Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?
W dółStrona: 12345
TEMAT: Ascendent w Lwie
Re: Ascendent w Lwie 8 lat(a), 11 mies. temu  
stargazer napisał:
Nie zgodzę się z tym. Znowu mogę użyć jedynie własnego odczucia jako argumentu, ale naprawdę nieraz dostrzegam wyraźne podobieństwo między osobami o takim samym ascendencie. Nawet jeśli te osoby mają inną sylwetkę, kolor włosów czy oczu, to jednak jest coś, co mają ze sobą wspólnego, a co czasem jest trudno uchwytne - w sposobie bycia, mówienia, mimice twarzy... Np. spotkałam cztery ascendentalne Wagi, nie znające siebie nawzajem, które miały niemal identyczny głos i lekko sepleniły ;)

Wydaje mi się, że to, że nieraz dostrzegasz "wyraźne podobieństwo między osobami o takim samym ascendencie. Nawet jeśli te osoby mają inną sylwetkę, kolor włosów czy oczu" (...), nie jest sprzeczne z tym co pisałem, bo uwazam, że (i chyba o tym pisalem, a moze nie), że znak asc i wladca maja najsilniejsze działanie, jeśli chodzi o wygląd, inne czynniki rowniez, ale mniej. Co do koloru oczu czy wlosow, to wg mnie nie da sie tego wyczytac w horoskopie.

Ogolnie uwazam, ze ascendent wyrazniej widac w sposobie bycia itp. niż wyglądzie, bo jednak dochodzi kwestia genów itp. (np. duzy nos, który czesto ma połowa dzieci po którymś z rodziców, bez wzgledu na horoskop).. Ja np. mam wyglad skorpiona, ale zachowanie juz - podobno - bardziej lwie.

A propos głosu itp. to ostatnio poznalem osobe, ktora miala identyczny glos, tempo mowienia jak inna osoba - i tylko ksiezyc w rybach oraz mars w pannie "łączył" te osoby.. mysle, ze to raczej kwestia tego ksiezyca, ale moze mars - nie wiem.
uranity
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Astrologia dla każdego
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Chyba się trochę nie zrozumieliśmy - chodziło mi o to, że nie zgodziłabym się ze zdaniem Luli, że ocena wyglądu na podstawie ascendentu to ściema :) Natomiast zgadzam się, że nie należy oceniać li i jedynie na tej podstawie :)
stargazer
Admin
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2010/07/19 16:10 Przez stargazer.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Stargazer lubię Cię :)

A jeśli chodzi o tą dyskusję to już wyrobiłam sobie ( przynajmniej na dziś dzień :)zdanie na temat roli ascendentu dziękuję :)

Lula:)
lula322
:)
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2012/12/27 06:52 Przez lula322.

ja patrząc po sobie to widzę ze ASC silnie rzutuje na wygląd ale wydaje mi się że najbardziej chyba widać to na twarzy ...

ale np. mam taka "właściwość" ;) że wychwytuję ludzi z Marsem w Koziorożcu ... i zastanawiam się czy to wynika np z ich sposobu poruszania się ... może "działania" ... a może to widoczne jest w jakis sposób w wyglądzie tylko ja jeszcze tego sobie nieuświadomiłam ? ... hm ...

Wenus wydaje mi się że najbardziej rzutuje na strój i to czym sie otaczamy ... natomiast chyba nie rzutuje na wygląd w sensie fizycznym ...

ale tak mi teraz przyszło do głowy ... jak ja jestem zakochana to dokonuje się we mnie jakieś cudowne przepoczwarzenie ... i wybija sie na pierwszy plan moja usmiechnięta Wenus ...

hm ... wątpliwości coraz wiecej ;) ... chyba muszę jakieś obserwacje kontrolowane przeprowadzić :D

pozdr
lucy
graphgraph

Rudzińska
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2011/04/13 13:31 Przez Rudzińska.

Rudzińska napisała :

Mars też wydaje się bardzo istotny i widoczny, szczególnie silny Mars.

Tzn. jak będzie się przejawiał Mars w wyglądzie ?

Jestem ciekawa też jak w wyglądzie przejawia się :

Słońce np

Pozdrawiam :)
lula322
graphgraph

Bo jeśli np . bym miała ascendent w Skorpionie i silne Słońce , to wtedy nic straconego :)? , będzie mi ono dawać wygląd charakterystytczny dla ascendentu w Lwie ?

Da się rozgraniczyć między zabarwieniem jakie daje planeta a jej znak ?
lula322
graphgraph

Do góryStrona: 12345