Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?
W dółStrona: 1234567
TEMAT: Astro sport
#15045
Re: Astro sport 11 lat(a), 9 mies. temu  
9. Mecz Grecja-Czechy 12.06.2012 g. 18.00 Wrocław
Asc - Grecja
Dsc - Czechy
Wygrywa Grecja

10. Mecz Polska-Rosja 12.06.2012 g.20.45 Warszawa
Asc - Polska
Dsc - Rosja
Wygrywa Rosja

17. Mecz Grecja-Rosja 16.06.2012 g.20.45 Warszawa
Asc - Grecja
Dsc - Rosja
Wygrywa Rosja

18. Mecz Czechy-Polska 16.06.2012 g.20.45 Wrocław
Asc - Czechy
Dsc - Polska
Wygrywa Polska

Zakładając, że te przewidywania się sprawdzą, to Polska ma szanse wyjść z grupy w zależności od ilości bramek?
Bona
Posty: 364
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15046
Re: Astro sport 11 lat(a), 9 mies. temu  
Polska wyjdzie z grupy.Grecja nie zwycięży z Czechami.Tak mówią horoskopy horarne,które na ten temat zrobiłem.Jak dotychczas,wszystkie wyniki były trafne.Zgadzam się z Tobą,aż na ten wynik Czechy-Grecja.Zobaczymy.
Bronek
Posty: 38
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Urodziny: 04/02
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15048
Re: Astro sport 11 lat(a), 9 mies. temu  
Ja tak sobie z grubsza te horoskopy rozpoczęcia analizuję. To i o pomyłki nietrudno, nawet gdy ma się jakąś regułę.

Jak Polacy zremisują w meczu z Rosją, to uznam, że to "wina Plutona" :) w antiscii do Asc. Na razie nie dysponuję żadnym meczem i horoskopem, gdzie byłby taki układ. Więc zakładam chwilowo, że nie działa. Wyjdzie inaczej niż przewidywałam, to pewnikiem wezmę to pod uwagę następnym razem. Choć i tego nie jestem pewna. Bo i po co?
Bona
Posty: 364
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Ostatnio zmieniany: 2012/06/12 15:33 Przez Bona.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15053
Re: Astro sport 11 lat(a), 9 mies. temu  
Hallo Wszystkim, a jak bedzie w meczu Hollandia , Niemcy ?
Napewno bedzie goraco.
Holendrzy napewno maja ze soba kawalki sera , zeby zagrysc szybko swoja porazke.
Tak komentuja satyrycy.
Pewnie bedzie remis i rozejdzie sie wszystko po kosciach.
Ale Polska jest wspaniala , te dyskusje i komentarze sa wspaniale , Polska nagle jest na ustach swiata.W niemieckiej telewizji jest tyle reportarzy i dokumentacji o Polsce , jak nigdy.Jest to prawdziwy cud , ze w tak krotkim czasie Polska sie rozwinela i jest taka jak zachodie kraje. Ta reklama naszego cudownego kraju napewno rozwinie turastyke. To wszystko bardzo pieknie glaszcze polskie serce. Pozdrawiam Forum. Marianna
PS , gole wpadaja , kiedy w gre wchodzi AC i mars. Saturn blokuje , tez zwracamy uwage na stopnie i znaki.
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15054
Re: Astro sport 11 lat(a), 9 mies. temu  
Oj Antares, Antares :)

Gole padają, gdy piłka wpada do bramki. :) A Saturn nie blokuje, tylko krąży wokół Słońca. :)

Mecz Holandia-Niemcy

Jeśli Niemcy zaskoczą Holendrów, to mają większą szansę na wygraną. Jeśli będą grać chaotycznie to mają większą szansę na przegraną. Jeśli Holendrzy będą grać ze świadomością, że im się zwycięstwo należy, to czy to da im to zwycięstwo?
Bona
Posty: 364
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15055
Re: Astro sport 11 lat(a), 9 mies. temu  
Zapewniam cie ze wszystko mozna obliczyc , jezeli tego nie umiesz to nie zajmuj sie astrologia tylko czytaj z fusow po kawie.
Czytalam twoje rozne posty ....moze pisz ksiazki to lepiej wykorzystasz swoje poglady i talenty....mozesz miec tez duzy sukces.
PS , tak jak ja licze , nie liczysz ty , mozesz mi to na slepo uwierzyc. Pozdrawiam cie bardzo serdecznie i zycze ci pieknego dnia, duzo spokoju , rozsadku i ...co najwazniejsze
....zadnych agresywnych tonow , zawsze grzecznie , z usmiechem i przyjaznia. Sprobuj , moze odniesiesz szybciej sukces. Jeszcze raz pieknego dnia. Antares
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15056
Re: Astro sport 11 lat(a), 9 mies. temu  
Proszę administratora tego forum o przeniesienie ostatniego wpisu Antares(tego zresztą też) w inne miejsce. Jest nie na temat tego wątku i niepotrzebnie utrudnia to czytanie ludziom zainteresowanym tematem tego wątku.
Bona
Posty: 364
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 1234567