Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?
W dółStrona: 123456
TEMAT: Stellum w 5 domu
Re: Stellum w 5 domu 7 lat(a), 7 mies. temu  
Ale napisałam o tej autoagresji..:D

Chodziło mi o to że ludzie niszczą wszystko wokół, innych ludzi, drzewa, środowisko, a tak naprawde to samym sobie wymierzają cięgi..
emiliawaw
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Jasne. Ludzie nie zdają sobie z tego sprawy albo raczej nie chcą. Ze mnie jest idealista romantyk. Też jakbym nie w tych czasach się urodziłem. Albo moze w tych. Wkońcu trzeba coś zmienić na tym świecie.

Wiesz jakby tak się przyjżał to wszystkie nasze wybory i to co robimy ma sens jeśli wyciągamy z tego prawidłowe wnioski. Bo dzięki temu jesteśmy bogatsi w doświadczenie.

Wiesz i tak wskoczysz na prawdidłowe tory. Niech saturn wyjdzie z piatego domu to już będziesz wiedziała jaki obrać kierunek. Dom piaty to samorealizacja. Jak już pisałem wcześniej, teraz saturn wymusza przyjżenie sie tej sferze życia. Wszystko o czym pisałaś jest w tym szóstym domu. Trzeba tylko pododawać wszystko do siebie i sprowadzić do wspólnego mianownika. Bo tu nic niczego nie wyklucza. Uran to wyższa oktawa merkurego, neptun - wenus. To tak jakby na początku zycia robić coś to poźniej się wynosi na wyższy poziom. Nie wiem czy to rozumiesz, ale czasem trudno mi jakąs idee w słowa ubrać.
jelon
graphgraph
jelongdynia
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Hane personam induisti: agenda est.

Dziękuje Ci Jelon za odp.Kilka dni nie zaglądałam-miałam tragiczny w skutkach weekend-mój zwierzak umarł..zupełnie nagle..
Jelon, Pluton w domu nakazuje się przyjrzec sprawom związanym z tym domem. To zdaje się taka nasza podświadomość, lęki, ale i trnsformacja, "przebudzenie" .V dom czyli samorealizacja, jak pisałeś. Mój nie ma asp do świateł. Więc, myślisz że moge traktować go marginalnie?
Jednoxczesnie w kilka miesięcy po przetranzytowaniu urodzeniowego Marsa Saturn poruszy Plutona. Jak pisałeś Saturn to ziemia. Myślisz, że może on nadać sprawom z nim związanym "uziemienie", jakieś realne materialne przełożenie, wyjaśnienie. Saturn to taka planeta troche jakby karmiczna.. choć może troche źle to ujęłam. W każdym bądź razie chodzi mi o to, że Saturn daje nam to co sobie wypracowaliśmy. Daje nam albo nagrde za dotychczasowe działanie albo szanse aby powtórnie spróbować-tąd tak ważne są jego tranzyty, szczególnie zamykające cykl-np. 29 lat, kiedy dochodzi do swojej pozycji urodzeniowej. I tak sobie myśle, że skoro natura Plutona jest dosyć metafizyczna, emocjonalna, ukryta, związana z nieuświadomionymi lękami, to może ten tranzyt Saturna da wgląd w siebie, poszukiwanie przyczyn takie satnu rzeczy będzie wreszcie nagrodzone.

Piszesz że gdy jowisz wejdzie do 1 domu, sytuacja może się wyklarować. Obecnie jestem na 4 roku studiów, zresztą kolejnych. Będe pisałam prace mgr na dośc nie tyle co niekonwencjonalny, bo jednak same studia są raczej Saturnowe, ile niszowy. Dziwnym, a może nie jest zbiegnięcie się owych tranzytów jowiszowych z obroną pracy. Może tu jest dla mnie szansa?
Ponad to z tego co kojarze(nie mam teraz dostepu do programu) mniej więcej w tym czasie z 9 domu będzie mi wychodził neptun-wejdzie na MC. I o ile Neptun mąci-bo nie moge powiedziec, że nie-cały czas zastanawiam się co powiennam robić, czy kirunek który wybralam jest dobry, dlaczego uległam naciskom wybierając taki kierunek a nie inny.. to jednak jestem konsekwentna i nie przerywam naukimimo że często mam nieodparta ochote-chec dokończyć co zaczęłam. Może w przypadku pracy również będzie podobnie. Może coś mnie tam będzie uwerać tak jak teraz, tylko na innej płaszczyźnie, niemniej jednak będe konsekwentna..?Przepraszam za literówki ale mam straszną klawiature..
"Ze mnie jest idealista romantyk. Też jakbym nie w tych czasach się urodziłem. Albo moze w tych. Wkońcu trzeba coś zmienić na tym świecie." Dokładnie to samo czuje, jakbym nie pasowała, urodziła się nie w tym momencie co trzeba. Drażni mnie bezmyślna konsumpcja, zachowania międzyludzkie nastawione tylko na zaspokojenie własnego egoizmu i potrzeb..eh Jelon, pięknie to ująłeś może tacy jak my są jednak potrzebni żeby zmienić chociaż niewielką cząstke świata koło siebie..I może właśnie osoby ze Stellum mają takie odczucia?:) Tak jakby wszystkie planety skupiły się w jednym miejscu, jednym domu, by w odpowiednim czasie wyzwolić we właścicielu horoskopu energie, zmuszającą do działania..
"Wiesz i tak wskoczysz na prawdidłowe tory. "
"Uran to wyższa oktawa merkurego, neptun - wenus. To tak jakby na początku zycia robić coś to poźniej się wynosi na wyższy poziom." Jest to bardzo pocieszające i budujące:)
Pozdarwaim serdecznie i dziękuje że towarzyszysz w rozpracowywaniu mojego Radix:)Mi jest ciężko się do niego odnieść.
emiliawaw
graphgraph

Bilancio, weszłam na Twoj profil-widze że też urodziłaś się 10 grudnia. Pozdrawiam:) grudniową kobitke:)
emiliawaw
graphgraph

Hm... Czyżby zwierzęta były przypisane do 11 domu... Nigdy się jeszcze tym nie zajmowałem ale niezły temat do badań mi dałaś. Dziękuje :) Lubie łamigłówki.

Na Twoje pytania odpowiem w wekend bo czasu brak a po za tym jakąś złość wewnętrzną mam i mam nadzieje że po urodzinach minie :)

Pozdrawiam
Jelonek
jelon
graphgraph
jelongdynia

z tego co wiem to zwierzeta to raczej dom 6
girl in jeans
graphgraph

Zdążyłem troche poszperać po mojej bazie i doszedłem do wniosku że w piątym domu też mogą być. Pewnie wszystko zależy jak traktujemy te zwierzęta i czy są to typowo domowe czy nie tak se dalej myśle. Ale to na inną dyskusje :)

Pozdrawiam
Jelonek
jelon
graphgraph
jelongdynia

Do góryStrona: 123456