Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?
W dółStrona: 123456
TEMAT: związek
#14100
Re: związek 12 lat(a), 6 mies. temu  
Ja nie traktuję Marsa jako jego męskości- chodzi mi o Słońce, które jest w upadku w Wadze, czyli przesadnie siebie nie lubi, tak samo jak Wenus i Saturn . Więcej chyba nie podpowiem bo nie wiem. Może ktoś jeszcze się włączy do dyskusji, bo temat zawsze aktualny :)
pozdrawiam
jagna
Posty: 69
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14102
Re: związek 12 lat(a), 6 mies. temu  
Sorry pomyliłam się, zmęczona jestem :). Czekam na dalsze opinie. Pozdrawiam serdecznie.
toro
Posty: 13
graphgraph
Użytkownik poza Siecią
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14103
Re: związek 12 lat(a), 6 mies. temu  
Toro, czy moglabys podmienic na horoskop wg. domow Regiomontanusa?
Pani Świstak
Posty: 426
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
"Take nothing on trust, see everything for yourself"
 
#14104
Re: związek 12 lat(a), 6 mies. temu  
A moze Wenus oznacza tu rywalke kobiety A? Wenus jest wladczynia XI domu faceta (XI od VII), wiec jest to ktos, kogo dobrze zna, przyjaciolka. W I domu jest Mars, ktory jest wladca XI domu kobiety A, moze i ona mysli o innym mezczyznie, ktorego dobrze zna? Stad moze nie sa gotowi, by poglebic te znajomosc i nie wykazuja inicjatywy. Ksiezyc w jalowym biegu i brak aspektu miedzy Ksiezycem i Saturnem sugeruja negatywna odpowiedz, jesli zalozenie o rywalce jest wlasciwe, to mezczyzna polaczy sie z Wenus.
Pani Świstak
Posty: 426
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
"Take nothing on trust, see everything for yourself"
 
#14106
Re: związek 12 lat(a), 6 mies. temu  
Wenus jako rywalkę, bo ja wiem...Frawley podkreśla, ze w pytaniu o związki Wenus i Słońce w pytaniach są przede wszystkim sygnifikatorami pytającego i osoby, której pytanie się tyczy a nie osób trzecich.
toro
Posty: 13
graphgraph
Użytkownik poza Siecią
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14108
Re: związek 12 lat(a), 6 mies. temu  
Zamieszczam horarny we własciwym systemie domów. :)
Plik załącznika:
Nazwa pliku: horarny2.gif
Wielkość pliku: 108877
toro
Posty: 13
graphgraph
Użytkownik poza Siecią
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14109
Re: związek 12 lat(a), 6 mies. temu  
Widać, że Słońce i Merkury dopiero co opuściły znak Panny. Do tej pory Słońce szalało na punkcie Merkurego, a teraz są w koniunkcji. Frawley podaje, że gdy planety są w koniunkcji są ze sobą szczęśliwe i bez silnych recepcji. Zatem tamta kobieta też jest dla niego ważna, a przynajmniej była bardzo do niedawna.
Widać też, że Księżyc za chwilę zmieni znak i tamta kobieta nie będzie miała władzy nad Kwerentką, a Ta będzie znowu uwielbiała siebie jako kobietę.
Jak to jest, bo przecież Księżyc biegnie tak szybko, że przeleci po planetach tworząc dokładne koniunkcje szybciej niż Merkury zrobi dokładną koniunkcję ze Słońcem, nie mówiąc już o Saturnie?? Pomożecie wyjaśnić, w którym momencie interpretacji należy się zatrzymać?
Widać też, że Saturn jest usadowiony na wierzchołku V domu Kwerentki, czyli widać, że chciałby zażyć z nią rozkoszy, zresztą ona chyba też.
pzdr
jagna
Posty: 69
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 123456