Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?
W dółStrona: 123
TEMAT: finanse od Unii
Re: finanse od Unii 8 lat(a), 10 mies. temu  
w celach weryfikacyjnych:

Dostałam się (info dostałam 11.08) na listę uczestników studiów podyplomowych refundowanych przez Unię, ale nadal nie ma ostatecznej decyzji dot: gdzie, jak i od kiedy, a przede wszystkim czy w ogółe się ostatecznie odbędą studia. Tak więc, nadal poruszam sie po omacku. Tym bardziej, że jednoczesnie dostałam się na listę na studia 100% płatne, które muszę zapłacić do października. Teraz mam nadzieję, ze decyzja unijna będzie przed pażdziernikiem. Teraz rusza edycja II ale w Szczecinie, więc dojazd z Gdańska fatalny. Same niewiadome. Dostałam informacje, że uczelnie Trójmiejskie nie stają do przetargu (bojkot?) eh ... to zaćmienie ;)
lucy
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2011/08/17 09:28 Przez lucy.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Re: finanse od Unii 8 lat(a), 10 mies. temu  
Policzyłam, że kiedy otrzymałam informację mijało 8 tygodni od chwili zadania pytania. Z wyliczeń wynika, że Księżyc uściślił opozycje ze Słońcem (mój sygnifikator) po 7*59, więc prawie 8 jednostek. Liczyłam w ten sposób:

24*23'(pozycja Słońca na moment uściślenia aspektu) - 16*25'(pozycja Księżyca na moment zadania pytania)= 7*59'

Czyli w tym przypadku tygodnie wydają się być właściwą jednostką.

Na moment uściślenia aspekty Księżyc - Słońce, Księżyc był końcowej fazie zaćmienia całkowitego które miało wtedy miejsce, tzn. faza zaćmienia półcieniowego.
pl.wikipedia.org/wiki/Za%C4%87mienie_Ksi%C4%99%C5%BCyca

lucy napisał:

- Ja - władca ASC Słońce
- dofinansowanie od Unii - władca 2 domu od X czyli XI dom Merkury

Słońce co prawda nie uściśli aspektu z Merkurym ale Księżyc przeniesie światło od Słońca do Merkurego. Nastąpi to gdy Merkury będzie w 28*, więc wnioskuję, że będzie to za 12 "czegoś tam". Przyjmując jednostki czasowe: dzień - tydzień - miesiąc, obstawiam że będzie to za 12 tygodni.

To teraz jeszcze kolejne 4 tyg muszę poczekać by sprawdzić jakie będzie ostateczne rozwiązanie sprawy.

Pozdrawiam Lucyna
lucy
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2011/08/17 17:43 Przez lucy.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Re: finanse od Unii 8 lat(a), 9 mies. temu  
Lada moment termin rozpoczęcia moich studiów płatnych. Na listę unijnych studiów dostałam się, tylko nadal nie wiadomo czy i kiedy ruszą. Najwczesniej informacja będzie pod koniec listopada, więc ja się niedoczekam. Tak więc w horarnej Księżyc podczas zaćmienia jest bez mocy do działania. Być może dotację unijną dostanę, ale ja już z niej nie skorzystam.

To tyle w celach edukacyjnych i weryfikacyjnych znaczeń poszczególnych elemenntów układanki horarnej.

pozdrawiam Lucyna
lucy
graphgraph

Re: finanse od Unii 8 lat(a), 3 mies. temu  
Podsumowując, bo znam już całość tematu.

Kasę mi przyznano ale ja już jestem na końcówce studiów płatnych, więc nie skorzystałam.
lucy
graphgraph

Do góryStrona: 123