Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?
W dółStrona: 123456
TEMAT: Stellum w 5 domu
#14246
Re: Stellum w 5 domu 12 lat(a), 5 mies. temu  
Ciro Discepolo wlasnie taki jest , niechcacy go usmiercilam . Sorry Ciro.!! Lucy to moze byc tez Henri Gouchon. Discepolo kontynuje jego prace .
bilancia
Posty: 114
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Miejsce: kolo Urodziny: 10/12
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14247
Re: Stellum w 5 domu 12 lat(a), 5 mies. temu  
Bilancio, dziękuje za tak szybką odpowiedź. Odnośnie najważniejszych lat dla Włh, tj. w moim wypadku 21-45, czytałam o tym, ale póki co nie jestem do tego przekonana-właśnnie około 21 r ż moje życie zwolniło, wcześniej byłam bardzo bezpośrednia, odważna, a teraz boje się podejmować decyzje, wole sobie biernie czekać i myśleć, hmm rozmyślać..aż mnie skręca już od tego. A może właśnie tym moim carpe diem tych lat są narodziny dziecka-mniej więcej w tym okresie, na którego punkcie jestem zafiksowana:DD 5 dom ma sporo znaczeń-rodzina, rozrywka, ekspresja, twórczość, dzieci. Nadzieje na zmiany w życiu zawodowym(licze że nie w osobistym-dsc-partnerstwo, małżeństwo) pokładam w Plutonie, który już jest w koniukncji z Dsc, a wkrótce będzie jego lokatorem:). Co prawda nie odbiera żadnych konkretnych asp, to jednak jest władcą skorpiona-tego mojego 5 domku, i tam też się ulokował:) Licze że coś popchnie do przodu-licze że zreorganizuje moje wnętrze, emocje, spowoduje że zrozumiem siebie, a rozumiejąc siebie przestane myśleć tylko zaczne działać. A tak jak pisałam jakiś czas temu-już od blisko 2 może 3 miesięcy odczuwam ten tranzyt-zabrałam się za swoje wnętrze, póki co jest tam chaos, ale zobaczymy czas pokaże. Najgorszy był chyba okres gdy Pluton tranzytował mi koniunkcją Neptuna-totalne odrealnienie.
Najbardziej doskwiera mi ten słaby nieaspektowany Mars-brak energii do działania, wprowadzania swoich pomysłów w życie. Przynajmniej jeżeli chodzi o samą mnie (samo usyytuowanie planet przemawia raczej na koncentrowaniu się nie na sobie, a na innych), bo innych potrafie skutecznie motywować.
Cały czas czuje blokady jakieś. Dla mnie ten rozkład jaki mam jest balastem-jestem wewnętrznie niuporządkowana-głowa wie, dusza nie. Wydaje mi si ę że to własnie ten 5 dom + jeszcze słońce na uranie i neptun w 6 domu, brak planet na mc wpływa na moją sytuacje zawodową.
Czytałam gdzieś, że stellum w 5 domu to konstelacja dobra dla pedagogów, wykładowców, wszelkich form działalności związanej z dziećmi i zabawy.Wenus-może jakieś projektowanie ubiorów. Ale przecież Saturn jest w koniunkcji do księżyca, Merkurego i Wenus=blokada.Ta rewolucyność uraniczna w 6 domu i dodatkowo może zaburzona ocena sytuacji-neptun nie wróży chyba nic dobrego.
Czy w tym horoskopie widać jakieś predspozycje poza wymienionymi wyżej-na kariere pedagoga nie ma już raczej szans;)
Będę wdzięczna za wszelkie sugestie
emiliawaw
Posty: 23
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14248
Re: Stellum w 5 domu 12 lat(a), 5 mies. temu  
Aha, przepraszam zapomniałam.Czy Pluton w tym 5 domku jest złoczynną planetą-jest u siebie?
emiliawaw
Posty: 23
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14249
Re: Stellum w 5 domu 12 lat(a), 5 mies. temu  
Pliton jest w koniunkcji z węzłem więc jakby tak na to patrzeć to by można powiedzieć że jest raczej złe niż dobre. To że jest u siebie mówi że jego energia najczyściej działa w tym znaku. Ja jednek nie lubie dzielić na dobre i złe :) Bo to co jest złe dziś może być zbawienne jutro.

Pozdrawiam
Krzysztof
jelon
Posty: 332
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
jelongdynia
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Hane personam induisti: agenda est.
 
#14250
Re: Stellum w 5 domu 12 lat(a), 5 mies. temu  
Dziękuje za odp. Teraz tak się zastanawiam.. W tym horoskopie który zamieściłam użyłam systemu domów Kocha, teraz tak sobie myśle że chyba bardziej pasuje Placidus.. Wtedy sporo się zmienia. W 5 domu w Wadze mam Plutona i Marsa. Oba słabo aspektówane albo w cale. I cały ten jarmark z Satruenem Wenus, słońcem na Uranie, Merkurym i Neptunem, ach i Księżyc też przesuwa mi się do 6 domu-domu zdrowia i pracy zawodowej. Wtedy 6 dom zaczyna się w skorpionie-władca Pluton. Chyba to bardziej pasuje-tym bardziej biorąc pod uwage moją sytuacje zawodową. W ogóle beznadziejnie się urodziłam. Jakbym nie mogała chociaż pól godziny w te lub w tamtą.. Eh, moi drodzy tak więc jako posiadaczka tych wstrętnych emocjonalnych konstelacji macie może pomysły na jakieś remedia? Może macie pomysły do czego mogłabym taki układ jak załączam na nowym obrazku-w syst Placidusa, wykorzystać?
Jedyną figurą planetarną pozostaje nadal stellum-teraz w 6 domu.
emiliawaw
Posty: 23
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2011/10/30 13:55 Przez emiliawaw.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14251
Re: Stellum w 5 domu 12 lat(a), 5 mies. temu  
[img/] C:\Users\xxx\Desktop\moj radix plac.jpg [img/]
emiliawaw
Posty: 23
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14254
Re: Stellum w 5 domu 12 lat(a), 5 mies. temu  
Ładny ten nowy rysunek ale jakoś nic mi nie mówi ;)

Odnośnie złej godziny urodzenia proponuje złożyć reklamacje może nastepnym razem urodzisz się pół godziny wcześniej albo później :D To taki żarcik.

Urodziłaś się wtedy kiedy powinnaś. Stellum nie jest wcale takie złe, ukierunkowuje przeważnie człowieka na jedną sfere życia i pozwala stać się specjalistą w jakiejś dziedzinie. Człowiek bez emocji to psychopata więc emocjonalne aspekty też są raczej czymś na plus.

A co do reszty pytania to jeszcze raz obrazek by się przydał bo mi się kombinować nie chce :)

Pozdrawiam
Krzysztof
jelon
Posty: 332
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
jelongdynia
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Hane personam induisti: agenda est.
 
Do góryStrona: 123456