Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?
W dółStrona: 1234567
TEMAT: Astro sport
Re: Astro sport 8 lat(a) temu  
Bona napisał:
9. Mecz Grecja-Czechy 12.06.2012 g. 18.00 Wrocław
Asc - Grecja
Dsc - Czechy
Wygrywa Grecja

Długo się zastanawiałam, dlaczego to Czesi wygrali, a nie Grecy.
Mogę oczywiście zamienić przyporządkowanie stron Asc Dsc do drużyn, ale nie będzie się to wtedy zgadzało z metodą, którą przyporządkowuję Asc jakiejś drużynie.
Co było takiego charakterystycznego w tym meczu?
Obrona Greków była nowo ustawiona, ponieważ jeden obrońca został kontuzjowany, a drugi obrońca nie uczestniczył w tym spotkaniu ze względu na czerwoną kartkę w meczu z Polską.
I zanim się jako tako rozbiegali, to już był gol - 3 minuta meczu. Po następnych 3 minutach padła następna bramka. I tak niespodziewanie Czesi prowadzili 2:0. Potem wystarczyło tylko bronić tego co mieli. Udało im się zachować wygraną (2:1).

Do czego to jest podobne? Do Wenus w sekstylu do Urana, która jest władcą znaku Byka na Dsc.
Ogólna reguła do sprawdzenia przy następnych meczach: Jeśli władca Dsc jest w połączeniu z Uranem, to drużyna może "zaskoczyć".
Bona
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Antares napisał:
PS , gole wpadaja , kiedy w gre wchodzi AC i mars. Saturn blokuje , tez zwracamy uwage na stopnie i znaki.

Ta reguła nie zgadza się z faktami.
Gole, które padły w pierwszej połowie meczu Dania-Portugalia:
1 gol - godz. 19.23 (czas lokalny we Lwowie) - nie ma połączenia Asc i Marsa
2 gol - godz. 19.35 też nie ma
3 gol - godz. 19.40 też nie ma.
Jak zaczniemy brać pod uwagę wszystkie możliwe aspekty, po powinniśmy co chwilę mieć jakiegoś gola do oglądania.
Bona
graphgraph
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Mecz Holandia-Niemcy 1:2
horoskop wydarzeniowy 13.06.2012 godz. 21.45 Charków

Asc - Niemcy
Dsc - Holandia

Pluton na Asc, podobnie do meczu Polska Rosja, gdzie Pluton był w antiscii do Asc. Spotkałam się ze stwierdzeniem, że Pluton działa destrukcyjnie. I na Asc miałby oznaczać porażkę drużyny. Dla mnie Pluton to masa, resztki masy, która nie została jeszcze uformowana. Przedstawiciel jednego z wielu obiektów obok niego.

Ekstremalne warunki na boisku ze względu na wysoką temperaturę (ponad 30°C)
Komentarz po meczu:
Deutschland hatte sich letztendlich zum Sieg gezittert. - Béla Réthy :)
Bona
graphgraph

Bona napisał:
9. Mecz Grecja-Czechy 12.06.2012 g. 18.00 Wrocław
Asc - Grecja
Dsc - Czechy
Wygrywa Grecja

wygrali Czesi 2:1

10. Mecz Polska-Rosja 12.06.2012 g.20.45 Warszawa
Asc - Polska
Dsc - Rosja
Wygrywa Rosja

Remis 1:1

17. Mecz Grecja-Rosja 16.06.2012 g.20.45 Warszawa
Asc - Grecja
Dsc - Rosja
Wygrywa Rosja

18. Mecz Czechy-Polska 16.06.2012 g.20.45 Wrocław
Asc - Czechy
Dsc - Polska
Wygrywa Polska

Obydwa mecze odbywają się o tej samej godzinie. Dlatego pozycje planet w znakach są takie same. Pozycje w domach też oprócz Marsa (Placidus)
Różnica na osi Asc-Dsc to Pluton w antiscii do Asc w meczu Czechy-Polska.

Mecz Czechy-Polska zapowiada się na zacięty. Interesujący jak wszystkie mecze do tej pory. I niesamowicie ważny dla Polski. Polska musi go wygrać, aby wyjść z grupy. Gdy analizowałam wcześniej ten horoskop to typowałam wygraną Polski. Wszystkie "stare" Planety po naszej stronie. Po analizie meczu Polska-Rosja, gdzie zremisowaliśmy, dopiero gdy dodamy Plutona do analizy wychodzi remis. W meczu Czechy-Polska również jest podobny układ. Pluton w antiscii do Asc.
To dawałoby siły naszym przeciwnikom. Czy wystarczy na remis? Tym bardziej, że Pluton oddalony jest około 1° od antiscii do Asc.Wcześniej było to tylko 20'.
Jowisz zbliża się coraz bardziej do kwadratury z Neptunem. Czy to też należy brać pod uwagę?
Bona
graphgraph

Właśnie trwa przerwany mecz Ukrainy z Francją.
Przegapiłam początek. I widzę tylko "dziabiących widelcami w trawie".

Asc trygon Uran.
Bona
graphgraph

Wiecie, mnie dopadają wątpliwości czy Polska wygra.
Właśnie zauważyłam, że Jowisz jest w koniunkcji z Księżycem. Księżyc zbliża się do koniunkcji ze Słońcem (jest prawie niewidoczny) i jest pod horyzontem.
Po stronie Czechów mamy:
1. Jowisza w koniunkcji z Księżycem ubywającym pod horyzontem
2. Plutona w antiscii do Asc.

Po stronie Polski mamy:
1. Merkury sekstyl Mars (4°49') nad horyzontem.
2. Słońce w koniunkcji z Dsc nad horyzontem

W meczu Polska-Grecja Mars był w sekstylu do Asc (0°23')- był to mecz z 2 czerwonymi kartkami.
Teraz Mars będzie w kwadraturze do Asc i Dsc (0°37'); nie powinno być aż tak źle, bo to kwadratura

Saturn w trygonie do Asc wskazuje na ograniczenia Polaków? - do sprawdzenia
Ten horoskop jest podobny do horoskopu meczu Polska-Rosja, gdzie zremisowaliśmy. Tam Merkury był dodatkowo w kwadraturze do Urana i Księżyca.
Trzymym kciuki
Bona
graphgraph

Znów się nie zgadza.
Mecz Czechy-Polska (wynik 1:0) 16.06.2012 g.20.45 Wrocław - przewidywałam wygraną Polski
Mecz Grecja-Rosja (wynik 1:0) 16.06.2012 g.20.45 Warszawa - przewidywałam wygraną Rosji

Jedyne co się zgadza, to to, że Rosja w meczu z Czechami (8.06) była pewna siebie - Słońce.
Polska w meczu z Czechami była też pewna siebie na początku(ten uśmiech Tytonia na początku) - Słońce.

Tja, trochę przypomina to prawie identyczne horoskopy urodzeniowe dwóch ludzi o różnych charakterach.
Bona
graphgraph

Do góryStrona: 1234567