Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?
W dółStrona: 1234567
TEMAT: Proszę Was o wsparcie
#11947
Re: Proszę Was o wsparcie 12 lat(a), 11 mies. temu  
kruk
Posty: 93
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2011/05/26 15:43 Przez kruk.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11959
Re: Proszę Was o wsparcie 12 lat(a), 11 mies. temu  
kruk napisał:
Drodzy astrolabianie - trochę przenikliwości nie zawadzi - lepiej zająć się analizą bardziej wiarygodnych radix i cenić się troszkę wyżej. Chyba,że radix owej osoby wrzucicie do bazy pod odpowiednim hasłem.

Kruk ... mam do Ciebie prośbę ... wrzuć swój radix ... chętnie go wpiszę do swojej bazy pod odpowiednim hasłem ... w odpowiednim folderze ... w zgodzie z zaproponowaną przez Ciebie oceną ...

kruk napisał: Astrologia jest rajem dla odrzuconych ( jakkolwiek to pojmujemy - rozwiedzionych,niespełnionych społecznie, niezrozumiałych przez społeczeńswo, niespełnionych seksulanie itp., itd.). Astrologią zajełam się na tak zwanym zakręcie życowym tak jak większość z was jak podejrzewam. Normalny człowiek idzie na randke, nie może się "opędzić" od telefonów , a astrolog to człowiek odrzucony i z kompleksami. Możecie teraz rzucać kamieniami (opawiadając , że wcale nie i genaeralnie jestescie uwielbiani- ale to bzdura), ale tak jest ze mną i z wami. Nie jesteśmy istotni dla społeczeńswa zazwyczaj. www.astrolabium.pl/forum/22-komentarze-d...7&start=42#10604

pozdrawiam gorąco Lucyna
lucy
Posty: 1178
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2011/05/05 07:54 Przez lucy.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11963
Re: Proszę Was o wsparcie 12 lat(a), 11 mies. temu  
człowiek odrzucony i z kompleksami. Możecie teraz rzucać kamieniami (opawiadając , że wcale nie i genaeralnie jestescie uwielbiani- ale to bzdura), ale tak jest ze mną i z wami. Nie jesteśmy istotni dla społeczeńswa zazwyczaj. www.astrolabium.pl/forum/22-komentarze-d...7&start=42#10604

Według mnie Kruk miała rację,

który z astrologów przyzna , że jego praca jest w pełni doceniana i zauważana , traktowana przez ogól społeczeństwa serio?

Lucy, zdaje się że w którymś z wątków Kruk poprosiła żebyś nie komentowała Jej postów.

Mogłabyś Jej wyświadczyć tę grzeczność ?
lula322
:)
Posty: 1043
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2011/05/05 10:22 Przez lula322.Powód: literówka
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11965
Re: Proszę Was o wsparcie 12 lat(a), 11 mies. temu  
kruk
Posty: 93
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2011/05/26 16:01 Przez kruk.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11966
Re: Proszę Was o wsparcie 12 lat(a), 11 mies. temu  
".... Hua, hau, wypadek się stał! Uczepił się rzep psiego ogona, trzema tuzinami zielonych haczykowatych nóżek wczepił się w Burusiowe kudełki i woła:
- Ho, ho, bardzo jestem rad, pojadę sobie na twoim ogonie w świat! Na twoim ogonie, jak w jakiejś karecie, pojadę sobie w podróż po świecie.
- Hau, hau, odczep się rzepie!
- A właśnie, że się nie odczepię, nie jestem kiep, nie odczepię się jakem rzep!..."



:)


Uśmiałam się serdecznie:) Kruk a znasz może źródło tej bajki?
lula322
:)
Posty: 1043
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11967
Re: Proszę Was o wsparcie 12 lat(a), 11 mies. temu  
kruk
Posty: 93
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2011/05/26 15:58 Przez kruk.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11968
Re: Proszę Was o wsparcie 12 lat(a), 11 mies. temu  
" O tym, jak się rzep do psiego ogona przyczepił" ;)

No coś podobnego :)


A autora znalazłam :

Lucyna Krzemieniecka
lula322
:)
Posty: 1043
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 1234567