byka i wenus mu sie bardzo podoba,a pózniej bedzie w blizniaku i merkury dla niego będzie wazny czyli Twoje sygnifikatory,
słonce w blizniaku- lubi merkurego i to bardzo,
męzczyzna ten darzy Cie silnym uczuciem.
Merkury zmierza do punktu lustrzanego słonca,który jest w 10 stopniu raka, czyli bedzie związek.
jagna108
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2012/06/28 16:16 Przez jagna108.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Księżyc nie tworzy aspektu z Jowiszem,ponieważ Jowisz wejdzie prędzej do następnego znaku zanim aspekt się uściśli i nastąpi tzw.frustracja.Równierz aspekt między Wenus i Słońcem nie ma znaczenia w związku z pytaniem bo to aspekt separacyjny.
Pomimo tego będzie jak pisze Jagna-Merkury dochodzi do punktu lustrzanego Słońca.
Ta Wenus w retrgradacji może poprostu znaczyć,że zbytnio sobie nie ufasz,mogła by oznaczać i jakąś Twoją chorobę.

Dla Bony:
Merkury nie może się zbliżać do Księżyca,ponieważ biegnie powoli niż Księżyc.Jest to aspekt separacyjny,który w związku z pytaniem nie ma znaczenia.W dodatku to sygnifikatory pytającej,więc po co nam taki aspekt?
Bronek
graphgraph
Urodziny: 04/02
Ostatnio zmieniany: 2012/06/28 23:20 Przez Bronek.

dziękuje za odpowiedzi. Jest tak, jak napisała Jagna. Od czasu publikacji mojego posta skrócilismy dystans, zwłaszcza fizyczny. :). Odpowiada mi jego wysoki intelekt i osobowość, jako facet mniej mnie ciekawi. Oficjalnie parą nie jestesmy i raczej nie będziemy, ale cos między nami jest. On sprawia wrażenie bardzo zaangazowanego.
Czyli odpowiedz na tak.
Lisiecka
graphgraph

Do góryStrona: 12