Witamy, Gościu Serdeczny
ProszÄ™ zaloguj siÄ™ albo zarejestruj.    Nie pamiÄ™tasz hasÅ‚a?

S³oñce w ¶lubnych tranzytach
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 123456
TEMAT: S³oñce w ¶lubnych tranzytach
#9929
13 lat(a), 3 mies. temu  
Wracam do tematu:



neptis
Posty: 243
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2011/01/16 20:03 Przez neptis.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#9933
13 lat(a), 3 mies. temu  
Tak sie zastanawiam czy horoskop na moment zawarcia malzenstwa moze podpowiedziec koleje losu takiej pary-czy na podstawie tranzytow da sie przewidziec wzloty i upadki? I jesli byly dwa sluby-cywilny i koscielny to ktora date lub godz.nalezy brac pod uwage?
Magnolia
Posty: 76
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Urodziny: 03/01
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#9959
13 lat(a), 3 mies. temu  
Tak sie zastanawiam czy horoskop na moment zawarcia malzenstwa moze podpowiedziec koleje losu takiej pary-czy na podstawie tranzytow da sie przewidziec wzloty i upadki?
I jesli byly dwa sluby-cywilny i koscielny to ktora date lub godz.nalezy brac pod uwage?
neptis
Posty: 243
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2011/01/24 23:19 Przez neptis.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#9963
13 lat(a), 3 mies. temu  
W moim "slubnym" radixie niewiele z tych porad P.Konaszewskiej znalazlo odzwierciedlenie a nawet wrecz przeciwnie-taki np.Ksiezyc w pustym biegu i opozycja Ksiezyca ze Sloncem raczej nie za dobrze wroza :)A jednak to malzenstwo na dobre i na zle trwa juz ponad 20 lat :)Oczywiscie data na oslep wybrana byla a w zasadzie to tak jak w tamtych czasach bywalo pierwszy wolny termin ;)
*obrazka nie udalo mi sie wkleic niestety:(
zapodaj.net/76e145fb26c7.jpg.html
Magnolia
Posty: 76
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Urodziny: 03/01
Ostatnio zmieniany: 2011/01/25 05:35 Przez Magnolia.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#9966
13 lat(a), 3 mies. temu  
Dziewczyny,

czytam z nie slabnacym zainteresowaniem ten watek, gdyz temat ten poniekad bardzo teraz mnie dotyczy.
Mianowicie sporzadzam najbardziej optymalne elekcje na dzien mojego slubu, ktory ma sie odbyc w marcu tego roku. Terminu jeszcze ostatecznie nie wyznaczylismy, ale zastanawiam sie nad dniem 31 marca 2011, godz.15.00, Hamburg.


Za ta data przemawia koniunkcja Wenus-Ksiezyc w Rybach, 7 dom, asc we Lwie, Slonce z Jowiszem w koniunkcji w Baranie. Urodzeniowo mam slaba Wenus wlasnie w Baranie, ktora dodatkowo rzadzi VII domem. Ciekawie wyglada na ten dzien Merkury, wladca VII domu partnera, ktory akurat wchodzi na moja Wenus. Slonce z kolei robi sekstyl do mojego natalnego Slonca, niestety narzeczonemu juz kwadrature:(
Z minusow tego horoskopu widze Saturna w opozycji do Slonca i Jowisza, oraz dosc kiepskie polozenie w VIII domu wladcy VII domu, tj. Urana. Dosc groznie wyglada rowniez Pluton w V domu w kwadraturze do wladcy VII domu, Urana. Wszystkiego nie da sie pogodzic:(

Co sadzicie o takim horoskopie slubu?

Pozdrawiam serdecznie!
lubeka
Posty: 145
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta margayx01
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#9967
13 lat(a), 3 mies. temu  
Hej Lubeka,
Podoba mi sie Twoj pomysl :-) Brak mi tu przede wszystkim harmonijnego aspektu miedzy Sloncem, a Ksiezycem; Ksiezyc w peregrinum i dazacy do nowiu; Merkury slaby: w peregrinum i w retro - przy ktorym niekorzystne jest rozpoczynanie nowych przedsiewziec; choc Wenus mocna to brak relacji z Marsem; nie jestem pewna, czy koniunkcja Slonca z Uranem bylaby wskazana; co prawda Slonce jako wladca ASC jest niekorzystnie aspektowane przez Plutona i Saturna w retro, ale jest przy tym bardzo mocne, a i Saturn tez mimo retro. Zimno jeszcze pod koniec marca, czy ta data ma jakies specjalne dla Ciebie/Was znaczenie?

Posty: 426
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2011/01/25 16:50 Przez Pani ¦wistak.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
"Take nothing on trust, see everything for yourself"
 
#9968
13 lat(a), 3 mies. temu  
W rachube wchodzi marzec i raczej jego druga polowa. W pierwszej polowie marca Pluton uszkadza z kolei Slonce kwadratura.
Poza tym biore tez pod uwage uklady do naszych planet w natalu. Wszystkiego niestety nie da sie pogodzic:( Jak u mnie wyglada ok, to u niego juz gorzej i vice versa.
lubeka
Posty: 145
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta margayx01
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 123456