Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?
W dółStrona: 12
TEMAT: Saturn w XII domu
Re: Saturn raduje się w XII domu 8 lat(a), 8 mies. temu  
Przyszła do mnie myśl, by napisać parę słów.
Parę słów kontynuacji do Saturna który sunie w dół mojego horoskopu, parę dni temu przechodząc przez ASC, i tworząc z nim Conjun i zagościł w moim I domu. Od tamtego czasu odczuwam silne dolegliwości fizyczne, nagłe zapalenie, dziwne zmęczenie i mocny ból kręgosłupa. Próbuje to jakoś oszukać, rower albo spacer - pomaga na chwile, na czas trwania tej aktywności nie czuję. Nie nie jestem przecież chora, a czuje się jakbym była po jakimś ciężkim wypadku i miała obolałe ciało. Czy to przez to przejście Saturna do I go domu, czy rezultat Cojnun z ASC? Podważam ostatnio wszystko, wszystkie prawdy wiary, zasady i założenia, więc nie wiem.., może to zwykły zbieg okoliczności, któremu piszę "podbudówkę"? Jutro aktywności Conjun. ma już nie być. Może zniknie też ten niewidzialny fizyczny ciężar. Oby.

Pozdrawiam.
Chasing
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Kręgosłup to chyba znak Lwa, chociaż Saturn to chyba kości...
girl in jeans
graphgraph
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Chasing napisał:

Od tamtego czasu odczuwam silne dolegliwości fizyczne, nagłe zapalenie, dziwne zmęczenie i mocny ból kręgosłupa. Próbuje to jakoś oszukać, rower albo spacer - pomaga na chwile, na czas trwania tej aktywności nie czuję. ...

z doświadczenia poza astrologicznego mogę powiedziec kilka słów nt kregosłupa... często zdarza sie tak, ze kregosłup boli, gdy nie chcemy oddać pokłonu naleznego innej osobie ...

mozna wykonac bardzo prosty test
zapytaj się samej siebie (na głos) Komu nie chcę oddać nalezytego szacunku?
bardzo często zdarza się że w chwili gdy w głowie przeleci obraz tej osoby/sytuacji intensywnie zaboli kregosłup. Potem nalezy się skłonić i wypowiedzieć słowa: "oddaję Ci nalezny szacunek" myslą o tej osobowi lub wypowiedzieć jej "imię"

bardzo często już to rozładowywuje napięcie okołokregosłupowe
to było od strony psycho
a od strony czysto fizycznej, zwróć uwagę czy w ostatnim czasie nie zmieniłaś krzesła, łózka, samochodu, ustawienia tv itp ... byc może pozycja nawykowa jest obciążająca.

pozdr Lucy

ps. nie ma poczty więc pozwoliłam sobie na forum ;) na swobodną wypowiedz
lucy
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2010/10/05 23:04 Przez lucy.

Re: Saturn w XII domu 8 lat(a), 3 mies. temu  
nie wiem jak wyglada moj tranzyt na dzien dzisiejszy Saturna, ale tez od ok miesiaca boli mnie kregoslup i lecze zeby....
kregoslup nigdy nie bolal mnie w tym miejscu i jak sie nie dotkne albo nie sklonie to mnie nie boli, generalnie przy tym jak musze kapac dziecko, klasc do lozeczka lub jak cwicze
zęby lecze lecze i wyleczyc nie moge...
nowa77
graphgraph
Happiness is the by-product of an effort to make someone else happy

Do góryStrona: 12